Saç koparma alışkanlığı

ad-en

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2022
270
66
28
İyi geceler
Benim annemde saç koparma alışkanlığı var bayandır
Doktor ilaç yazdı onu kullanıyor ama rüyasında bazen bağırarak kalkıyor bakabiliriz yardım edin

Saç koparmak alışkanlık değildir psikolojik bir hastalıktır. Anneniz düzenli ilaç kullanması için ikna etmeye çalışın. Bir yada iki hafta düzenli ilaç kullanırsa etkisini görmeye başlarsınız.

Canım annem kaç yıldır ilaç tedavisi veriliyor ama sonuç alınmıyor
Ve ben ilaç tedavisine karşıyım saç koparmayı engellemeyi kesinleştiren birşey değildir

Canım annem kaç yıldır ilaç tedavisi veriliyor ama sonuç alınmıyor
Ve ben ilaç tedavisine karşıyım saç koparmayı engellemeyi kesinleştiren birşey değildir
Kel edin madem, o zaman koparamaz. Madem ilacla tedaviye karşısınız.
Aliskanlik demenizden bile belli ki, bir sey bildiğiniz yok.

Öncelikle bu bir hastalık...
Ama geceleri bağırarak uyanmaya sebep olan bir hastalık değil. Muhtemelen annenizde saç koparmanın altında yatan başka bir hastalık daha var o da geceleri uyandırıyor. Doktora gitmelisiniz.

1000006842.jpg

İyi geceler
Benim annemde saç koparma alışkanlığı var bayandır
Doktor ilaç yazdı onu kullanıyor ama rüyasında bazen bağırarak kalkıyor bakabiliriz yardım edin

İlaç kullanmasına ya da kullanmamasına sen karar veremezsin yetkili bir merci de değilsin karşıymış falan. Alışkanlık değil hastalık. Doktora götürün o kadar versin. Kendine zarar verme bu. Bir kadın da saç kopartıp birde yiyordu.

Kel edin madem, o zaman koparamaz. Madem ilacla tedaviye karşısınız.
Aliskanlik demenizden bile belli ki, bir sey bildiğiniz yok.
Zaten ilk önce saçlarını bile kestik bence bilip bilmeden konuşmayın sizden daha çok şey biliyorum emin olun by

X