Doğal Saç Bakım Kürleri Saç gürleştiren ve uzatan denediğim tarifim çok memnunum:)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Aa birde unutmadan yıkarken kokusu gitmesi için lavanta ve menekse yagı ayrıyetten sampuana çam terebentinle yıkıyorum en son çıkarkende sirke döküp çıkıyorum biraz zahmetli oluyor ama değdi :) ..... küt gibiydi şuanda ise göğsüme geliyor gerçi uzamasada olur zaten çıtçıt kullanıyorum gürleşsin yeter :)) çünkü çok seyrek zaten saçlar çıkmaya başladı eskiden saç diplerim gözüküyordu
çamterebentinin saçı çok sertleştirdiği söyleniyor ..ben denemedim

Bende dün gece saçıma elma sirkesini suyla seyreltip,içine bal ekledim.ve saçımı onunla yıkadım.durulamadım .sabah uyandıktan sonra yıkadım.saçım parlıyodu ve saçımın tebe kısmında çok fazla kıvırcık kısa saçlar var.sanırım küçük saçlar çıkıyo.bu bakım hem saçı parlatıyo,hem uzatıyo,hem dökülmeyi durduruyo,hemde besliyor.tavsiye ederim bence bunuda bi deneyin derim...:KK36::KK37::KK69::kahve:

Aile hekimine gitmiştim, bayan drumuz ...saçımın uzamadığından falan bahsettim...sığır iliği kürü yapıyorum dedim...dikkat et de bitlenme olmasın diye...uzun süre bekletmekten çekiniyorum açıkcası
Onca kişi yapmış herkes memnun kimse bitlenmemişte bizde zaten günlerce bekletmiyoruz ki kafamızda bu sadece maske içine birsürü şey katıyoruz:)

Kızlar okuyan olur diye yazıyorum.
Kemik iliği maskesini görüp yaptım,1 ayda sonuç mükemmel. Önlerden küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve gürleşmeye başladı.

X