Doğal Saç Bakım Kürleri Saç gürleştiren ve uzatan denediğim tarifim çok memnunum:)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Pink_Flamingo

♥♡♥ĸüռ բε ყεĸüռ♥♡♥
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
1.061
619
Kızlarrr saçlarım okadar kısa ve azdı kiii gün geçtikce daha çok dökülüyodu yapmadığım uygulamadığım gitmediğim yer kalmamıştıı araştırdım ve sonunda bi kür keşfettim bir ay olacak uyguluyorum ve okadar çok çoğaldı gürleşti ve uzadı ki abartısızz :))) ilk başlarda bephanten evigen ve bemiks ampul uyguluyordum bu çok iyi geldi sonrasında sarmısak yağı yaptım evde kendim zeytinyağı ve sarmısagı kavanozda bekletip onu katmaya başladım sonrasındada çörekotu yağınıda uygulamaya başladım tabi bunlar baya baya iyi geliyordu en sonunda sığır iliğini duyunca onuda buldum ve kattım bu mucizevi kürüm iyice güçlendi ve çok etkili en sonunda saçıma çare buldum kesinlikle öneriyorummm ampuller eczanede satılıyo 5 lira birşey hem uygun hem çok iyi sonuc tabi diğerlerinide yapabilirseniz hepsini karıstırırsanız dahada iyi ve kısa sürede sonuc olur sonrasında basınıza poset sarmayı unutmayın:)))

Sığır iliğini bir programda görmüştüm ama tam olarak izleyemedim. Acaba nasıl yapıyorsunuz? Saçlarım çok ince telli ve çok çok az... Artık bir çare bulmam lazım

Aynen benimde öyleydi ve bu çok iyi gelmeye başladı hepsini birlikte kullanırsanız daha iyi sadece ilik istersenizde az birşey bir kaseye koyup su dolu bir tavanın içinde eritin onu sürebilirsiniz bu sadece sıgır iliğinin kürü deneyin çok memnun kalcaksınız diğerlerinide yaparsanız anlatırım onuda

iliği ben hiç deneyemedim ya iğrenç geliyor düşüncesi :KK43:

saçlarım da çok cansız aslında ihtiyacım var. uf
İğrenç gibi geliyor ama aslında değil ve şuan saçlarım hem uzadı hem gürleşti çok yıpranmıştı bence denemelisin sonuclar mükemmel

tarifi nası tam olarak? kokusu var mı bi de ben çok hassasım. kasaptan mı alıyoruz iliği? kaç gün dayanıyor? ne çok soru sordum :)
Evet kasaptan alınıyor . Dondurucuda durdugu sürece bir sıkıntı olmuyor. İliği bir kaseye koyup benmari usulu eritiyoruz diğerlerinide karıstırıyoruz ama eger ilik bulamazsan bemiks bephanten evigen üçlüsünü mutlaka kullan eger imkanın varsa hepsini uygularsan daha faydalı zaten bir kaç yapmada bile farkediyor :)

Evet kasaptan alınıyor . Dondurucuda durdugu sürece bir sıkıntı olmuyor. İliği bir kaseye koyup benmari usulu eritiyoruz diğerlerinide karıstırıyoruz ama eger ilik bulamazsan bemiks bephanten evigen üçlüsünü mutlaka kullan eger imkanın varsa hepsini uygularsan daha faydalı zaten bir kaç yapmada bile farkediyor :)

o üçlüyü eskiden kullanırdım ben çok iyi gerçekten. hatta elimde var baya tekrar kullanayım iyi hatırlattın canım sağol. ben bu sığır işini bi gün deneyeyim bakalım yumurta maskesi yapınca kusmuştum ondan beri korkuyorum böyle şeylere :p

Yok o üçlüye sıgır iligini katıp birazda çörekotu yagı ve sarmısagı zeytinyagına koyup biraz bekledikten sonra o yagdanda katarsan süper olur zaten yag sarmısagın kokusunu alıyor sonrasında kafanı strecle sarıp poset geçir ben öyle yapıyorum bir ay olacak saclarım bayagı uzadı ve kendine geldi gürleştide :)) iki güne bir yapıyorum normalde haftada bir de ben biraz abarttım ama iyikide abartmışım :KK70:

Yok o üçlüye sıgır iligini katıp birazda çörekotu yagı ve sarmısagı zeytinyagına koyup biraz bekledikten sonra o yagdanda katarsan süper olur zaten yag sarmısagın kokusunu alıyor sonrasında kafanı strecle sarıp poset geçir ben öyle yapıyorum bir ay olacak saclarım bayagı uzadı ve kendine geldi gürleştide :)) iki güne bir yapıyorum normalde haftada bir de ben biraz abarttım ama iyikide abartmışım :KK70:

kaç cm uzadı bir ayda :) benim uzun zaten sadece gürleştirmeye çalışıyorum ya çok ince telli saçlarım

o üçlüyü eskiden kullanırdım ben çok iyi gerçekten. hatta elimde var baya tekrar kullanayım iyi hatırlattın canım sağol. ben bu sığır işini bi gün deneyeyim bakalım yumurta maskesi yapınca kusmuştum ondan beri korkuyorum böyle şeylere :p
Aa birde unutmadan yıkarken kokusu gitmesi için lavanta ve menekse yagı ayrıyetten sampuana çam terebentinle yıkıyorum en son çıkarkende sirke döküp çıkıyorum biraz zahmetli oluyor ama değdi :)

Aa birde unutmadan yıkarken kokusu gitmesi için lavanta ve menekse yagı ayrıyetten sampuana çam terebentinle yıkıyorum en son çıkarkende sirke döküp çıkıyorum biraz zahmetli oluyor ama değdi :) ..... küt gibiydi şuanda ise göğsüme geliyor gerçi uzamasada olur zaten çıtçıt kullanıyorum gürleşsin yeter :)) çünkü çok seyrek zaten saçlar çıkmaya başladı eskiden saç diplerim gözüküyordu

Sığır ilgini nasıl yapıyorsunuz anlamadım. Neden kaseye koyup eritiyorsunuz yanı dağa ince nasıl bir işlem yapıyorsunuz

X