Saç güçleştirmeye ne iyi gelir

TugbaaaB

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2023
13
2
28
Merhabalar benim saçlarım ince telli az dökülme de var saçlarımı da gurlessin istiyorum kullandığınız serumlar vs varmı ise yarayacak.

Merhabalar benim saçlarım ince telli az dökülme de var saçlarımı da gurlessin istiyorum kullandığınız serumlar vs varmı ise yarayacak.
Serum sürmeden önce dermaroller uygularsanız serum tam içeri işliyor ve o bölge uyarıldığı için yeni saçlar çıkıyor. Araştırın dermarolleri eczanelerde falan satılıyor

Nasıl kullanicam onu acaba
Biberiyeyi alacaksınız aktardan kuru veya yaş farketmez. Sonra kaynatıcaksınız. Kaynattıktan sonra ılımasını bekleyip bir sprey sisesine doldurun haftada bir kez saç diplerinize iyice ıslanana dek sıkın. Düzenli kullanımda saç çıkarıyor bence öyleki bazen sprey yüzüme geliyodu bir şekilde yüzümde bile tüylenme yapıyor hemen

Takviye değil ama geçmişte kuaförün tavsiyesiyle sarımsak kullanmıştım. Bildiğiniz sarımsağı ezdim ve şampuana karıştırdım. Bana da iğrenç görünmüştü ama zerre kadar koku olmuyor.
Saç ıslakken hafif bir koku oluyor kuruyunca sıfır koku.

Öncelikle bunun için vitamin değerlerinize baktırın ve eger ki eksiklik varsa vitamine başlayın.. dıştan çok içten bakımda çok önemli bu konuda.. sonrasında dıştan bakım olarak sarımsaklı şampuan tavsiye ederim.. Bioblas sarımsaklı şampuan kullanabilirsiniz.. Duştan sonra da saç uçlarınıza Argan yağı sürün miss gibi olur..

X