Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç-Ekimi-İstanbul

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Foruma anca dönebildim. Şok dökülme evresi geçti artık 4. aydayım ve saçlarım ufak ufak çıkıyorlar.Doktor minoxil sprey verdi şuan onu kullanıyorum.Biran önce büyüsünler diyede sabırsızlanıyorum :)

canim cok sevindim hadi bakalim hayirlisi:) yeni ekilen saclar cikiyor ama kendi orjinal saclarin yani sok dokulme sirasinda dokulen kendi saclarin da cikiyor mu? bunu merak ediyorum cunku bende sanirim ekilenler cikiyor ama kendi saclarim cikmiyor gibi. ben de 5.aydayim. cikan sac var ama totalde gurlesme yok.

Saç ekiminiz şu anda ne durumda Benim bu konuda epey bilgim var ama fazla değil :KK43: bende bu konuda çok araştırma yapıyorum

saç ekimi yaptıran bayan arkadaşlarımı görmedim ama Protez kullanıyorlardı fazla bilgim olmadığı için saç ekimi resimleri olan site var bakın derdim işimize yarayabilir xxx

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul'da saç ekimi yapmak isteyen arkadaşlar bu siteye bi göz atabilir yararlı olacağına inanıyorum İstanbul'da ki kaliteli doktorlar ve saç ekimi merkezleriyle ilgili açıklamalar yorumlar falan var

Kızlar, başka saç ektiren yok mu???? arkadaşı, akrabası, tanıdığı v.s. olan???şutarafagitti
Miskokulum sendende cevap bekliyorum, kardeşin nerde yaptırmıştı, memnun mu biraz açıklar mısın?? fisfisfis

Selamlar;
saç ekimi doktor ve fiyat seçimi konusunda surası bana bayaa yardımcı olmustu.umarım senin de işine yarar :)

saç ekimi hem estetik hem de sağlık açısında önemli bir operasyon. Amaç olarak da ikisine de hizmet etmektedir. Nasıl bir ameliyat olmanız gerektiğinde daha iyi bir doktor arıyor, fiyattan çok geleceğinizi düşünüyorsanız saç ekiminde de aynı şekilde davranmanız gerekmektedir.

saç ekimi estetik bir operasyon da olduğundan dolayı ucuz olsun diye bir risk almak bu operasyonu defalarca geçirmenize sebep olabilir ve kendinize olan özgüveninizi zarara uğratacak sonuçlara sebebiyet verebilir. Nasıl şu an ki durumunuzdan memnun değilseniz operasyon sonrası durumunuzdan da memnun olmama gibi bir ihtimaliniz var yani daha ucuz olsun daha uygun olsun gibi bir yaklaşım sizi istemediğiniz yerlere sürükleyebilir.

Burda bahsedilen sebeplerden dolayı saç ekimi operasyonu fiyatının karar vermenizde çok az bir etkisi olması gerekir. Gerekirse bir süre daha bekleyip tecrübesine, yeteneğine güvendiğiniz doktorlar tarafından operasyonu geçirmeniz en sağlıklı karar olacaktır.

X