Saç dalgalarını belirginleştiren saçı nemlendiren sıvı saç kremi önerisi

sophiea

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2014
603
349
Kızlar selam.Saçı ağırlaştırmayan saç dalgalarını belirginleştiren ve saçı yumuşatıp nemlendiren sıvı saç kremi önerebilir misiniz?elidor turuncu onarıcı kremi sürdüm ama ertesi güne saçım yağlandı:KK43:önerilerinizi bekliyorum

Sac kremi degil de sac kopugu deneyin, benim dalgali biraz kivircik, syoss 2 numara sac kopugu kullaniyorum cok guzel belirginlestiriyor, sert de olmuyor jole gibi. Saci da yumusak ipek gibi yapiyor yikarken. Yalniz saciniz epey islak olacak, banyodan sonra havluyla kurulayip hemen uygulayin.

Durulanmayan hindistan cevizi yağı kullanıyorum ben. Görümcem de Pantene'in bukle belirginleştirici bir ürünü var onu kullanıyor ikimiz de memnunuz.

Sac kremi degil de sac kopugu deneyin, benim dalgali biraz kivircik, syoss 2 numara sac kopugu kullaniyorum cok guzel belirginlestiriyor, sert de olmuyor jole gibi. Saci da yumusak ipek gibi yapiyor yikarken. Yalniz saciniz epey islak olacak, banyodan sonra havluyla kurulayip hemen uygulayin.
Çok teşekkürler deneyeceğim😊peki saç ertesi gün yağlı gibi duruyor mu ağırlaştırdı mı?

Durulanmayan hindistan cevizi yağı kullanıyorum ben. Görümcem de Pantene'in bukle belirginleştirici bir ürünü var onu kullanıyor ikimiz de memnunuz.
Hindistancevizi yağını nasıl kullanıyorsunuz ıslakken mı?yağlı bir görüntü olmuyor mu?

Hindistancevizi yağını nasıl kullanıyorsunuz ıslakken mı?yağlı bir görüntü olmuyor mu?
Hayır ağırlaştırmıyor saçı, çeşitli markaların var durulanmayan seçenekleri bazen argan yağı da kullanıyorum o da çok iyi. Saçın kuruluğuna göre ihtiyacı siz belirlersiniz avucunuza sıkıp diplere sürmeden kullanacaksınız. Profilimdeki fotoğrafta maşa vs yok mesela tamamen saçın kendi dalgası.

Hayır ağırlaştırmıyor saçı, çeşitli markaların var durulanmayan seçenekleri bazen argan yağı da kullanıyorum o da çok iyi. Saçın kuruluğuna göre ihtiyacı siz belirlersiniz avucunuza sıkıp diplere sürmeden kullanacaksınız. Profilimdeki fotoğrafta maşa vs yok mesela tamamen saçın kendi dalgası.

Aa profildeki sen misin? Girdim baktim masallah cok guzelsin, saçlar ateş ediyor 🧿

Çok teşekkür ederim😊 peki dalgalar yumuşak oluyor mu ve kabarmayı önlüyor mu?
Evet yumusak oluyor, az surerseniz kabarik oluyor biraz ben oyle daha cok esviyorum hacimli duruyor, cok surerseniz daha belirgin duruyor, cok daha sert olsun isterseniz 2 numara drgil daha yuksek numarada olandan alabilirsiniz.

Bu arkadaş çok güzel 😂❤️🍬

Eklentiler

• IMG_20230912_012627.jpg
    IMG_20230912_012627.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 83
Teşekkürler yorumunuz için😊 peki saçta yağlanma yapıyor mu?

Bende hiç yağlanma yapmıyor kuru yapılı saçım var 😂Pantene de kullanıyorum eğer beğenmezsen.
Bir arkadaşım Elidor bukle belirginleştirici kullanıyor başka bişey kullanamıyor. 😂😂 Urban ürünlerini de bir ara denemek istiyorum bakalım.

X