Saç boyama

hemsirex

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2021
437
804
Kızlar selam, saçlarımı 6.1 ile boyadım ama biraz koyu oldu sanki içime sinmedi. Sizce 7 numara ile boyasım tutar mı? Kırabilir miyim koyuluğu biraz?

O zaman birşey diyemicem boya kodlarını bilmediğim için ne desem yalan olur
yeni boyamadım 1 ay oldu, aktı biraz ama hala koyu. Gidip saçımı açtırmak istemiyorum denemeye de cesaret edemedim henüz. Tecrübeli bayanlardan yorum alıyım dedim boyamadan önce

Boya boyayı açmıyor genelde eğer üzerine 7 tonu ile boya yaparsanız muhtemelen dipler açık, boy ve uçlar koyu olacaktır. Naçizane tavsiyem açıcı ile tüm saçı değil de brushlight taragi ile gelişi güzel boy ve uçlarına sürüp biraz açıldıktan sonra 7 tonu ile öyle boyarsaniz hem saçınız fazla yıpranmamış olur hemde dipler ile boy ve uclariniz çok siritmaz orantılı olur bende o şekilde yapmıştım o nedenle gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim bu yöntemi.

Boya boyayı açmıyor genelde eğer üzerine 7 tonu ile boya yaparsanız muhtemelen dipler açık, boy ve uçlar koyu olacaktır. Naçizane tavsiyem açıcı ile tüm saçı değil de brushlight taragi ile gelişi güzel boy ve uçlarına sürüp biraz açıldıktan sonra 7 tonu ile öyle boyarsaniz hem saçınız fazla yıpranmamış olur hemde dipler ile boy ve uclariniz çok siritmaz orantılı olur bende o şekilde yapmıştım o nedenle gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim bu yöntemi.
Denemeye çalışacağım çok teşekkür ederim tavsiyenize🌸

X