Doğal Saç Bakım Kürleri Saç bakımı

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

missanigra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2017
24
4
Kırık ve yıpranmış saça faydalı bitkisel bi öneriniz varmı kestirmek istemiyorum çünkü kuaförlere güvenemiyorum

ilk olarak soğan suyunu kullanmanı öneririm koku fln pek kalmıyor ama saçları çok ama çokkk yumuşak yapıyor.1 orta boyda soğan içine yarım litreye yakın su koy ama suyunu soğanın boyuna göre fazla veya az koyucaksın
hindistan cevizi yağını ve badem yağını saçına masaj yapar gibi sürüceksin ama sürürken saçı çok bocalama ben ilk yaptığımda saçımı çooooook bocalamıştım ve aşırı yağ sürmüştüm ve biraz fazla saçım gitti...
ama sonra az ve yavaş yavaş sürmeye başladım.sürüdkden sonra 2 saat gibi bekliyorum istersen biraz daha fazla bekleyebilirisn. saçına su dökmeden hafif şampuanla ki saçtan kolay arınsın.sonra su dök normal şampuanla
nsaçına ço aşırı sakın yağ sürme ne çok az ne çok fazla orta miktarda saçının uzunluğuna göre sür yoksa zor arınır. şuan saçımdan baya memnunum :))
soğan daha etkili olacakdır:))

REKLAMLAR !

Son düzenleyen: Moderatör:
ya ben soğanla sarımsakla onunla bununla hiç uğraşamam zaten birkaç defa denedim koku çok zor çıktı saçlarımdan mis gibi kokan doğal keratin kullanıp kafamı rahatlatıyorum artık REKLAMLAR ! adresinden almanızı öneririm patentli ve garantili olan başka bir keratin firması yok ben çok memnunum

Son düzenleyen: Moderatör:
X