Doğal Saç Bakım Kürleri Saç bakımı için yardım ??

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

heyyoys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2018
119
23
26
Herkese merhabaa :)) Saçlarımın son zamanlarda boyadan ve düzleştirmekten çok yıprandığını , döküldüğünü ve seyrekleştiğini gördüm. Bende hint yağı ve çörekotu yağını karıştırıp haftada bir kez her yerine uygulamaya başladım. Ama sanki parlaklık ve canlılık vermiyor sert ve kuru gibi görünüyor. Ve ön taraflarım arkaya oranla uzamıyor. Size sorum nasıl uzatabilirim başka ne ekleyebilirim veya siz neler kullanıyorsunuz ?

Son düzenleme:
Herkese merhabaa :)) Saçlarımın son zamanlarda boyadan ve düzleştirmekten çok yıprandığını , döküldüğünü ve seyrekleştiğini gördüm. Bende hint yağı ve çörekotu yağını karıştırıp haftada bir kez her yerine uygulamaya başladım. Ama sanki parlaklık ve canlılık vermiyor sert ve kuru gibi görünüyor. Ve ön taraflarım arkaya oranla uzamıyor. Size sorum nasıl uzatabilirim başka ne ekleyebilirim veya siz neler kullanıyorsunuz ?
benm saçlarım da normalde çalı gibidir balyajdan dolayı çok yıprandı,kullanmadığım bakım yağı krem kalmadı iki senedir ama hiçbiri işe yaramadı.bikaç gün önce gliserini duydum.üç seferdir banyodan sonra gliserin sulandırıp sıkıyorum boylara ve uçlara.saçlarım kendine geldi,hem yumuşadı hem pırıl pırıl parladı buklelerim çıktı ortaya.tavsiye ederim gliserini

kuru maya maskesi denedin mi

X