Saç Bakım Ürünleri saç bakım maskesi tavsiye

leda93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
50
10
30
Arkadaşlar Dax Supergro saç bakım maskesini kullanan var mı? Benim saçlarım ince telli ve saç diplerim seyrek. Bu krem pahalı olduğu için deneyen varsa ona göre almak istiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim..

Arkadaşlar Dax Supergro saç bakım maskesini kullanan var mı? Benim saçlarım ince telli ve saç diplerim seyrek. Bu krem pahalı olduğu için deneyen varsa ona göre almak istiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim..
Canım ben kullanıyorum memnunum uzama açısından ama çoğaltır mı saçı vs bilemicem öyle yumuşattı falan da diyemem

Bende kullandim canm herkes cok ovuyordu ama acikcasi ben pek memnun kalmadim 2 3 sefer kullandim sactan zor cikiyor pek etkisini goremedm ben kullanm sekline gore degişiyordur belki.

Dax supergro saç bakım maskesi değil ki uzatması amaçlı bi krem onu da eritip sürüyosun sadece diplere bakım için değil yani

Merhabalar ben rutin olarak kullandığım liquid keratin maskesi,dip bakım yağı ve şampuanı var tavsiye ederim yaklaşıkda 1 yıldır kullanıcısıyım mükemmel etkili bir ürün.

Merhabalar ben rutin olarak kullandığım liquid keratin maskesi,dip bakım yağı ve şampuanı var tavsiye ederim yaklaşıkda 1 yıldır kullanıcısıyım mükemmel etkili bir ürün.

:işsiz:

Ben dax kullanamadım ,küçük boy almıştım kıvamı katı olduğu için,ve saçtan zor arınıyor kullanamadım,o yüzden yağlarla ara sıra bakım yapıyorum bide yumurta maskesi iyi geliyor düzenli değil ama :kahve:

X