Sabun kokan parfüm markası ??

Miracle için sabunsu-pudramsı deniliyordu, o da benim tenimde hiç sabunsu kokmadı.

Noa ve bvlgari blv bence sabun kokmuyor ve hafif koku da değiller, özellikle blv.
Chloe signature hafif bir koku ama o da sabunsu değil çiçeksi.
Şöyle sabun gibi kokan parfüm kokulari beni benden alıyor doğrusu. Deneye deneye bulucam bende napalim, koku tenden tene de değişiklik gösterebiliyor. Umarım aradigimi bulurum ağır kokulardan gina geldi yani

Ama bence internetten sipariş etmeden önce parfümerilerde deneyin, çünkü her koku herkeste farklı duruyor. Tene göre değişiyor, zaten o yüzden başkasında beğendiğimiz kokuyu kendimize yakıştıramıyoruz bazen. Teninize yakıştırdığınızı sipariş edersiniz sonra.

Dior pure poison ve chloe signature bana sabunsu geliyor. Özellikle chloe tam temizlik böyle yeni yıkanmış çamaşır gibi kokuyor:)

Arkadaşlar aradığım parfümü henüz bulamadım ağır kokan parfumlerden hazetmiyorum cogusu basımı donduruyor zaten, bana şöyle sabun gibi kokan hafif bir parfüm markası onerebilirmisiniz lutfen :KK68:
Kesinlikle moshino-funny. Duştan çıkmışsın gibi kokuyor 🌸

blvgari blue kadın için olan değil erkek için olan (unisex) tam sabun ama en güzel sabunların içinde en güzeli.

X