Çene Estetiği Sabahları ağzın tam açılmaması

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
Acaba geceleri anlamayip sikiyomusunuz disinizi baska tedavisi baska bi doktora dene istersen:/
Bi ara çok sıkıyordum artık geceleri ağzımı açık bırakmaya çalışıyorum sıkmamak için melisa çayı içiyorum 1 haftadır falan oda biraz rahatlatiyor sanırım ama eğer ağrı olur ve ilerlerse bi çene cerrahina görünmem gerek , Şu an gitmeme sebebim fazla ağrının olmamasi ve tanidigimizin çocuklarına da olmuş zamanla kendiliğinden geçmiş yani en en kötü aşamada tedavisi ameliyatmiş onun dışında diş sıkmamak için plak veriyorlarmış ://

• Beğen
Reactions: Jou
Bi ara çok sıkıyordum artık geceleri ağzımı açık bırakmaya çalışıyorum sıkmamak için melisa çayı içiyorum 1 haftadır falan oda biraz rahatlatiyor sanırım ama eğer ağrı olur ve ilerlerse bi çene cerrahina görünmem gerek , Şu an gitmeme sebebim fazla ağrının olmamasi ve tanidigimizin çocuklarına da olmuş zamanla kendiliğinden geçmiş yani en en kötü aşamada tedavisi ameliyatmiş onun dışında diş sıkmamak için plak veriyorlarmış ://
Devam et bakalim melisa cayii insallahh duzelecektir elbet ya

Devam et bakalim melisa cayii insallahh duzelecektir elbet ya
Onun da fazlası zararmış ama sanki içmesem daha da kötü olacakmışım hissi var umarım yüzümde bir değişiklik olmaz ondanda korkuyorum

4 5sabahtır uyandığımda tam yemek yiyecekken ağzımın yarım açıldığını hissettim ve tam açmaya zorladım kulağıma doğru olan kas veya kemiklerden ses gelmesi ardina açıldı ve gün boyu zorlanmadan açıp kapatabildim ara sıra klik sesi duysamda ağrım hiç olmadı, ağız ve çene yapımda kayma şekilde bozukluk olur mu diye çok korkuyorum lütfen biraz bilgi verir misiniz geçer mi yoksa her sabah böyle mi olur. Film çektirdim fakat dişçi herhangi bir çene eklem sorunu olduğunu düşünmüyorum Geceleri dişlerini sıkmaktan olabilir dedi ama bi başka dişcilik okuyan arkadasima filmi atınca çene filmi degil bir yorum yapamam dedi , benim gün içinde ağrım olmuyor ama sabahları açamayınca korkup zorluyorum bir ses geliyor ve gün boyu normal oluyor ağzım lütfen yardım edin evde sıcak su torbası koyuyorun kas gevşetici krem sürüyorum ama geçer mi geçmez mi beni çok üzüyor..😓😓😓
Merhaba
Çok büyük ihtimalle dişini sıkiyorsun aynı sorun bende de vardı..hemen masseter botoks yaptır 1 hafta sonra hiç ağrın kalmayacak.masseter botoksu doş hekimleri yapar başka yere yaptırma

Merhaba
Çok büyük ihtimalle dişini sıkiyorsun aynı sorun bende de vardı..hemen masseter botoks yaptır 1 hafta sonra hiç ağrın kalmayacak.masseter botoksu doş hekimleri yapar başka yere yaptırma
ben de daha dün yaptırdım botoksu. bir aydır gece plağı kullanıyorum ama resmen çenemim bir tarafı kitlendi 3 aydır geçmedi. kas gevşeticiler de açmadı bir şekilde. doktor disk aşınmış diyor ve arada arada küt küt diye ses geliyor. bakalım inşallah botoks fayda eder :KK43:

4 5sabahtır uyandığımda tam yemek yiyecekken ağzımın yarım açıldığını hissettim ve tam açmaya zorladım kulağıma doğru olan kas veya kemiklerden ses gelmesi ardina açıldı ve gün boyu zorlanmadan açıp kapatabildim ara sıra klik sesi duysamda ağrım hiç olmadı, ağız ve çene yapımda kayma şekilde bozukluk olur mu diye çok korkuyorum lütfen biraz bilgi verir misiniz geçer mi yoksa her sabah böyle mi olur. Film çektirdim fakat dişçi herhangi bir çene eklem sorunu olduğunu düşünmüyorum Geceleri dişlerini sıkmaktan olabilir dedi ama bi başka dişcilik okuyan arkadasima filmi atınca çene filmi degil bir yorum yapamam dedi , benim gün içinde ağrım olmuyor ama sabahları açamayınca korkup zorluyorum bir ses geliyor ve gün boyu normal oluyor ağzım lütfen yardım edin evde sıcak su torbası koyuyorun kas gevşetici krem sürüyorum ama geçer mi geçmez mi beni çok üzüyor..😓😓😓
Bence ya çok sıkıyorsunuz çenenizi ya da yatma biçiminden. Mutlaka geçecektir

Diş sıkmadan kaynaklıdır yüksek ihtimal. Ve öyle kendi kendine de geçmez bu sorun. Aksine tedavi edilmezse zamanla dişlerde aşınmaya bağlı çürükler karşınıza çıkar.
Şeffaf gece plaklarından yaptırabilirsiniz herhangi bir dişçide.. 500 600 civarındaydı maliyeti.. Tabi sizin bulunduğunuz şehire göre değişir

20 yıl önce bir komşum farketti ağzımın kaydığını. Sonra ben de farkedince üzülmeye başladım dr gittim. Kas zayıflığı dedi ilaç verdi. Insnmadığım için kullanmadım. Aradan 5 10 yıl geçti plâstik cerrahiye gittim. Röntgen çekildi. Elle muayene etti. Ağzını açarken çenen çıkıyor kapatırken yerine geliyor dedi. Ameliyat gerekir ancak zor bir ameliyat aylarca sıvı besleneceksin. Tekrar olmayacağı da garanti değil dedi. Ağzımın kayması konuşurken insanların gözüme değil ağzıma bakması çok üzüyor beni.

Merhaba sıkıntınız geçti mi yemek yerken benimde çenemde ses geliyor rahatsız edici şekilde

X