Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

Merhaba arkadaşlar. Ben saat 16.00'dan sonra yemek yemeyerek daha once 65'ten 60'a dustum. Sonra dikkat etmediğim icin geri 62ye ciktim. Su an 62 kiloyum hedefim 55 olmak. Ben de bugun başlıyorum. Bir de eskiden yaptigim haftada 4 gun kas antrenmanina basladim. Insallah herkes istedigi kiloya ulasir. Sonuclarimi paylasirim ben de.

Sanırım gündüz dikkat etmediğim için yavaş oluyor ama ilerleme var. 68.7 yim:)
Yarın işi ilerletip tek öğün diyetine başlıyorum.
Çünkü sabırsız biriyim ne yalan söyleyeyim 😊
Eşlik etmek isteyen olursa cok memnun olurum🥰

Bende en geç 5.30 da yemegi bırakıyorum ve zor veriyorum sana eşlik edebilirim

Bende en geç 5.30 da yemegi bırakıyorum ve zor veriyorum sana eşlik edebilirim
Biraz daha hızlı sonuç alıyım diyorsan bence sen de uygulamalısın. Bir sayfa açtım günde tek öğün beslenme omad diye. Incele istersen. Senin için de uygunsa yarın o sayfadan devam ederiz. Yediklerimiz ve guncel kilomuzu paylaşırız. Pes edecek olursak itekler destek oluruz birbirimize

Biraz daha hızlı sonuç alıyım diyorsan bence sen de uygulamalısın. Bir sayfa açtım günde tek öğün beslenme omad diye. Incele istersen. Senin için de uygunsa yarın o sayfadan devam ederiz. Yediklerimiz ve guncel kilomuzu paylaşırız. Pes edecek olursak itekler destek oluruz birbirimize
Ben tek ögün daha önce denedim bende işe yaramadı 2 ögün yiyorum akşamı erken bitiriyorum

Merhaba 😊 tabiiki. Yalnız ben bugün tek öğün beslenmeye gectim. Sadece kahvalti yapiyorum sonra kahve soda diyet kola.
ben de sana eşlik ederim, çünkü şu sıra tek öğün harici kilo veremiyorum resmen
ama endişelerim de yok değil kilo vermem durduğunda ne yapabilirim gibi
bi de tek öğün kolay geliyor bana, çalıştığım için sürekli sürekli yemek düşünemiyorum
ben öğlen tek öğün planlıyorum

sayfanın linkini gönderir misin canım

edit: buldum canım :)

merhaba bende yeniden sisteme dahil olmaya karar verdim şu an 71 kiloyum hedef 65 bugünden itibaren saat 18 den sonra yemeyi bırakıyorum. pazar günü tartılıp size bilgi vereceğim .5 günde ödem falan gider diye düşünüyorum

takipte kalın :)
Sevgiler

Hayırlı geceler hanımlar bende geçen sene denedim çok güzel işe yaradı yarından itibaren başlıyorum gelişmeleri yazarım

bugün sabah dayanamadım tartıldım 69,6 cıktı .. bide reglim yaklastı bugun yarın olur onu hesaba katarsak :halay::halay:

Merhaba hanımlar ben Melek :halay:İstanbulda yaşıyorum 25 yaşındayım Kabin memuru olarak çalşıyorum. İşe başlayalı2 yıl oldu ve ben yaklaşık 15 kilo aldım. Boyum 1.68 kilom 70 :KK43: 55 kilo olmak değil artık 60a yaklaşsam yeter demeye başladım. İnsanların 25 ten sonra zor veriyorsun dediklereini şimdi çok iyi anlıyorum. Pandemi sebebiyle hareket 0, boğazımı da hiç tutamıyorum. Şimdilik yediklerimi çok kısmadan 17den sonra yemeyerek başlamak istiyorum. Zaman içinde de yediklerime dikkat etmek. Dışarda yürümeyi çok seviyorum. Mental olarak da iyi geliyor, elimden geldiğince yürüyüşte yapmaya çalışacağım:KK36: hangi günler kilo bildirimi yapılıyor bilmiyorum ama grubu okumak dahi motive etti beni :KK55:

Madem "diyet günlükleri" konumuz. Burası da benim günlüğüm olsun:)
Şaka bir yana, annemle babamın ısrarları, aman onlar memnun olsun diye hayır diyemedim. Vee şu an 70 kiloyum. Offf...
Ama yeter! Ben üzülüp aglayacagima onlar reddedilsin.
Bende hem anemi hem hipotiroid var ve bu yüzden baskı altındayım yemek konusunda.
Şu an 2 kasım saat 17.08 ve Saat 15.30 da günümün son lokmasını yedim. Ama çok yedim.
Ekler pasta, tost, tereyağ bal... Yine de deneyeceğim bu yöntemi, saat 17.00den sonra -en geç- yemek yok. Bakalım, belki ilerde kalorimi de kısabilirim.
Herkese başarılar dilerim

Bugün yediklerim:
Ciğer, mandalin, üzüm, 3 dilim ekmek, 2 dilim peynir, 1 kare çikolatanın yarisi.
Saat 14.00 de günümün son lokmasını yedim kızlar.
30 dk kndsyn bisikleti sürdüm.
(Yürüyüş yapamıyorum sigaradan dolayı)

X