Saç Uzatma Yöntemleri Sa Maskelerle uzayanlar (Resimli)

off :KK43: derdimi anlatamda içimi dökem size saçımı çok güzel uzatmıştım taaaa belimdeydi dün bi kuaföre gidimde düzeltiim dedim va sonuç saçlarım şimdi omuzuma bile gelmiyoo :KK43: offf çok sinirliyim yaaa

anlatırsan sevinirirz babaanenin sana uyguladıgı bakımı

Rahmetli babanem yıkardı hep beni :kedi:
bitlenmemden korkardı kaydirigubbakcemile3

sıcak suyla yıkardı saclarımı ve kesinlikle sampuan kullanmadı.Hacı sakirin yeşil kalıplı sabunu varya onla yıkardı.cıkmadan bir maşrafanın içine sıcak su koyardı ve sirke dökerdi göz kararı..
son olarak onu kafamdam aşağı bosaltırdı durular cıkarırdı..
Bundan daha uzundu ozaman saclarım.okula gitmedn önce maşrafanın içine sıcak su koyardı tarağı ona bandırıp kolonyayla sacımı tarardı.. Ozamanlar nefret ederdim bunlardan ama smdi kim görse beni babanenen ne kdr bakardı saclarına masallah ne güsel derler..Resimde belli değildir belki ama gürdür saclarım..Cok sükür..
artı kolonya beyazlatıyor derler ama kafamda tek bir beyaz bile göremiyorum zemuszemus

hala yapıormuyum bunları hayır..Cünkü gür zaten ara makas attırsamda hala at yelesi gibi kaydirigubbakcemile3

Hadi anlat anlat sadece turp suyu mudur?
Sarmısak saçıma sürmemmmmmmmmm
Ama turp suyu ve susam yağı olabiler susam yağı nasıl uygulanıyor ki diplere gelmeyecek şekilde banyoda mı? banyodan sonra mı?
Banyodan önce mi kaç dakika??? :sm_confused:

hiçbiri kaydirigubbakcemile3

Benim saçım da çok gür...
Saçımın resmini bir gün çekip koyacağım sizler için.
Göğsümün 1 karış altında kıvırcık ve çok fazla.
O kadar fazla ki, kaç kuaför satın almak istedi.
Hatta biri satmadım diye kızdı bana saçımı düzeltip gitti oturdu...
Uzatmak çok zor ama...
Kıvırcık olduğu için, ancak fönlenince belli oluyor. Ben daha çabuk uzasın istiyorum...
Belimde saçlar istiyorummmmmmmm!!!
-tatlicadiarzu-

Benim saçım da çok gür...
Saçımın resmini bir gün çekip koyacağım sizler için.
Göğsümün 1 karış altında kıvırcık ve çok fazla.
O kadar fazla ki, kaç kuaför satın almak istedi.
Hatta biri satmadım diye kızdı bana saçımı düzeltip gitti oturdu...
Uzatmak çok zor ama...
Kıvırcık olduğu için, ancak fönlenince belli oluyor. Ben daha çabuk uzasın istiyorum...
Belimde saçlar istiyorummmmmmmm!!!
-tatlicadiarzu-

yetmior cnm dimi ya ısrarla bnde istiyorumm belime kadar uzasın:)

yetmior cnm dimi ya ısrarla bnde istiyorumm belime kadar uzasın:)

Zaten 30-32 ye kadar uzatıp sonra kescem saçımı omuzlarımda olcaklar hep... Genç kızken/kadınken güzel uzun saç kaydirigubbakcemile3

bekarken annem yalvarırdı saçımı uzatayım diye ama hiç dinlemedim en uzun saçım hep omuzlarımdaydı oda zorla ama bu siteye üye oldugumdan beri acayip uzun saç hastesı oldum annem bile şaşırıyor uzun saç istememmi

başlığa uygun konular değil arkadaşlar konuştuklarınız..resimli saç uzatanlar yazıyor..uzatma muhabetlerini yazıcak çok başlık mevcut..

Arkadaslar ben geri donuyorum araniza =).. Son fotograftan sonra iki kere saclarimi kestirdim, her seferinde ikiser santim gitti tahminimce.. ve yaza dogru daha hizli uzamasi icin tekrar maskelere devam :KK66:..

burası foto koyma yeri değil mi??bakıyorum sadece yorumlar ve konuşmalar var...konu başlığını iyi okuyalım arkadaşlar....foto konulacak buraya...sohbet edilmeyecek

kızlar peki bişi sorsam,elma sirkesini durulama suyuna koyup saçımıza döktükten sonra tekrar üstünden normal suyla da duruluycakmıyız.yoksa en son sirkeli suyla mı kapanışı yapıcaz hangisi daha iyi acaba fikri olan var mı?

ben kapanışı yapıyorum üzerine tekrar su dökersen sirkeyi saçından arındırmış olursun
o şekilde kurutacaksın ama çok güzel oluyor sarı saçlılarda çok güzel parlama yapıyor tabi diğer renklerdede ama sarıda daha dikkat çekiyor

4634551561_f73738e718_o.jpg

Kizlar bi suredir ne maske nede baska birsey uyguluyorum, ama sampuanimi degistirdikten bu yana saclarimda dokulmeler minimum'a indi ve saclarim daha hizli uzadi :)

ooo saçların ne kadar güzel uzamış canım yaa...
ne şampuanıymış bu merak ettim gerçi tr de aynısından varmıdır bilinmez..

Tesekkurler canim.. bugunden itibaren tekrar basliyorum maskelere ve mayali sut'e.. yaza kadar uzamali.. denize giricem bu yaz bayagi yipranicak saclarim kestirmeden bari bi kac cm fazladan uzasinlar :)

Evet baya uzamis ama sarimsakli sampuan kullanirkenki son fotografin 22.07.2009 yani 10 ayni geckin bi süre olmus arada bunu düsündügümüz zamanda normal bir uzama oluyor..
zaten ayda 1-2 cm uzuyor kendiliginden.

Tabi uc kere de kiriklari aldirdim.. onlari ne yapcaz :).. ayrica benim saclarim asla bu kadar hizli uzamazdi bunuda belirtiyim ayda 2cm hayal gibiydi.
Bu forumda en istikrarli kisi olarak kendimi goruyorum.. kisa sactan saclarim uzun denilicek seviyeye geldi, suan koltuk altimi gecmis durumda lulelerden belli olmuyor maalesef. Gelecek yaza kadar belime getirmeyi dusunuyorum :dance: :hooray:

Son düzenleme:
Tabi uc kere de kiriklari aldirdim.. onlari ne yapcaz :).. ayrica benim saclarim asla bu kadar hizli uzamazdi bunuda belirtiyim ayda 2cm hayal gibiydi.
Bu forumda en istikrarli kisi olarak kendimi goruyorum.. kisa sactan saclarim uzun denilicek seviyeye geldi, suan koltuk altimi gecmis durumda lulelerden belli olmuyor maalesef. Gelecek yaza kadar belime getirmeyi dusunuyorum :KK66:

Neymis o zaman daha hizli uzatan ?? Sampuan deme, sampuan saci daha hizli uzatmaz sadece sacina uygun olani bulmussundur oda dökülmeyi azaltir daha bakimli görünmesini saglar ama asla daha hizli uzatmaz, öyle birsey yok!

X