Saç Uzatma Yöntemleri Sa Maskelerle uzayanlar (Resimli)

Kizlar bi suredir ne maske nede baska birsey uyguluyorum, ama sampuanimi degistirdikten bu yana saclarimda dokulmeler minimum'a indi ve saclarim daha hizli uzadi :)[/QUOTE]

cnm saçların baştan beri harika uzamış maşallah ve çok azimlisin..

baştan beri sarımsaklı şampuan mı yaptın hep?? ya da turplu su mu onu anlayamadım ama cnm?

ben de kendime hedef koydum 3 ay içinde uzun bi saç olucaklar die..:1closedeyes:

ilk foto sana mi ait ?
ilk fotada yüz¨görünüyor ikincisinde yüz karalanmis.. saclarda cok degisik ikisinde de :bbo:

ikiside bana ait boyamadnda koyabliim yüzümü ama ikincisinde svilceli çkmş çok suratım ve biri gündüz dşarda çekilmiş diğeride gece evde fark olması normal bnce bşkasnn fotosunu kyck halim yok amacm ne olablirki

3708186880_20ff12b5f2_o.jpg

Sarmisakli sampuandan sonra =)) Bi haftam bile dolmadan farkedilir bi uzama oldu arkadaslar sizlerle paylasmak istedim hemen:lepi:

Nasil yaptigimi merak edenlere:

ben 5 adet sarmisagi rendeleyip sampuanima koydum, bununla iki defa yikiyoruz iyice kafamizi ovalayarak, diger kullandigim sampuanimla son olarak yikadiktan sonra elma sirkesini suyla karistirip basimiza dokuyoruz =), sonrada guzelce duruluyoruz.. Elma sirkesi saci parlattigi gibi tum kokuyuda goturuyo.

Sacinizi tamamen kuruladiktan sonra hic bi sekilde koku kalmiyo =)

Kisa surede cok iyi uzamis. Turplu su saclarimin uclarini koparip atti ama uzamasina gercekten yardimi oluyor. Saclarinizda boyadan yanmis uclar yoksa turplu su oldukca etkili. Tekrar baslasam mi acaba

Sarmisakli sampuandan sonra =)) Bi haftam bile dolmadan farkedilir bi uzama oldu arkadaslar sizlerle paylasmak istedim hemen:lepi:

ben 5 adet sarmisagi rendeleyip sampuanima koydum, bununla iki defa yikiyoruz iyice kafamizi ovalayarak, diger kullandigim sampuanimla son olarak yikadiktan sonra elma sirkesini suyla karistirip basimiza dokuyoruz =), sonrada guzelce duruluyoruz.. Elma sirkesi saci parlattigi gibi tum kokuyuda goturuyo.

çok eski bi konu ama allah aşkına bi haftadan daha az sürede hangi saç böyle uzar.bilimselliğe ters bi kere.

Son düzenleme:
atıyor desek ne çıkarı olabilir sarmısağın reklamını yapacak değil... belki saçları boyalıysa, diplerinden anlıyordur uzadığını ve belirgin dediği uzamayı ona göre belirliyordur...

canım slm ya kusura bakma ama saçının uzaması turplu sudan mı yoksa sarımsaklı şampuandan mı gerçekten büyük fark var ama anlayamadım hangisinin etkisi bu resimlerin:26:

canım slm ya kusura bakma ama saçının uzaması turplu sudan mı yoksa sarımsaklı şampuandan mı gerçekten büyük fark var ama anlayamadım hangisinin etkisi bu resimlerin:26:

xayx bu arkadas uzun zamandir yani benim forumda takildigim 2009 da sirf turp ve sarimsakli sampuan ve sirke kullandi yani ücününde etkisi olabilir fakat o fotonun altinda birtek sarimsakli sampuani belirtti ya turplu suylada cok güzel uzama elde etmisti bende turplu su pek uzama yapmamisti ama arkadasimizda süper uzatmisti simdi girmiyor sanirim foruma buyuzden ben cvpliyayim dedim ozamandir taniyorum cünkü

Son düzenleme:
xayx bu arkadas uzun zamandir yani benim forumda takildigim 2009 da sirf turp ve sarimsakli sampuan ve sirke kullandi yani ücününde etkisi olabilir fakat o fotonun altinda birtek sarimsakli sampuani belirtti ya turplu suylada cok güzel uzama elde etmisti bende turplu su pek uzama yapmamisti ama arkadasimizda süper uzatmisti simdi girmiyor sanirim foruma buyuzden ben cvpliyayim dedim ozamandir taniyorum cünkü

tamam canım sağol bende bi dönem turplu su yaptım ama
çok üstünde durmadığımdan ve pek umutlu olmadığımdan işe yaramadı
belki yeniden başlarım bilemiyorum bu arada dediğin doğru malesef herşey herkeste aynı sonucu vermiyo
sen nasılsın neler yapıyosun saç ve kirpiklerin ne alemde :)

tamam canım sağol bende bi dönem turplu su yaptım ama
çok üstünde durmadığımdan ve pek umutlu olmadığımdan işe yaramadı
belki yeniden başlarım bilemiyorum bu arada dediğin doğru malesef herşey herkeste aynı sonucu vermiyo
sen nasılsın neler yapıyosun saç ve kirpiklerin ne alemde :)

ben turpu cok özenerek ve inanarak uygulyordum zamaninda,, ozamanlarida bi arkadasimizin saclarini ayni kontessinki saclari gibi muhtesem uzatmisti bende turplari alip yapardim sonra baktim hicbir etki yok bazi arkadaslarda siyah turpun en etkili oldugunu söyledi siyah turpu almanyada bulana kadar zaten bayagi ugrasmistim 4 aya yakinda kullandim yine sac boyum ayni en sonun da herseyi biraktim bi soya yagi uygulyuordum onuda en sonda biraktim
simdi sinamekimin yarin 8 kürünü yapicam ve iki hafta mecbur ara vericem hala öyle bi uzama yok ama inat ettim 5 paket bemiximi mutlaka bitircem kirpiklerede bademyagi sürüyorum ama onlarda ayni ice ummudum her konuda sönüyorama birakmiyorum iste inat degilmi bendeki :KK1:

ben turpu cok özenerek ve inanarak uygulyordum zamaninda,, ozamanlarida bi arkadasimizin saclarini ayni kontessinki saclari gibi muhtesem uzatmisti bende turplari alip yapardim sonra baktim hicbir etki yok bazi arkadaslarda siyah turpun en etkili oldugunu söyledi siyah turpu almanyada bulana kadar zaten bayagi ugrasmistim 4 aya yakinda kullandim yine sac boyum ayni en sonun da herseyi biraktim bi soya yagi uygulyuordum onuda en sonda biraktim
simdi sinamekimin yarin 8 kürünü yapicam ve iki hafta mecbur ara vericem hala öyle bi uzama yok ama inat ettim 5 paket bemiximi mutlaka bitircem kirpiklerede bademyagi sürüyorum ama onlarda ayni ice ummudum her konuda sönüyorama birakmiyorum iste inat degilmi bendeki :KK1:

hımm anladım canım neyse sinameki iyidir yaa sonuç alamayan görmedim ben daha
ama aranı uzun tut biraz 2hafta az yani ben 3 4hafta vermiştim aramı ve
kesinlikle sarımsak diyorum başkada bişi demiyorumhem saça hem kirpiğe canım
evet acısı felaket ama sonucu harika :))

hımm anladım canım neyse sinameki iyidir yaa sonuç alamayan görmedim ben daha
ama aranı uzun tut biraz 2hafta az yani ben 3 4hafta vermiştim aramı ve
kesinlikle sarımsak diyorum başkada bişi demiyorumhem saça hem kirpiğe canım
evet acısı felaket ama sonucu harika :))

sarimsakli kavanoz hazirladiydim anlatmistim 500 ml lik kavanoz küflendi 1 ay icinde her cumada uygulyuordum birdaha kavanoz yapmayi düsünmüyorum hala zeytinyagina üzülüyorum ama kirpiklerime kücük bi kaba hint yagi döktüm ve icine sarimsak rendeledim ona rimel fircayi batirip sürüyorum bi uzama yok ama yinede yapiyorum

sarimsakli kavanoz hazirladiydim anlatmistim 500 ml lik kavanoz küflendi 1 ay icinde her cumada uygulyuordum birdaha kavanoz yapmayi düsünmüyorum hala zeytinyagina üzülüyorum ama kirpiklerime kücük bi kaba hint yagi döktüm ve icine sarimsak rendeledim ona rimel fircayi batirip sürüyorum bi uzama yok ama yinede yapiyorum

sarımsaklı zeytinyağı için cam kavanoz ve hafif serin bi yer gerekli canım
bu arada kirpik zaman alıyo benim 1 1buçuk aydan sonra gelişme olmuştu kirpiğimde
o yüzden devam et canım bırakma..

sarımsaklı zeytinyağı için cam kavanoz ve hafif serin bi yer gerekli canım
bu arada kirpik zaman alıyo benim 1 1buçuk aydan sonra gelişme olmuştu kirpiğimde
o yüzden devam et canım bırakma..

cam kavanozdaydi ve dolabin üstündeydi neyse o gitti sarimsakli zeytinyagini cok begeniyorum ama artik taze yapiyorum yani kavanoz hazirlamiyorum
kirpiklere devam edicem bakalim faydasi olur insallah

Ben sarımsaklı z.yağını buzdolabında tutuyorum yazdan beri duruyor ve bişey olmadı tavsiye ederim

Bna soguk yere degil oda sicakliginda tutulcagi denmisti :KK43: bidaha kucuk kavanoz yapicak olursammm ozaman buzdolabina koycam sagol

ben normalde de sarımsağı dışarda tuttuğum zaman bozuluyor.bzdolabında birşey olmadı,kesinlikle dene.sonuçta yemeklerdede bu şekilde önceden hazırlayıp kullanıyoruum.maskelerdede:)bir taşla bir kaç kuş(;

Sen oyle san!! dogru sampuan kullanilmadiginda saclar daha SIK dokuldugu icin daha gec uzar.. birazcik mantigini kullansan bunu anlayabilirdin.. istedigin sac bakim danismanina sorabilirsin.. benim sacim normal standartlarin cok altinda uzardi, bu yuzden aradaki farki senin bilmene imkan yok. Ama saclarim daha SIKLASTI ve daha hizli ve saglikli uzuyor. Ve uzun zamandir sacimda kiriga rastlamadim.. iyice sinirin bozulucak ama sana sampuanin markasini vermicem :p
🤣

X