Rüya Yorumları rüyamda öleceğim tarihi gördüm

çok şükür bugün sıradan bir gün gibi geçti.Bişey olacak korkusuyla her an tetikteydim.ölüm korkusuyla herşeyi etraflıca düşündüm.Bugün şunu çok iyi anladım ki dünya işleriyle o kadar mesgulmüşüm ki Öbür dünya için hazırlık yapmadığımın farkına vardım.Belkide bu bana bir işaretti.Yarından itibaren ben, eski ben olmayacağım....

çok şükür bugün sıradan bir gün gibi geçti.Bişey olacak korkusuyla her an tetikteydim.ölüm korkusuyla herşeyi etraflıca düşündüm.Bugün şunu çok iyi anladım ki dünya işleriyle o kadar mesgulmüşüm ki Öbür dünya için hazırlık yapmadığımın farkına vardım.Belkide bu bana bir işaretti.Yarından itibaren ben, eski ben olmayacağım....

bak bu tespitin çok doğru allah inançlı kullarını bu şekilde uyarıyo. bende namaz kıldığım dönemlerde bazen ya sabah namazına nasıl kalkçam falan düşüncesi içime düştüğünde korkunç bir kabusla uyanırdım ve uyandığımda ezan okunmaya başlardı. annem hep der bak şeytan senle çok uğraşıyo ama rabbim hep yanında kıymetini bil bu uyarının diye. senin içinde öyle bence.

X