Rüya Yorumları Rüyalarımda devamlı değişik varlıklar görüyorum. Rüya yorumu yapan ya da bilgisi olanlar var mı?

Kızlarr merhaba.

Bu aralar sık sık rüya görüyorum. Hem çok derin uyuyorum hemde çok korkunç başka varlıklar üç harfli falan görüyorum. Önceden de olurdu ama bu aralar sıklaştı.

Mesela bu sabah rüyamda annemi üç harfli olarak gördüm. Rüyamda sabah uyanmışım ve annem işe gidiyor. Ben banyoya gidiyorum duş alcam daha sonra salona tekrar dönüyorum tv. nin sesini kısmak için. Kardeşimin odasından öksürük sesi geliyor odadan annem çıkıyor. Anne anne sen işe gitmedin mi az önce çıktın evden diyorum ses yok. Benim yüzüme bile bakmıyor. Kapıdan tam çıkarken anne konuşana diyorum bana bakarak ben senin annen değilim diyor anahtarı kapıyı kilitleyip alıyor. Çok korkarak uyandım. Dua okuyarak uyandım resmen. Geçen günde küçük küçük varlıkları 3 harfli olarak görmüştüm rüyamda. Çok gerçekçi rüyalar bir de.

Lütfen bunların ne anlama geldiği bilen biri varsa yazsın. Teşekkürler şimdiden.
Baş yanına Cevşen koymanı tavsiye ederim hatt a her akşam yatmadan 3-5 sayfasını okuyup uyarsan bir daha musallat olmazlar. Kolay okunuyor. Duasız kalmaman duasıyla:KK24:

öyle şeyler düşünüp beynini meşgul edersen, çevrende de buna benzer şeyler anlatan olmuşsa, kısaca kafana takmışsan hergün görürsün, bilinçaltı yapmışsın, temizlemen lazım. ben bunlara inanmayan biri olarak diyorumki hiçbir zaman böyle rüyalar görmem.

Kızlarr merhaba.

Bu aralar sık sık rüya görüyorum. Hem çok derin uyuyorum hemde çok korkunç başka varlıklar üç harfli falan görüyorum. Önceden de olurdu ama bu aralar sıklaştı.

Mesela bu sabah rüyamda annemi üç harfli olarak gördüm. Rüyamda sabah uyanmışım ve annem işe gidiyor. Ben banyoya gidiyorum duş alcam daha sonra salona tekrar dönüyorum tv. nin sesini kısmak için. Kardeşimin odasından öksürük sesi geliyor odadan annem çıkıyor. Anne anne sen işe gitmedin mi az önce çıktın evden diyorum ses yok. Benim yüzüme bile bakmıyor. Kapıdan tam çıkarken anne konuşana diyorum bana bakarak ben senin annen değilim diyor anahtarı kapıyı kilitleyip alıyor. Çok korkarak uyandım. Dua okuyarak uyandım resmen. Geçen günde küçük küçük varlıkları 3 harfli olarak görmüştüm rüyamda. Çok gerçekçi rüyalar bir de.

Lütfen bunların ne anlama geldiği bilen biri varsa yazsın. Teşekkürler şimdiden.
Merhaba öncelikle rüya yorumlamayı çok bilmiyorum ama kesinlikle rüyaya göre amel etmemek gerekir bunu biliyorum, bu tür şeyler zaman zaman hepimizin başına gelebilir, günlük hayatta canınızı sıkan, size nefes aldırmayan şeyler bu tarz şeylerden korkuyorsanız böyle yansıyabilir bilinçaltınıza. Korkmakta çok haklısınız ama kafanızı dağıtın ve düşünmemeye çalışın, yatmadan önce size iyi gelen şeyleri düşünün, ertesi günü planlayın ya da güzel hayaller kurun. Nasıl düşünürseniz öyle olur unutmayın. Bir de diyelim ki gerçekten de üç harflilerle alakalı rüyalarınız o zaman da şunu hatırlayın, peygamber efendimiz hem insanlara hem de cinlere gelmiş bir peygamber ve böyle durumlarda sağı, solu, önü ve arkası için ayrı ayrı olmak üzere, ayetel kürsi,nas, Felak, ihlas, fatiha surelerini 7şer kere okuyup üflermiş ve ardından Allah'a sığınırmış. Yani öyle bir olayda dahi korunmak çok kolay ve pratik. Ama her şeyden önce sizi kalbinizi ferah tutun. ❤️

X