Rüya Yorumları Rüya Yorumları

merhaba esimin ruyasini yorumlarmisiniz? esimin ruyasinda ben hamileymisim 5 aylikken dogum olmus yani bebek 5 aylikken dogmus bir kiz cocuguymus.hemen hastahaneye goturmusuz bayagi ugrasmisiz dortorlarla falan.esim demiski doktora 5 aylik cocuk yasarmi ki?sonunda ise bebek iyiymis saglikliymis.

soylemeyi unuttum benim maalesef cocugum henuz yok.

uc gece once bir ruya gordum anlatmak istiyorum.yatagimdaydim ve odamin duvarlarinda bir suru buyuk orumcek vardi.yan duvarimda karsi duvarda..birde hoslandigim adami gordum.eve uzun sari sacli bir kiz getirmisti.ben onlari goruyorum kavga ediyoruz.kendine ve arabasina birsey firlatiyorum.yumurta kabimiydi hatirlamiyoum..karisik can sıkıcı durumlardi.

merhaba esimin ruyasini yorumlarmisiniz? esimin ruyasinda ben hamileymisim 5 aylikken dogum olmus yani bebek 5 aylikken dogmus bir kiz cocuguymus.hemen hastahaneye goturmusuz bayagi ugrasmisiz dortorlarla falan.esim demiski doktora 5 aylik cocuk yasarmi ki?sonunda ise bebek iyiymis saglikliymis.

merhaba canım

Rüyada hamile görmek, bir duruma hazırlandığımız bir sürecin içinde olduğumuz anlamlarına gelir. Genellikle bu rüyanın arkasından bir takım değişim süreçleri, dönüşüm zamanları başlar.

İnşallah olumlu değişimler olur :)

uc gece once bir ruya gordum anlatmak istiyorum.yatagimdaydim ve odamin duvarlarinda bir suru buyuk orumcek vardi.yan duvarimda karsi duvarda..birde hoslandigim adami gordum.eve uzun sari sacli bir kiz getirmisti.ben onlari goruyorum kavga ediyoruz.kendine ve arabasina birsey firlatiyorum.yumurta kabimiydi hatirlamiyoum..karisik can sıkıcı durumlardi.

Rüyada örümcek görmek
iki zıt anlam taşır. Yani takva sahibi dini bütün bir kadın da olabilir, ahlaksız bir kadın da olabilir. Sevdiğin adamı başka bir kızla görmen aranızda bir takım gelişmelerin olacağına işaret eder.

Merhaba benim ruyamida yorumlarsaniz sevinirim. Son zamanlarda cocuk sahibi olmayi planliyorum ve bu dusunceden 1_2hafta sonra ruyamda teyzemin kizini (aslinda ablamdan otedir ayni evde buyuduk) gordum. Gorumcesi yanimiza gelip ablanin bir kizi olacak diyor.cok sasiriyorum cunku, ablam sadece tup bebek ile dogum yapabilir ve suan sahip oldugu oglunada tup bebek ile kavustu. Sitenize baktim ruyada hamile gormek, genellikle bebek semboli ile okunur demissiniz. Bende Merak ediyorum.bebek fikri aklimda oldugu icin mi bu ruyayi gordum yoksa, yakin zamanda hamile kalacagima isaret olabilir mi. Tesekkurler.

Merhaba benim ruyamida yorumlarsaniz sevinirim. Son zamanlarda cocuk sahibi olmayi planliyorum ve bu dusunceden 1_2hafta sonra ruyamda teyzemin kizini (aslinda ablamdan otedir ayni evde buyuduk) gordum. Gorumcesi yanimiza gelip ablanin bir kizi olacak diyor.cok sasiriyorum cunku, ablam sadece tup bebek ile dogum yapabilir ve suan sahip oldugu oglunada tup bebek ile kavustu. Sitenize baktim ruyada hamile gormek, genellikle bebek semboli ile okunur demissiniz. Bende Merak ediyorum.bebek fikri aklimda oldugu icin mi bu ruyayi gordum yoksa, yakin zamanda hamile kalacagima isaret olabilir mi. Tesekkurler.

Merhabalar :) Rüyanızda bebek yada çocuk görmeniz tamamen psikolojiktir çünkü bu aralar kafanızda onla ilgili düşünceler var ve buda rüyanıza yansımaktadır. Ancak bebek gördüğünüz rüyalarda da belirgin başka nesneler görebilirsiniz bunlar yorumlanabilirler.

Ben çok rüya gören ve hiç tanımadığım insanları bile rüyasından görüp rüyaları çıkan biriyim. O yüzden her rüyama önem veriyorum. Hangi rüyalarım bilinçaltı hangisi değil onuda ayırt edebiliyorum haliyle :) Benim kafam karışık biraz ilişkiler konusunda dün dua ederek yattım. Allahım sen hayırlısı ne ise nasıl davranmam gerekirse o rüyalarımla bana işaret olsun dedim. Ve rüyamda eski çocukluk aşkımı gördüm. Üzerinde kırmızı bir kısa kollu vardı. Ve bana sana olan aşkım sonsuz diyordu. Onu düşünmediğim halde böyle bir rüya görmem beni şaşırttı. Ayrıca iki hafta öncede o arkadaşımın babasını gördüm, benimle konuşuyordu. Sonra sürekli bu kişinin benim elimden tuttuğunu görüyorum, bana sarıldığını. Bunu nasıl yorumlayabiliriz ?

Ben çok rüya gören ve hiç tanımadığım insanları bile rüyasından görüp rüyaları çıkan biriyim. O yüzden her rüyama önem veriyorum. Hangi rüyalarım bilinçaltı hangisi değil onuda ayırt edebiliyorum haliyle :) Benim kafam karışık biraz ilişkiler konusunda dün dua ederek yattım. Allahım sen hayırlısı ne ise nasıl davranmam gerekirse o rüyalarımla bana işaret olsun dedim. Ve rüyamda eski çocukluk aşkımı gördüm. Üzerinde kırmızı bir kısa kollu vardı. Ve bana sana olan aşkım sonsuz diyordu. Onu düşünmediğim halde böyle bir rüya görmem beni şaşırttı. Ayrıca iki hafta öncede o arkadaşımın babasını gördüm, benimle konuşuyordu. Sonra sürekli bu kişinin benim elimden tuttuğunu görüyorum, bana sarıldığını. Bunu nasıl yorumlayabiliriz ?

Tahminimce siz eski sevgilinizi unutamadınız yada bu aralar rüyalarınızda çıkmaya başladıktan sonra bilinçaltınızda onu düşündünüz ve buda rüyalarınıza yansıdı. Bu benim düşüncem tabiki. ama rüyada sevgili görmek sevdiğinizi görmek, duygularınızın ona karşı yoğunlaşacağını gösterir.

merhabalar..annem beni rüasında çıplak olarak görmüş ve etrafımda insanlar bana bakıyormuş ben ağlıyormuşum bu nedir ne anlama gelr sizce... bir de yakın bi arkadasımı mor eşarp ve siyah elbise giymiş olarak gördüm çok netti.bu nedir??

merhabalar..annem beni rüasında çıplak olarak görmüş ve etrafımda insanlar bana bakıyormuş ben ağlıyormuşum bu nedir ne anlama gelr sizce... bir de yakın bi arkadasımı mor eşarp ve siyah elbise giymiş olarak gördüm çok netti.bu nedir??

Rüyada çıplak birini görmek ya da insanın kendisini çıplak görmesi, tüm günahlarından arındığının en güzel sembolüdür.

Mor eşarp öenmli bir evliliğe işaret eder. Siyah elbise ise bonkör birisine işarettir.

2 gün önce Allahım rüyamda evleneceğim kişiyi göreyim diye niyetlenerek yatmıştım. Benim rüyalarımın geneli saçma sapan hani çoğu insanın gördüğü rüyalardan değildir gördüğüm zaman Allah'a şükür çıkıyor.neyse uzatmadan rüyamda evdeydik hanımlar arasında oturmuşuz. karşımda hanımlar vardı hanımların arasındada 1 tane genç oğlan.kuzenim annem bzim aileden tanıdıklar vardı ama evi tanımıyorum. otururkene bi hamam böceği girdi odaya girmesiyle beraber odayı çok pis bir koku sardı.koku çok baydı bende elimi yüzümü yıkayım diye lavaboya gitmek istedim. gittiğimde elini yıkayan genç benden 2 yaş büyük bir oğlan vardı. bana döndü bende senle tanışmak istiyordum dedi güldü bende elimi uzattım Betül dedim oda 1dk dedi elini yıkadı tekrar bana döndü ismini söyledi .. Tekrar senle tanışmak istiyodum bende dedi.. sonra yüzüme bişeyler çizdi elleri ıslaktı ıslaklığı hissedebiliyodum hatta hareket ettikçe parfüm kokusunu bile hissettim.çizdğim şeyler görmeyen insanların kullandığı alfabeydi dedi sonra bitirdi gülümsedi beni orda öylece bıraktı gitti. bi ara bi konu açıldı gene orda babasının emekli mimar mühendis gibi bişey olduğunu duydum bu arada yaşım 21 .. kapalı bi bayanım rüyamda bilinçliydim hatta ben kapalıydım beni açık gördü şimdi ne yapcam gibi şeyler söyledim kendi kendime.. Sizce ne olbilir :)

Merhaba.
Şu rüyamı yorumlarmısınız hayırlısıyla.

Rüyamda evimizi zaten basmış ve bizim farkında olmadığımız hamam böcekleri ölüsü görüyorum.
Kimisi ölmüş kimisi can çekişmekteydi.
İlaçlama ustası gelip eve ilaç sıkıyor ve anında böcek ölüleri ortalıkta gözüküveriyor.

Bunun peşinden de şu rüyayı gördüm malesef.
Eşim ben etraf kalabalık.
Bizim eve yakınmı bizim binada mı orasını bilemiyorum.
Eşim yıkılan bir yerden köpek leşi çıkarıyor.
Aynı zamanda kedi ölüleri yani leşleri de çıkarıyor.
Köpek iki taneydi biri beyazdı.Beyaz köpek...
Ama bu beyaz köpek ölüsü şişti yani bedeni acayip şişkindi balon gibi aynı.
Kedi ölüleri de üç taneydi hatta rüyamda da saydım tek tek.
Kedi renkleri aklımda değil sayın weiss.Sadece biri gözüme ilişmiş o da griydi.

Lütfen yorumu kötüye de işaret etse benden esirgemeyin.Bekliyorum dört gözle yorumunuzu.

Hayırlı günleriniz olsun.

Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir rüyalar ile ilgileniyorum ve eğitim alıyorum. Kendimi rüya tabirleri alanında yeterli gördüğüm ayrıca bilgilerimi paylaşmak ve yayılmasını sağlamak amacıyla Rüyada Görmek adlı bir web sitesi açtım. Sizlerin ilgisi ve yorumları benim için önemli.
Herhangi bir rüya tabirinde sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Bilgi paylaştıkça çoğalır :)

rüyamda uzun zamandır görmediğim bi akrabamız ismi murat.elinde karton karton yumurta var ve bana doğru geliyor 1 kartonunu bana verip gidiyor.(evliyim bu arada canım netten baktım biraz bebiş habercisi olabilirmiş bu rüya öylemi gerçekten)şimdiden teşekkürler...

X