Ruhumun Penceresinden . . . . . .

"Gözlerinizinden parlayan ışık yeryüzündeki acıları dindiriyor"ah milena:KK51:ah küçüğüm. ..

IMG-20170101-WA0001-1.jpg

Mona Rosa bitti:KK1: zaten incecik neden daha kalın değil neden:kızgın:
Sevmiyorum böyle içim buruk oluyor,sap gibi kalıyormuş gibi hissediyorum daha kalın şiir kitapları almak istiyorum artık:KK45:
Ama bitti demek bitmez şiir kitapları normal kitaplar gibi olmadığımdan senelerce açıp okunabilir. .

Yeni şiir kitabım Nizzar Kabbani Gazaba Uğramış şiirler biraz deniz, yeşillik ziyaret etmem gerek o zamanlarda şiir okumak enfes oluyor :KK36:

az önce bütün kitaplarımı masama boşalttım ve hepsini deftere yazdım sanki gün geçtikçe kitaplığım boşalmış gibi geliyor ya:bicak:
saydım ve yazdım hepsini 71 tane kitabım var :deli:
Tabi nerdeyse 20 tane kitabım bana kavuşmayı bekliyor:cry:
Kadının birine verdim okuması için 4-5 ay oldu nerdeyse tık yok artık yazıcam ona geri verebilirmisin okuduysan diye ayy gene sinirlerim tepeme çıktı :KK62:
Yiğenime verdim ablama verdim sonra onlar iyi bakar geri hemen verirler onlar güvende:KK70:Abim 1 tane kitabımı kaybetti :kızgın:Hemde uçurtma avcısı ya off abi ya deliriyorum ya almayın o zaman kitaplarımı :mapus:
bakalım 2017 de kaça ulaşacak kitaplarımın sayısı:KK45:
Yazın büyük bi kitap yurdu alışverişi yapmayı planlıyorum:KK53:
elimdekileri okumam lazım önce :kahve:

Kitaplarımı yazarken farkettimde her kitabımın ayrı bi hikayesi var . .
Mesela kimi kitap kaybettiğim insanlardan bana kalan tek şey,Kimi kitap gönül yangınımı söndürmek için aldığım romanlar. . .
Kimi kitap hediye edilmiş. .Güzel insanlardan kalma yegane anı kimi kitap . . .
Aslında hayatımın aynası kitaplar. .
Okuduklarım, hediye alınan kitaplarlara bakınca nasıl birisi olduğum anlaşılır mesela. .
Ve şunada inanırım bir insanı tanımak istiyorsanız kitaplığına bi bakın . .
Şuan canfeza-hoşgeldin dinlerken yazıyorum arada beynim şarkıya gidiyor nasıl yazdığıma bakmayın yani anlam bozuklukları için üzür dilerim duyguluyum yazmak istedim hemen :KK51:

kış ayını hiç sevmem ama tek güzel ve rımantik yanı peteğe yapışıp kahveni kitabını cam kenarında kitap okumak . . .
bugün zor bi gündü kendimi boraz şımartmak istedim kahve,fıstığımı aldım milenayı okuyacağım :KK75:

Milenaya Mektuplar 100.sayfadayım sınavımda geçti, bitti, gitti. .
bol boool kitap okuma zamanı:deli::KK36:

Çok güzel bir topik olmuş. Blog tadında, takipte kalıp, paylaşım yapabiliriz değil mi?

IMG_20170111_135418_processed.jpg
Merhaba çok çok sevgili topiğim ruhumun penceresinden bu aralar sana pek birşey yansımıyor çünkü ders ve ezber çalışıyorum sürekli masamın başında harıl harıl derslerime çalışıyorum:KK36:
Milenayıda açıkcası bitirmek istemiyorum çünkü elimde başka güzel kitap yok:-) neyse şimdi biraz daha dersime çalışacağım sonra milenayı okurum belki:KK73:

Eki Görüntüle 1938141 Merhaba çok çok sevgili topiğim ruhumun penceresinden bu aralar sana pek birşey yansımıyor çünkü ders ve ezber çalışıyorum sürekli masamın başında harıl harıl derslerime çalışıyorum:KK36:
Milenayıda açıkcası bitirmek istemiyorum çünkü elimde başka güzel kitap yok:-) neyse şimdi biraz daha dersime çalışacağım sonra milenayı okurum belki:KK73:
öğrencisiniz herhalde ,tam da final dönemi rabbim yardımcınız olsun :dua: ben de öğrenciyim inşallah son bi sınavım kaldı, bütünleme de halledebilirsem okul biticek ve kitaplarıma rahat rahat vakit ayırabileceğim inşallah :KK36:

öğrencisiniz herhalde ,tam da final dönemi rabbim yardımcınız olsun :dua: ben de öğrenciyim inşallah son bi sınavım kaldı, bütünleme de halledebilirsem okul biticek ve kitaplarıma rahat rahat vakit ayırabileceğim inşallah :KK36:
evet Allab Razı Olsun inşallah:KK36:

Benim de evimde enn sevdiğim köşemdir kitaplığım :KK36: Bu dönem çok yoğundum istediğim gibi okuyamadım ikinci döneme harika planlarım var. Bir aralar kitaplarımı şeffaf ciltle kaplıyordum:confused: aşığım onlara

Benim de evimde enn sevdiğim köşemdir kitaplığım :KK36: Bu dönem çok yoğundum istediğim gibi okuyamadım ikinci döneme harika planlarım var. Bir aralar kitaplarımı şeffaf ciltle kaplıyordum:confused: aşığım onlara
ben hiç kıyamıyorum onlara ya :KK70: benimdeöyleydi artk bu hafta rahatım

IMG_20161231_182814_processed.jpg
Herkes kış aylarında bol kitap okur bende yaz aylarında. .
Bu aylar mayısa kadar derslerle geçiyor ama Allah'tan bir kaç aylık normal derslerimde ara var. .Ama dini derslerim var. .Uzun zaman oldu Milenaya Mektuplar hâlâ diruyor Nizzar Kabbaniyi almak için o kadar heycan yaptım kitap haftalardır duruyor öylece baş ucumda. .Neyse yarın bi silkeleniyoruz fero :deli:

Bugün güzel bir haberle ayın 6 sında kitap listemi hazırlayıp gömderebileceğimi öğrendim yihuuuu:spor:
Listemdeki kitapları burayada paylaşacağım :KK66:

Screenshot_2017-01-22-23-34-06-1.png

Merhaba :KK68:
Uzun zamandır hiç birşey yapamıyorum kış mevsiminden nefret etmemden kaynaklı kış aylarında yatıyorum ve müzik dinliyorum sadece inanmazsınız başka hiiiç birşey yapmıyorum:KK61:
Neyseki biraz daha iyiyim hastalığımıda atlattım şimdi çok iyiyim:KK73:

Evet gelelim bu kitap ne? Canfeza kim?

Canfezayı 2 haftadır dinliyorum evet canfeza müzisyen ama yazarda şair yani. . keşfettiğimden beri deli gibi dinliyorum bu şair nasıl tanınmaz diye şaşıp kalıyorum. .Ama sonra aklıma inciler denizin en derinlerinde gizlidir diyor ve bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum:cool:
ve canfezanın yeni kitabı çıktı. .Hemen listeme ekledim aslında rap değil canfeza eski osmanlıdan kalma bir şarkı çeşidiymiş oda öyle şiir yazıyor enstrümantal müzikler ekliyor ve okuyor bende böyle kalıyorum:KK14:
Milena hala sürünüyor elimde ah franz üzürler diliyorum efso kitap ama ben ruhumdaki kırık camları toplamadan inan hiç birşey yapamıyorum . .Tamam şimdi oturuyorum kitabımın başına bildirim yapacağım :ruh:

X