Ruhumun Penceresinden . . . . . .

Allahım masamın dağınıklığı hiç bitmesin. İlmimi Arttır. .
Zihin açıklığı ver. .Hayırlı ilimler nasip et Rabbim
enstyle1485393185992-1.jpg

Screenshot_2017-01-28-20-51-20-1.png

Bu ay 1 tane incecik şiir kitabı okumuşum. .Bu ay gerçekten benim için çok çok kötü bir aydı. .Enerjimin hiç bu kadar az olduğu,Duygusal anlamdada hiç bu kadar kötü olduğumu hatırlamıyorum kıştan nefret ettiğimi zaten söylememe bile gerek yok anlaşılıyor. .Bu ay her anlamda zordu sınavımı verdim vs.
Çok mutsuzdum. .Uyku düzenim zaten mahvolmuş bir vaziyetteydi kendime asla vakit ayırmadım gerçekten kişisel bakımımı bile zoraki yaptım,yeri geldi üşengeçlikten aç kaldım o kadar yani Yeri geldi mutsuzluktan çok yedim velhasıl bu ay felaketti ama Şubat ayı öyle olmayacak şubat artık toparlanma herşeyi düzene sokma kendimi mutlu etme,Kendime zaman ayırma,Eski düzenimi oturtma ayı olacak. .
Çünkü hayat devam ediyor maalesef ki. .Ve sonsuza dek mutsuz yaşayamam hayattan zevk almaya çalışmam,hayatı zevkli hale getirmem gerekiyor. . Şubat Umut sende bebeğim

Şubat Ayı aynı zamanda Kitap, Kahve,Çay ayı olsun istiyorum elimde hep kitap yanımda çayım,kahvem olsun. .
Ah keşke yaz gelse artık çicekler açsa. .özledim yaz seni :cry:

IMG_20170219_160036_processed.jpg

Tam 24 gün önce çekilmiş bir fotoğraf herşeyden habersiz,durgum, sıradan yaşantıma devam etmeye kendimi zorluyorken. . .
Herşey çok değişti 20 günde herşey değişti dahada değişecek. .
Hem hayatımın en güzel gecelerine uyudum,Hem güzel sabahlara uyandım. .
hem hiç olmadığım kadar stres yaşadım,Hem sağlığım etkilendi. .
O kadar karışıkki ne dört dörtlük güzeldi nede kötü. .
Hamdolsun Rabbim

Feraceli Feraceli okuyor musun canım önerebileceğin kitaplar var mı? Şubat ayında bir sürü kitap okudum ve bu yıl yaptığım en güzel şey olduğuna inanıyorum. Daldım gittim kitap sayfalarında öylece, huzur dolu... Sanırım bohem bir ruh halindesin şuan, son mesajından öyle anladım. Beni kurtaran kitaplarım oldu.. :KK37:

Feraceli Feraceli okuyor musun canım önerebileceğin kitaplar var mı? Şubat ayında bir sürü kitap okudum ve bu yıl yaptığım en güzel şey olduğuna inanıyorum. Daldım gittim kitap sayfalarında öylece, huzur dolu... Sanırım bohem bir ruh halindesin şuan, son mesajından öyle anladım. Beni kurtaran kitaplarım oldu.. :KK37:
Ben okuyamıyorum kitap canım şu aralar hayatımda değişiklikler var kafamı toparlayıp okuyamıyorum :KK43:

Ne tarz seviyorsun genelde önereyim sana birşeyler :KK66:

Ben okuyamıyorum kitap canım şu aralar hayatımda değişiklikler var kafamı toparlayıp okuyamıyorum :KK43:

Ne tarz seviyorsun genelde önereyim sana birşeyler :KK66:
Epey kitap aldım canım önce onları bitireyim şiir çok severim mesela. Sen kafanı toparla da gel hele :KK66:

Şu Nisan ayına kadar benin için hiç iyi geçmedi neyseki tekrar küllerimden doğmak üzere bomba gibi dönüyorum kitap sever dostlar:halay:
Haydin geç olmasın güç olsun diyoruz ve ba ba ba ba ba başlıyoruz:duduk::duduk:

iki yıl önce yazdıklarımı oturdum okudum ne kadar hoş güzel üslubum varmış kendimi tebrik ettim:KK37: bu aralar gene kitap sevgim alevlendiği için artık buralara dönebilirim ve artık eskisinden çok yazıyorum birşeylerde yazablirim diye düşündüm.Merhaba ben geldim :KK200:

X