Rolleri kaderleri oldu!!!

KristaLBebeK

.•*´¯`♥ الله ♥
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2011
4.060
18
$ka-pes3.jpg

VAHİDE GÖRDÜM

Kanser peşini bırakmadı

Oyuncu Vahide Gördüm'ün 'Bir İstanbul Masalı' adlı dizide canlandırdığı 'Suzan' meme kanserine yakalanmıştı.

Gördüm, yıllar sonra gerçekten meme kanseri oldu. Oyuncu; geçtiğimiz günlerde rol aldığı 'Adını Feriha Koydum' dizisinden de ayrıldı.

$ka-pes4.jpg

CEYDA DÜVENCİ

Bebegini düşürdü

'Binbir Gece'de rolü gereği bebeğini düşüren Düvenci; dizi bitince Engin Akgün'le evlendi.

Oyuncu çok geçmeden hamile olduğunu açıkladı ama bir süre sonra bebeğini düşürdü. Güzel oyuncu; sonra tekrar hamile kaldı ve kızı Melisa'yı doğurdu.

$ka-pes7.jpg

ÖZLEM SAVAŞ

Alkol mağduru oldu

Oyuncu Özlem Savaş, 'Abuzer Kadayıf' aldı filmde alkol alışkanlığı yüzünden kötü günler geçiren bir şarkıcıyı canlandırdı.

Bir süre sonra Savaş'ın filmdeki rolü gerçek oldu. Savaş; bir arkadaşının doğum gününde aşırı alkollü olarak görüntülenince, herkesin aklına 'Abuzer Kadayıf'taki rolü geldi

$ka-pes8.jpg

BARIŞ AKARSU

Kazada hayatını kaybetti

'Akademi Türkiye' yarışmasında birinci olduktan sonra yıldızı parlayan Barış Akarsu, 'Yalancı Yarim' adlı dizide Merve Sevi ile birlikte oynadı

Akarsu; dizinin bir bölümünde senaryo gereği trafik kazası geçirdi. Ancak yaşanan trajik olay gerçek oldu; Akarsu, Bodrum'da geçirdiği bir trafik kazasında öldü.

Son düzenleme:
$ka-pes10.jpg

EROL GÜNAYDIN

Eşi öleni oynadı, eşi öldü

Türk tiyatrosunun duayen isimlerinden Erol Günaydın; Emre Altuğ'un 'Aşk-ı Kıyamet' adlı klibinde, eşini kaybeden bir adamı canlandırmıştı

Klipte usta oyuncu; kaybettiği eşinin hatıralarıyla yaşıyor ve hayattayken onun oturduğu tekerlekli sandalyeyi boş şekilde sokaklarda dolaştırıyordu. Çekimlerden bir süre sonra Günaydın, 40 yıllık eşi Güneş Hanım'ı kanserden kaybetti

arkadaşlarr forum çok yavaş olduğundan konuma biraz ara veriyorum....benden ayrılmayın magazin kaldığı yerden devam edicek

arkadaşlarr forum çok yavaş olduğundan konuma biraz ara veriyorum....benden ayrılmayın magazin kaldığı yerden devam edicek

$ka-pes12.jpg

OSMAN GİDİŞOĞLU

Dizideki gibi hastanelik oldu

'Çocuklar Duymasın' dizisinde 'Menderes' karakterini canlandıran Osman Gidişoğlu; dizideki gibi hastanelik oldu. Gidişoğlu dizide; rolü gereği fazla kiloları yüzünden hastaneye yatıp tedavi olmuştu. Oyuncunun fazla kiloları bir süre sonra gerçek hayatta da sağlığını tehdit etmeye başladı. Gidişoğlu; tedavi olmak için hastaneye yattı

$ka-pes13.jpg

ARZUM ONAN

Tiroid kanserini yendi

Arzum Onan, eşi Mehmet Aslantuğ'un başrol oynadığı 'Sıcak Saatler' dizisinde 'Buket'i canlandırmıştı.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde 'Buket'in beyninde tümör olduğu ortaya çıkmıştı. Arzum Onan da dizi bittikten sonra tiroid kanserine yakalandı. Güzel oyuncu; 1.5 yıl süren tedavinin ardından sağlığına kavuştu

$ka-pes.jpg

ATA DEMİRER

Gerçekte de sevgili oldular

'Eyyvah Eyvah' serisinde 'Hüseyin Badem'i canlandıran Ata Demirer ile sevgilisi 'Müjgan'ı oynayan Özge Borak; gerçekte de sevgili oldu. Evlenme kararı alan ikili geçtiğimiz günlerde nişanlandı.

$ka-pes15.jpg

Robert Downey Jr

Oliver Stone'un Katil Doğanlar filminde uyuşturucu kullanan bir gazeteciyi oynayan Downey Jr gerçek hayatta da uyuşturucudan tutuklanmıştı

$ka-pes16.jpg

Stephanie Reibel

Two and Half Man ve April Moon gibi ünlü yapımların yıldısı A Rose By Any Other Name filminde biseksüel bir karakteri oynadı. Reibel daha sonra yaptığı röportajda gerçek yaşamda da biseksüel olduğunu anlattı.

$ka-pes17.jpg

Anthony Borgese

Mafya filmlerinin unutulmaz oyuncularından Borgese, Soprano dizisinde ve Martin Scorsese'nin Sıkı Dostlar-Goodfellas filminde soygun yapan mafya üyesini canlandırıyordu. Borgese gerçek hayatta da organize hırsızlıktan tutuklandı.

aaa nedenkine kıs :)) atayı çok eğlenceli buluorum bennn

Aman yok anacım çok soğuk ikiside
Ata da hiç komik değil yani.kendini komik sanıyor:)
hele şu karıyı hiç sevmiyorum
Ihlamurlar altında oynarken gıcıkmıştım taa:)
Bu arada tespitler ilginç gerçekten:KK76:

$ka-pes19.jpg

John Castellanos

Yalan Rüzgarı'ndaki avukat John Silva'yı oynayan John Castellanos ABD'nin Genoa City'nin başarılı avukatlarından biri oldu.

Aman yok anacım çok soğuk ikiside
Ata da hiç komik değil yani.kendini komik sanıyor:)
hele şu karıyı hiç sevmiyorum
Ihlamurlar altında oynarken gıcıkmıştım taa:)
Bu arada tespitler ilginç gerçekten:KK76:
hmmmmmmm :)) kız içinn bişi diemiyeceğimm sert bi mizacı varrr :)

X