Sivilceli Ciltler Roacutan yumurtalik rezervini dusurur mu

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

sekerkiz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
2.523
35
3 defa kullandım halen çıkıyor sivilce doktor tekrar kullan dedi istemedim yumurtalık rezervim de düştü Roacutan zararlı değilse yumurtalık tekrar kullanmak istiyorum bu arada bi kaç yıldır göz kuruluğu var saç egzemasi Roacutan in kalıcı etkisi olabilir mi

Ben kullanmadım net bilmiyorum ama arkadaşım sivilce problemi için yıllarca kullandı.onun söylediğine göre yumurtalıklarin gelişimine etkisi varmış.ozellikle yumurta gelişimi olmuyor çoğu aylarda demişti.
Birde kalıcı etki olabilir mi yine emin değilim ama bu arkadaşımın göğüs ve kol kısmında egzama vardı.
Bence uzmana danışın daha faydalı olur.

Ben kullanmadım net bilmiyorum ama arkadaşım sivilce problemi için yıllarca kullandı.onun söylediğine göre yumurtalıklarin gelişimine etkisi varmış.ozellikle yumurta gelişimi olmuyor çoğu aylarda demişti.
Birde kalıcı etki olabilir mi yine emin değilim ama bu arkadaşımın göğüs ve kol kısmında egzama vardı.
Bence uzmana danışın daha faydalı olur.
Teşekkürler

Yumurtalık rezervi (amh) genetik diye biliyorum. Etkisi olacağını sanmıyorum. Ama kullandıktan ben kadar sonra hamile kalmak gerek bunu araştırın bence.

Yumurtalık rezervi (amh) genetik diye biliyorum. Etkisi olacağını sanmıyorum. Ama kullandıktan ben kadar sonra hamile kalmak gerek bunu araştırın bence
Yumurtalık rezervi (amh) genetik diye biliyorum. Etkisi olacağını sanmıyorum. Ama kullandıktan ben kadar sonra hamile kalmak gerek bunu araştırın bence.
Malesef amh 3 yıl önce ideal düzeyde idi 3 yani şu an 0.80 düştü yani

X