Rizeliler buraya 🌱🌱

rizeliler mutlu canım çayları sulanıyor :) :) :) sizinde vardır belki çayluk :) rize de mi yaşıyorsun ?
Tabiiii yağmur konusunda çay bize göre çok iyii var canımm dayımlar kesiyor hatta annemde rizede köyde 😊😊 ben şaşırdım sebze meyve cok pahalı diyince annem istanbulda memleket rizeliyiz bende evlendim tekirdağa geldim🙈

Tabiiii yağmur konusunda çay bize göre çok iyii var canımm dayımlar kesiyor hatta annemde rizede köyde 😊😊 ben şaşırdım sebze meyve cok pahalı diyince annem istanbulda memleket rizeliyiz bende evlendim tekirdağa geldim🙈
annemlerle konuşuyoruz pazar fiyatlarını 3 4 lira oynuyor özellikle kış vakti.
Güneşli günde sahile gitmek yaylalara çıkmak falan zevkli ama şimdi tümden şikayet etmeyim :)) :))

annemlerle konuşuyoruz pazar fiyatlarını 3 4 lira oynuyor özellikle kış vakti.
Güneşli günde sahile gitmek yaylalara çıkmak falan zevkli ama şimdi tümden şikayet etmeyim :)) :))
Demeyin öylee inanınki iyi gelcek size yeşillik alann temiz havaa hattaa suyu bile temizzdirr yuzünüzü pamuk gibi yapıyorr aydere mutlaka gidin bayılırsın salıncak var efsane

Demeyin öylee inanınki iyi gelcek size yeşillik alann temiz havaa hattaa suyu bile temizzdirr yuzünüzü pamuk gibi yapıyorr aydere mutlaka gidin bayılırsın salıncak var efsane
Gittim gittim ama ayder çok betonlaşmış geldi bana. İlerisinde Galler düzü varya orayı daha çok sevdim doğal kalmış ☺️ avm de açılsa iyi olacak hava kötüyken yapacak aktivite kalmıyor ve hava genelde yağışlı :)

Gittim gittim ama ayder çok betonlaşmış geldi bana. İlerisinde Galler düzü varya orayı daha çok sevdim doğal kalmış ☺️ avm de açılsa iyi olacak hava kötüyken yapacak aktivite kalmıyor ve hava genelde yağışlı :)
Yagıştan çok şikayet gördüm seni canım benim ya güldürdün beniii olsun alışırsın biz çok alıştıkk ne güzell temiz hava misss biz burda yağsın diye yırtıyoruz kendimizi🙃🙃

Yagıştan çok şikayet gördüm seni canım benim ya güldürdün beniii olsun alışırsın biz çok alıştıkk ne güzell temiz hava misss biz burda yağsın diye yırtıyoruz kendimizi🙃🙃
Ben konyalıyım konya çok kurak ve dümdüz daha önce gittin mi bilmiyorum ama rizenin tam tersi resmen 😅 o yüzden adapte olmakta zorlanıyorum. Her yer dağ tepe, hava kapalı, nemli vs. Bi keresinde 10 gün durmadan yağmur yağdı depresyona girmiştim 😂😂😂😂

Ben konyalıyım konya çok kurak ve dümdüz daha önce gittin mi bilmiyorum ama rizenin tam tersi resmen 😅 o yüzden adapte olmakta zorlanıyorum. Her yer dağ tepe, hava kapalı, nemli vs. Bi keresinde 10 gün durmadan yağmur yağdı depresyona girmiştim 😂😂😂😂
Bense oyle olmuştum konyalı burda çok var hiç gitmedim kiii birkaç sene kalırsın gidersiniz zaten canım nediyimki şimdi bilemedim 😒

Bense oyle olmuştum konyalı burda çok var hiç gitmedim kiii birkaç sene kalırsın gidersiniz zaten canım nediyimki şimdi bilemedim 😒
5 sene burdayız en iyisi alışmak 😅 burda pek yok herhalde Konyalı. Açıkcası pandemiden dolayı sosyalleşemedim arkadaş edinebilirsem her şey daha güzel olur belkiii

Rize pazar a çıktı. Sahibinden. Com a bakıyoruz şimdilik fazla seçenek gözükmüyor. Birde çoğu eşyalı. Gideceğimiz tarihte belli değil bulduğumuz evi direk tutamıyoruz
Direk ardesene bakin hic pazarda aramayin hem ardesen daha guzel bence ev konusunda Pazarli olarak soyluyorum bakin 20gun once dondum

• Beğen
Reactions: Jou
evet tayin için geldik ama uygun dediğin yerleri hiç göremiyorum nedense :) :) 1200 ün altı nemden hep rutubetliydi biz gezdiğimizde :/ 600 tl ye bundan çok daha büyük ve sıfır evde oturuyordum Konya merkezde. Ayrıca sadece ev kirası değil herşey pahalı burada. Meyve sebze et vs. gelirken bu kadar olacağı hiç aklıma gelmezdi. Yine de sevmeye başladım burayı ama hepsini geçtim de şu bitmeyen yağmuru ne yapacağız :) :) şu anda çok fena yağıyorrral
Malesef cok pahali ama simdi pahali olmayan yer kalmadi nakliye ucreti vs ekleninince meyve swbzeye
rizeliler mutlu canım çayları sulanıyor :) :) :) sizinde vardır belki çayluk :) rize de mi yaşıyorsun ?
Cay suyu sever ama ardindan gelen gunes ile cosar canim hep yagmur bu seene çuruk senesi oldu evler bile nemden yagistan curudu
Galler duzunu gec, sevdali sirta cik ondan sonra kavrun yaylasi

X