Rinoplastiden sonraki dikkat edilecekler

bu arada burnumun altında hiç dikiş falan yok benim dikişi nereye atmış doktorum anlamadım yaa -tatlicadiarzu-

bu arada burnumun altında hiç dikiş falan yok benim dikişi nereye atmış doktorum anlamadım yaa -tatlicadiarzu-

dikişler burnunun icindedir göremezsin :) benmkiler de sadece burun ucundakiler gözüküo, bir de benim farklı olarak burun ucumda dıstan bir dikis izi var sanırım orayı kısalttıgı icin oldu, diger dikislerse gözükmüyor, icerdeymisler

canım doktorun pomad falan vermedi mi ben her akşam bi pomad sürüyorum yatmadan, daha dorusu pamuğa sürüp doktorumun gösterdiği gibi burnumun içine yuvarlayıp sonra biras bekletip aynen döndürerek geri çıkartıyorum mekanik temizlik oluyomuş öyle dedi kendisi, badem yağı zarar falan vermesin sonra??

canım benim drum verdi badem yağını onunla fazla derine girmeden temizliyebilirsin dedi burun içinede okyanus suyunu verdi onları kullanıyorum ama şimdi daha önemlisi bandajı çıkarttım az önce ve acayip moralim bozuk,:1no2: burnum çok şiş galiba inermi acaba bu şişlikler yani kötü görünüyor kendimi yabancı birisi gibi gördüm ya acaba şişliktenmi böyle görünüyor acaba ,senağlama

dikişler burnunun icindedir göremezsin :) benmkiler de sadece burun ucundakiler gözüküo, bir de benim farklı olarak burun ucumda dıstan bir dikis izi var sanırım orayı kısalttıgı icin oldu, diger dikislerse gözükmüyor, icerdeymisler

canım bazılarının tam burun ucunun altında oluyo ve bariz görünüyoda ondan sordum delikafadulden

canım benim drum verdi badem yağını onunla fazla derine girmeden temizliyebilirsin dedi burun içinede okyanus suyunu verdi onları kullanıyorum ama şimdi daha önemlisi bandajı çıkarttım az önce ve acayip moralim bozuk,:1no2: burnum çok şiş galiba inermi acaba bu şişlikler yani kötü görünüyor kendimi yabancı birisi gibi gördüm ya acaba şişliktenmi böyle görünüyor acaba ,senağlama

deniz suyunu bende kullanıyorum ama ayrıca o pomadı kullanıyorum canım. üzülme yaa eminimki çok güzel olmuştur ama şiş old için sana öyle geliyordur canım.. gözün alışınca yeni burnuna bak ne güzel gelicek ozaman:teselli:

deniz suyunu bende kullanıyorum ama ayrıca o pomadı kullanıyorum canım. üzülme yaa eminimki çok güzel olmuştur ama şiş old için sana öyle geliyordur canım.. gözün alışınca yeni burnuna bak ne güzel gelicek ozaman:teselli:

canım,:teselli: sağol ya inşallah dediğin gibi olur sizin nasıl arkadaşlar görünce ne hissettiniz yani acaba benim herkes memnun kalıyorsa benim burnummu güzel olmadı acaba:uhm: birde ameliyattan önce hep profilden foto gösteriyorlar hiç önden tasarım gören varmı arkadaşlar drum bana profilden gösterdi güzeldi ama bugün bantlar çıkınca önden hiç kendime yakıştıramadım ya üüüffff,senağlama

canım,:teselli: sağol ya inşallah dediğin gibi olur sizin nasıl arkadaşlar görünce ne hissettiniz yani acaba benim herkes memnun kalıyorsa benim burnummu güzel olmadı acaba:uhm: birde ameliyattan önce hep profilden foto gösteriyorlar hiç önden tasarım gören varmı arkadaşlar drum bana profilden gösterdi güzeldi ama bugün bantlar çıkınca önden hiç kendime yakıştıramadım ya üüüffff,senağlama

ben hiç tasarım falan yaptırmadım valla canım doktoruma çok güvendim sadece o üzerinde çalıştı fotolarımın, benim muynum bantlı şuan :) perşembe görücem ablası :) ama alçıdan sora ilk gördüğüm fena değil di diyelim :) senin kide güzeldir eminim gözün alışmamıştır, sonuçta kaç yıllık burnun değişti dimi ..

slm sergu ben olalı 5 hafta oldu daha yeni yeni alışıyorum çok şiş daha emin ol sıkma canını ben bile hala tam beğenmiyorum

ya sosis gibi gözlerimin arasıyla burnumumun ucu aynı şişlikte sanki başka birisine bakıyorum aynada ameliyattan önce hiç bu tarafını düşünmemiştim umarım dediğiniz gibidir bu şişlikleri çabuk indirici birşey yokmu acaba,yarın drumla bunu mutlaka görüşmem lazım

cnmm ben aynaya bakınca bant cıktıktan sonra ilk soka ugradım, minik caplı kriz gecirdim resmenn, yani sadece burun olarak bakınca güzel gibi ama yüzüme bakınca cokk kötü gözüküyorum gibi geldi, yaa kac yıllık burnun birden degismesi normal gelmiyor insana, bir de yüzün gözün burnun her yanın sis, sadece burnun degil yüzünün de sekli tam eski haline dönmemistir normal sanırım, benim bant cıkalı 3 gün fln oluyor hala daha alısamadım yüzüme garipsiyorumm cok fazlaa

ya kızlar herkes aynı seyı soyluyo ama ben alcılar cıktıktan sonra burnuma resmen asık olmus aynanın karsısından kendımı alamamıstım.suan 26.gün ucu baya şişti ama yinede beğeniyorum sanki biraz büyüdü gibi alışması zor oluyor tabi alçının cıktıgı ılk gun ben elımı reflex olarak yuzume goturdugumde baskasının yuzune dokunuyomusum gibi geliyodu burnum yok gibiydi sadece kanatlar var gıbıydı şimdi alıştım hihoyyyt

cnmm ben aynaya bakınca bant cıktıktan sonra ilk soka ugradım, minik caplı kriz gecirdim resmenn, yani sadece burun olarak bakınca güzel gibi ama yüzüme bakınca cokk kötü gözüküyorum gibi geldi, yaa kac yıllık burnun birden degismesi normal gelmiyor insana, bir de yüzün gözün burnun her yanın sis, sadece burnun degil yüzünün de sekli tam eski haline dönmemistir normal sanırım, benim bant cıkalı 3 gün fln oluyor hala daha alısamadım yüzüme garipsiyorumm cok fazlaa

canım aynen :1shok:bende öyle oldum inşallah:Saruboceq: geçici şişliklerden dolayıdır aslında benim gözlerimin arasındaki kemiğe kadar törpülendi ameliyatım ağır geçti 4,5 saat ameliyatta kaldım yüzüm inanılmaz şişti belkide ondan canım ya çok kafanızı şişirdim bugün moraliniz için çk sağolun arkadaşlar birkaş gün sabredeyim bakalım hiç bir değişiklik olmassa çok moralim bozulacakya neyse

slm arkadaşlar yazılarınızı okuyunca içime bir korku düştü..o incecik bant çıkınca burun nasıl daha büyük gözükebiliyorki bantlı haline göre...ben 8gün önce ameliyat oldum .2gün önce alçım çıkınnca ilk aynaya baktığımda gözlerime inanamadım...süperdi burnum..çok zarif ve düzgün .ama bantlar çıkınca daha mı farklı görünecek bilemiyorum..? ben de şişlik falan yok gibi burnumda...sadece yanaklarımda var ...kapalı teknik oldu benim ameliyatım.acaba burun sonradan mı şişiyor? sizde de öyle mi oldu...ben de yarın bantlarımı çıkarıcam...umarım moralim bozulmaz...allah hiçbirimizi hayal kırıklığına uğratmasınn.....

sergu'cum öncelikler bir kac gün degil nereden baksan sen bir ay fln sabret cünkü sislikler öyle iki güne inmiyor sanırım biraz sabretmen gerekecek, hem gözün de alısır biraz daha, bu isin sırrı sabırmıs yani ameliyat kolay fln ama sabretmek hepsinden zorr...Allah pisman etmesin hic birimizi insallah
saSEsule'cim, herkesin bünyesi farklı belki sende sislik olmaz ama burun önce alcıda baskıda kalıyor, sonra bantlanıyor baskı devam ediyor, e onlar cıkınca dogal olarak sisiyor ama öööyle balon gibi degil ama biraz kaba duruyor, ha belki sende olmaz, bünyeyle de alakalı bir sey sonucta ve burnuna yapılan islemin agırlıgı ile de alakalı olabilir, ilk cıkınca zaten hemen sismez bir süre sonra siser merak etme :) benim şoka ugramam sisliginden dolayı degildi, yüzüm yabancı birinin yüzü gibiydi, eger sen gördüysen zaten önceden kendini sende öyle olmaz sanırım, cünkü ben alcıdan sonra hic görmeden bant taktı doktorum...
insallah hepimiz cok güzel burunlara sahip oluruz arkadaslar, ayrıca nazar da degmesin masallah diyelim :)))

arkadaşlar benim burnumun şeklini beğenmedim ben umarım şiştirde iner şöyle zarif bir burun olur şuan ucu top gibi gözlerimin arasından başlıyor ve burnumun ucuna kadar aynı boyda yüzüme göre çok yapışık geldi ben bunların inşallah düzeleceğini umuyorum benim düşündüğüm burun değil anlıycağınız drun gösterdiği burunada benzemiyor ama müthiş moralim bozuk inanın gece kabuslar gördüm resmen hayal kırıklığı bu galiba ben hiç amleyattan sonra böyle birşey yaşıycağımı hiç düşünmedim şoktayım resmen mümkün olsada eski halime dönsem keşke! hiç iyi değilim arkadaşlar hiç

canımm, burnunun aynı boyda inmesi cok normal cünkü sis, burnunun ucu da siss, simdi bir sey demek icin cook erken gercekten, zamanla iki kas aranın sisligi inecek oranın hatları düzelecek, burnunun ucunun sisi de inecek, benm burnumun ucu da top gibi suanda, ve iki kasımın arası da cok sis, eski halinden daha kalın yanii, simdi eski halinden kalın olması mümkün mü oranın? degil, yani o halde orası sislik, hic canını sıkma simdiden ve biraz zamana bırak, hic kafana takma düsünme, bak en kötü ihtimalle begenmezsen tekrar düzelttirirsin ki bu en kötü ihtimal yanii, ama bence düzelecek sislikler inince zariflesecek, ben de hala kendime hiiic alısamadımm, kendimi pandaya benzetiyorum düsün artık, ayrıca suratım hic hareket etmiyor, mimik yok, millet garipsiyor, hatta dün okula gittim hocam tanıyamadı benii nollldu sana dedi, moralim bozulmadı degil yanii, bir arkadasım yüzüme bile bakmadı, cnm bu sürec cok normal bence biraz sabretmelisin

kızlar herkesin şuan burnunu dört dörtlük beğendiğini düşünmüyorumbende burun kanatlarımın çok geniş olduğuu düşünüyorum mesela:1closedeyes:

kızzzlarr ya suratım botoxlu gibi hala kaskatı, mimik yok, alnım yanaklarım üst dudagım fln hareket etmiyor, 15 gün oldu, siz de aynı durumda mısınız, yoksa bende mi bir anormallik var?

cnm istersen sen bir burnunun resmini koy, belki ihtiyacın yoktur ikinci kez yaptırmaya

X