(Resimli) öncesi ve sonrası dişlerim

Sevgi390

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
229
-229
26
Sadece üst iki disime bonding islemi yaptırdım ayrik olduğu için beğenmiyordum eskiye göre iyi oldu sanki ama dolgu olduğu için sonradan pişman olurmuyum sararma olur mu ?
20230413_202028.jpg
20230331_220642.jpg
benim dışımda yaptıran varmi

Eşimde var. 6 sene önce ön iki dişi arası çürük olduğu için kestirip aynı böyle dolgu yaptırmış. Dolgunun çevresi kararık şu an hafif. Yaptırdıktan 1 sene sonra karardığını söylüyor tabi sigara, kahve vs. kullanımına göre, yaptırılan yere göre vs. değişir durumu.
Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor :KK15:

Sadece üst iki disime bonding islemi yaptırdım ayrik olduğu için beğenmiyordum eskiye göre iyi oldu sanki ama dolgu olduğu için sonradan pişman olurmuyum sararma olur mu ?Eki Görüntüle 3232989 Eki Görüntüle 3232990 benim dışımda yaptıran varmi
merhaba dişleriniz çok güzel görünüyor dolgunun ömrüyle ilgili doktor herhangi birşey söyledimi tabiki dikkat etmek sert kabuklu ürünleri tüketirken daha da özen göstermek dışında :)

Sadece üst iki disime bonding islemi yaptırdım ayrik olduğu için beğenmiyordum eskiye göre iyi oldu sanki ama dolgu olduğu için sonradan pişman olurmuyum sararma olur mu ?Eki Görüntüle 3232989 Eki Görüntüle 3232990 benim dışımda yaptıran varmi
Benim de boyle. Ebru Gundes'in unlu olmadan onceki haline benziyor. Sizinki cok guzel olmus. Sararmadan korkmayin bence bakin alttaki gercek dislerinizde esas sararma var. Yaptirdiginiz disler cok dogal cok begendim kaca mal oldu

Cok guzel olmuş. Ben 4 yildir kullaniyordum. Birkac at once yeniledim. Santrallerin yanindaki dişler. Cok cok memnunum. Sararma hic olmadi. Cay kahve sigara hepsi var. Duzenli fircalamana dikkat et ve sarjli firca kullan istersen. Ben oyle yaptim. Yilda 1 cilaya gidersen iyi olur. Onun disinda birsey yok :KK66:

Benim de boyle. Ebru Gundes'in unlu olmadan onceki haline benziyor. Sizinki cok guzel olmus. Sararmadan korkmayin bence bakin alttaki gercek dislerinizde esas sararma var. Yaptirdiginiz disler cok dogal cok begendim kaca mal oldu
Gidip yanında alt dişlerimide temizlettirdim çok güzel oldu 1500 tlye bedava :))

Bir diş hekimi olarak güzel olmuş diyorum.sigaradan aşırı çay kahveden uzak durursaniz renklenmeyi en aza indirir yada geciktirirsiniz

X