Resimli Almayı Düşündüğünüz Parfümler

Canım lambre olanı baya kadınsıydı. Sen elixir olan için mi dedin? Elixiri ben yıllar önce denemiştim evet biraz maskülendi diye hatırlıyorum ama internette portakallı kurabiye gibi yazınca biraz ümitlenmiştim.
Ama lambre olan kesinlikle muhteşem.
Ben elixiri denedim canm lambreyi denemededim

Eki Görüntüle 2577822
An itibariyle radarıma girmiş bulunmakta. Aslında bunun birde lambre versiyonu var sanırım. Onu da çok beğenmiştim ilk sıktığımda kötüydü fakat 10 dk sonra felaket güzel bir şeye dönüşmüştü. Kararsızım kızlar:)

o da bu
Eki Görüntüle 2577823
İkisinide bugün denedim. İkisinide çok beğendim. Lakin L’ambre des Merveillesin performansı zayıf geldi. Sıktıktan 3 saat sonra yok oldu. Ama Elixir olan tam bir canavar. Saatlerdir kokusu geçmedi ve kaç kere elimi yıkadım üstüne hatırlamıyorum. Durdukça öyle güzelleşti ki. Bu kokuyu tanımlamak istersem yılbaşı derim. Sanki yılbaşı zamanını parfüm haline getirmişler:) böyle sıcacık içi ısıtan ama aynı zamanda çok farklı bir koku. Galiba elixir alacağım. Ayrıca L’ambre daha feminen elixire göre fakat performansı zayıf. Elixir unisex kullanımına uygun fakat erkekte de kadında da farklı kokacağını düşünüyorum.

Versace crystal noir alacağım gene bu ay.
İkinci şişem olacak kendisi. Evet baya bir süre sıkmamıştım ama çok özlediğimi fark ettim ve nuxe kuru yağ ile cok güzel bir uyum sağladığını fark ettim.

çok güzel yorumlar yapılmış. sizden öner’i alabilirim diye düşünüyorum. çok şekerli ve vanilyalı parfümler başımı çok ağrıtıyor maalesef. bana kokusu buram buram etrafa yayılan ama asla başımı ağrıtmayacak, yanımdan geçenlerin “parfümünün markası ne?” diye soracağı bir parfüm önerebilecek biri var mıdır :21:

çok güzel yorumlar yapılmış. sizden öner’i alabilirim diye düşünüyorum. çok şekerli ve vanilyalı parfümler başımı çok ağrıtıyor maalesef. bana kokusu buram buram etrafa yayılan ama asla başımı ağrıtmayacak, yanımdan geçenlerin “parfümünün markası ne?” diye soracağı bir parfüm önerebilecek biri var mıdır :21:
designer:
Guerlain Mon Edp
Givenchy L’interdit edp
Dior Pure Poison edp
Thierry Mugler alien edp

nische:
Parfums De Marly Delina
Xerjoff Fatal Charme
MFK baccarat rouge 540
Tom Ford Soleil Blanc

umarım isine yarar canım:)

Chanel coco mademoiselle intense alacağımmm önümüzdeki ayı bekliyorum:KK49: bu sefer chance dan zorda olsa vazgeçtim ama her an onu da alabilirim gene:KK45:

Chanel coco mademoiselle intense alacağımmm önümüzdeki ayı bekliyorum:KK49: bu sefer chance dan zorda olsa vazgeçtim ama her an onu da alabilirim gene:KK45:
hahahah bu kızın chanel chance dan vazgecebileceğini düşünen var mıydı gerçekten acaba:KK48:
Bugün gittim sevilden bir adet chanel chance eau tendre 100 ml edt aldım birde klasik chanel chance edt 100 ml aldım.. fotoğraf eklemiyorum cünkü chanel chance edt klasik olanı mağazada yoktu onu ayrıca getirtecekler gelince eklerim.
Malesef coco mademoiselle kavusmamız baska bahara kaldı. Cünkü ben tam anlamıyla chance deliisiyim.
Bu arada edp tercih etmedim bu sefer cünkü yaz mevsimi ve beni edp olanı cok boğuyordu son zamanlarda. Edt olanını denedm mağazada mükemmel hatta kendıme kızdım neden simdiye kadar denemedim diye. Edp olandan bir tık daha güzel geldi:KK51: kalıcılığı da cok iyi edp ile aynı. Hala bileğimde buram buram kokusu geliyor.

X