Renkli Sir Agdalar Nasil Kullaniliyor ??

hamarat-bayan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
93
0
arkadaşlar,bende sir makinası var hani şu kuaförlerde olanlar yanlız sirlerin renkli olanları var hangisi neresi için öğrenmek istiyorum bide sir temizliği nasıl yapılıyor sir rahat yapıyorum temizliğibeceremedim çok zor çıkıyor yüzümüsirle süreklialırsam sarkma olurmu bide yüze yapılırsa tüyler çoğalırmı şimdiden teşekkürler:eek:

renkleri deişiyormu markaya göre bilmem ama pembesi yani ince pudralı olan hasssas ciltler için diğerleri normal ciltler için.temizlik için ya özel yağını kullan (3 ytl fln)yada bebe yağı kullan su değdirme hiç baş edemezsin.sarkmayı bilemem ama artma olacağını sanmam sonuçta sir ağda ama sürekli alman gerekicek bunuda unutma derim

rengini falan bilmem ama bildiğim kadarıyla zaten tüyü çoğaltmayan tek şey sir ağda, çünkü içinde şeker yok.. o bile çoğaltıyosa hormanal bozukluk var demektir.. temizleme konusunda da perim in dediği gibi, yağ kullan.. kolay gelsin

ben dün ilk defa vi-vet naturel sir kartuş kullandım. gayet iyi alıyo.:enbuyukkk: daha önce sirwax kartuş kullanmıstım ama ya beceremedim yada olmadı tüyleri almadıydı hiç. ısıtması sorun sadece biraz; bende ısıtıcısı yok benmari usulu ısıtıyorum:sm_confused:

ben vi-vet kartuş aldım kullandım demiştim. ilk kullandığımda bu ısıtma olayı biraz zor geldiydiyasakkelime ama şimdi hani su üç liraya satılan ısıtıcılar var ya onlardan biriyle ısıttım soğudukça prize taktım tekrar ısıttım süper oldu hem kolay sürüldü hem pratik şipşak biittiii:teytey: o sir makinalarına o kadar para vermek hiç içimden gelmiyo bu hem daha ucuz hem pratik de:içelim: tavsiye olunur kızlar:enbuyukkk:

sir ağdalarında içinde şeker varmış die duydum.kuaförler özellikle bunu kullanıomuş sıfr müşteri tekrar gelsin die.nasıl güvenicez anlamadım.

ben her zaman her yerım ıcın kollarım bacaklarım ıcın sır agda kullanıyorum kartuslardan evdede makınam var yaklasık 1 saatte alıyorum hepsını ozel bezlerıde var beyaz onları kesıp kesıp kullanabılırsınız bu agdaların tane fıyatı 2 ytl bence cok ıyı bır fıyatı var ve bır kullnaımda ıkı kol ıkı bacak bır tane yetıyor :) ben onceden jılet kullanıyorum son ıkı yıldır agdaya gectım o kadar azaldılarkı herkese tavsıye ederım kuafore 50 lıra verecegınıze 2lıraya kendı emegınızle halledın derım.Ayrıca bu agdaları cıkarmak ıcın oyle yaglara tonlarca para vermenıze gerek yok ben vazelın kullanıyorum yagdan cok daha ıyı cıkarıyor tavsıye ederım :)

X