Rektosel ameliyatı olup memnun kalan var mi

Ben usakta mehmet akif sanliya oldum rektosel ve labioplasti memnunum.ilk gece cok agrili ve biraz kanamaliydi tampon vardi ve idrar torbasi ekliydi bir gece yatisim oldu.Sonrasinda iki haftaya yakin oturamadim.25 ila 30 arasi dikisim vardi suan 5. Haftam doldu cok rahatim hafif bi asimetri var oda erken surec duzelecek insallah.sislikler indi cok az kaldi

Ben usakta mehmet akif sanliya oldum rektosel ve labioplasti memnunum.ilk gece cok agrili ve biraz kanamaliydi tampon vardi ve idrar torbasi ekliydi bir gece yatisim oldu.Sonrasinda iki haftaya yakin oturamadim.25 ila 30 arasi dikisim vardi suan 5. Haftam doldu cok rahatim hafif bi asimetri var oda erken surec duzelecek insallah.sislikler indi cok az kaldi
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim sizde de aşırı kabızlık durumu var mıydı sosyal hayatımi çok etkiliyor size nasıl bir yöntem uygulandı vajinadan mi operasyon yapıldı mesh yöntemi mi kullanıldı bu konuda kafama takılan çok soru var cevap verirseniz sevinirim

Rica ederim 🌸vajinal oldum ameliyati galiba daraltmada yapti dr.3normal dogum sonuncuda kurtajda yapildi kotu bi sekilde yirtilma vs cokmus zaten .Ben iki uc hafta yemek pek yemedim tuvaletim gelmesin diye .Extra kabizlik engelleyici kullandim.3 hafta corba vs gecistirdim.2hafta oturamadim nerdeyse agrili biraz ama suan cok memnunum.

Rica ederim 🌸vajinal oldum ameliyati galiba daraltmada yapti dr.3normal dogum sonuncuda kurtajda yapildi kotu bi sekilde yirtilma vs cokmus zaten .Ben iki uc hafta yemek pek yemedim tuvaletim gelmesin diye .Extra kabizlik engelleyici kullandim.3 hafta corba vs gecistirdim.2hafta oturamadim nerdeyse agrili biraz ama suan cok memnunum.
Sizin rektosel belirtileriniz nelerdi yani ameliyat öncesi sürekli.kabizlik var mıydı bende afedersin diskim makatin ucuna kadar geliyor yapamıyorum sizde nasıldı belirtiler daha mı hafifti

Birde rektosel dışında başka sarkmaniz vsr mıydı sistosel yada rahim sarkması ameliyat olduktan sonra kabızlık probleminiz ortadan kalktı mı Dr un bu ameliyatı sürekli yapan biri mi iyice araştırıp mi oldunuz yoksa konuşup kebsisine guvendiniz mi

Dr umun dedigi sarkma,genisleme zedelenmede varmis vajinada.Goruntu kotuydu benim cok acik duruyodu ve kabizlik dengesiz tuvalet yapma vardi en onemlisi cinsellik sonrasi dusda su degince bicak saplanmasi gibi aci ve tum gun suren sizi vardi 6 yil cektirdi bana

Dr umun dedigi sarkma,genisleme zedelenmede varmis vajinada.Goruntu kotuydu benim cok acik duruyodu ve kabizlik dengesiz tuvalet yapma vardi en onemlisi cinsellik sonrasi dusda su degince bicak saplanmasi gibi aci ve tum gun suren sizi vardi 6 yil cektirdi bana
Rektoselin kaçıncı dereceyi Dr unu araştırmış mıydın şimdi kabizkik durumun nasıl büyük abdeste rahat çıkabiliyor musin

Suan cok rahatim.Doktorum Usak ilindeydi mehmet akif sanli bey egede taninan uzman.O yuzden pek endisem olmadi.Asiri defildi benim derecesi dra sormadim 🙈 labioplastiyle birlikte 25 ila 30 arasi dikis atilmis .

Suan cok rahatim.Doktorum Usak ilindeydi mehmet akif sanli bey egede taninan uzman.O yuzden pek endisem olmadi.Asiri defildi benim derecesi dra sormadim 🙈 labioplastiyle birlikte 25 ila 30 arasi dikis atilmis .
Benim 2 derece denilmişti tabi daha ilerlemesiyle inşallah ne bileyim çok korkuyorum rektosel ameliyatından. Ameliyat hakkında bilgi vermedi mi size neyin nasıl yapıldığını ben mi çok araştırıyorum. Sağlıkçı olduğum için belkide bu kadar pinpirikliyim

Benim cok acik duruyordu icerde biseyler gorunuyordu ama normal saniyordum.İc dudaklarim cok genislemis kotu duruyodu suan cok az asimetri var 6 hafta oldu.Dun ilk kez birlikte olduk esimle biraz kan geldi😐cok aci hissettim baya ugrastik insallah ilerleyen zamanlarda duzelir

Bu konuyu açmaktan yoruldum gerçekten bu sitede bu ameliyati olan hicbir Allah in kulu yok mu
Merhaba benimde mesane ve rahim sarkmam var ilk dogum sonrasi orta dereceli olmustu. Suan ikinciye hamileyim ,biraz daha ilerleme oldu .Dr la konustum ikincisi sezaryen olsa iyi olur diyor. Epey canim sıkıldı. Bu sarkma durumlari disardan anlasiliyor mu acaba ele kitle gelince mi ameliyat ediliyor.

Merhaba benimde mesane ve rahim sarkmam var ilk dogum sonrasi orta dereceli olmustu. Suan ikinciye hamileyim ,biraz daha ilerleme oldu .Dr la konustum ikincisi sezaryen olsa iyi olur diyor. Epey canim sıkıldı. Bu sarkma durumlari disardan anlasiliyor mu acaba ele kitle gelince mi ameliyat ediliyor.
Evet ben aynadan bakınca görüyorum siz hiç kendinizi muayene etmediniz mi sizin herhalde hafif olduğu için pek şikayetiniz yok ben kabızlıktan çok muzdaribim

Evet ben aynadan bakınca görüyorum siz hiç kendinizi muayene etmediniz mi sizin herhalde hafif olduğu için pek şikayetiniz yok ben kabızlıktan çok muzdaribim
Ben ilk kiizmin dogumunda iliskide asiri agri cekince bir bakim dedim. Vajen girisinin eskisi gibi olmadigini orda birseyler oldugunu gordum. Bir yil boyunca lokal aneztezi iceren bir krem kullanip iliski olabiliyordu sadece o kadar agriliydi. Iki dr gorundum orta seviyeli sarkma dedi. Birisi sistosel mesane sarkmasi dedi. Kegel vs cok denedim gerileme olmadi malesef sma ilerlemde olmadi. Gecen gunlerde tekrar baktim oranin degismis oldugunu gordum ufak bir parca disari cikmak uzere .ilerlemis diye dusundum bende. Dr a gittim bugun ama 39 . Haftadan once muayene edemem dedi. Sezaryen olsam iyi olurmus :KK43: Sezaryen olup sorun cozulse neyse de zaten gebelik haftasi ilerledikce artacak birde.
Dr dogum sayisi artikca sorun ilerler dedi

Benim kabizlik olmuyor cok cunku baska rahatsizligimda var ishal agirlikli Ibs .Ama bu durum epey canimi sıkıyor tabi ki. Ozellikle iliskide agrim cok oluyor. Idrar tutamama oluyor

Benim kabizlik olmuyor cok cunku baska rahatsizligimda var ishal agirlikli Ibs .Ama bu durum epey canimi sıkıyor tabi ki. Ozellikle iliskide agrim cok oluyor. Idrar tutamama oluyor
Benimbtam acikligim olmadanusten bastıra bastıra dogurtmalarindan sonra oluştu bu durum. Doğum sonrası düşünmekten anksiyete hastası oldum. Neler çektiğimi önce Allah sonra ben biliyorum. Bana bunları yaşatan aynilari yaşamadan bu dünyadan gocmesinler. Çok zor zamanlar geçirdim

Esma merhaba bende vajina daraltma ameliyatı olacağım Mehmet Beye şuanki durumun nasıl memnun kaldın mı. İlişkiye rahatça girmen kaç ayını aldı cvp verirsen sevinirim teşekkürler

X