Regresyon , Reiki ve Bioenerji Tuzağı

Tomris_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
32
27
27
Günümüzde gittikçe yaygınlaşan meşhur ENERJİ Terapistlerinden bahsedeceğim sizlere. Ben yandım , başkaları da yanmasın !

4dd1e21a-4fbd-448a-a555-2269e7340d23-m.jpg

Artan kaygılarım ve kilomun 39 'a düşmesiyle birlikte; psikologlara kesik kesik gittiğimden bir fayda sağlayamadığımı düşünüp maalesef böyle bir yola başvurdum. Gitmez olaydım.

İlk seanstan sonra iştahım açıldı, kilo aldım, vücudumdaki ağrılar geçti.
Belkide kendini iyi göstermek içindi tüm bunlar. Fakat değişik şeyler olmaya başladı bana. Kadına gittikten sonra 3 defa ASTRAL seyahat yaptım kendiliğinden. Ruhumum bedenime giriş çıkışlarını hissettim. Korkudan kısa sürdü ama. Sonra yine kötü olaylar yaşadım ve kadından bir kere daha randevu aldım.

Ama bu sefer geç geldi, bekletti beni. Anlamalıydım ne olduğunu. Ah salak kafam. Bu sefer derin bir transa almıştı beni.

Hipnozla geçmişe doğu gitmek üzereydik.
Yavaş yavaş ana rahmine geldik. 2buçuk saat dolmuştu. Tam ultrason ışınlarını görürken seansı bitirdik. Bu sırada BAŞIMA MÜTHİŞ BİR AĞRI girdi. Vücudumun her yeri ağrı içinde kaldı. Bana masaj yapmasına rağmen hiçbir etkisi olmadı. Bişey diyemedim. Sonra parası çatır çatır aldı ve gitti. Görüntüler 3 güne geçecek dedi. 3 gün oldu, 7 gün oldu yok geçmedi. Gece uyandığımda gözlerim kapalıyken sanki bir çift göz bana bakıyormuş gibiydi. Bu olanları ona anlattım. Bunları değiştir takma dedi geçiştirdi. Sonra ne mi oldu? Daha beter oldum.

Duvarda gölgeler görmeye başladım.
Gözümün önüne böyle korkunç suratlar geliyordu. Gece gündüz ağlıyordum. Gözümü kapatamıyordum. En sonunda Hocaya gittim. Bana sana cin musallat olmuş bu görüntüleri de onlar gösteriyor dedi. Başladım bildiğim ne varsa dua okumaya. Daha beter oldum. Okutmak istemediler. İnadına okudum. bir ara rüyama girdiler nolur okuma mahfettin bizi diye.

Bu arada kadın randevulaşmak için beni oyaladı hep. Ben 5 ay mağdur kaldım. Antidepresana başladım. Yanında remeron adında ağır bir ilaç verdi doktor. Neyse ben okudukça korkunç görüntüler gitti. Ama öteki görüntüler kaldı. Bir göz hep bana bakıyor.

Sonradan aklıma geldi. 1. Seansın sonunda bana olumlamalar yaptırırken gözlerim kapalı olduğu esnada ben " aaa bir göz var bana bakıyo " dedim. O da çok takılma onu yaratıcının gözü olarak düşün demişti. Ah salak kafam. Nasılda anlamadım o gözün cinin gözü olduğunu. Allahın işi gücü yokta gözlerini bana mı gösterecekti?

Haftalarca tek başıma yatamadım. Çirkin suratlar gördüm.
En son bu kısmıda hatırlayınca. İstihare yaptım. Rabbim dedim bana bu kadının gerçek yüzünü göster. Rüyaya yattım. Ve rüyamda kadını cinleriyle gördüm. Cinleri ona yardımcı oluyor ve hizmet ediyordu. Sonra dedim ki Allah belasını versin. Anladığımı anlamış olacak ki benimle görüşmeyi reddediyordu. Daha sonra kadınla konuştum neden beni erteliyorsunuz polise şikayette buluncağım diye. Kavga etti. Özel hayatımı yüzüme vurdu ve kayıt altına aldığını söyledi her şeyi. Benden izinsiz ben ses kaydımı almış kahpe. Sonra savundu kendini inkar ve yalanlarıyla

Np hastanesine gittim. eeg çekimi yapıldı. Ve öğrendim ki beynimin görsel algı alanları hasara uğramış. Hipnozdan etkilenmişim. Travma geçirmişim. Bu kadın beni aylarca bekletti. Ya aklımı kaçırsaydım? Doktor hanım bunu herkese anlat ruh sağlığı söz konusu başka insanlar hasar görmesin dedi.

Doktor ilacımı değiştirdi. Dopamın salgısını düzenleyici ilaç verdi. İlaçlar vücudumda döküntü yaptı

Ama mecbur içiyorum. Nolur kanmayın sahtekarlara. Manevi alemle oynuyorlar. Şakası yok bu işin.

Buraya niçin yazdım? BEN YANDIM BAŞKALARI DA YANMASIN diye. Üstüme bu vebali almayayım diye. Sizde yayın bu yazıyı! Okuyan yaysın herkese...

Bir kısa not daha : Kundalını enerji çalışması var. Bunu yapıp uygulayan bir arkaşıma da çin ve şeytan musallat olmuş. Aylarca şeytan sesi duydum kafamda dedi. Oda dua okuya okuya geçirmiş

Nolur bulaşmayın böyle şeylere. Psikologlar var adam gibi terapi yapan. Kısa yoldan halledeyim derken bizim durumumuza düşmeyin...

Sevgiler....

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm gerçekten.
Sen regresyon terapisine girmişsin hep saçma bulmuşumdur. iyi ki gitmemişim.
Ben hipnoza gittim mesela benim dr kesinlikle dalmayacaksın uykuya dedi ve dalmadım dediği gibi sadece bana olumlama cümleleri fısıldadı kendimi biraz iyi hissettirdi telkin o kadar. Aynı olumlamaları kendi hayatına geçir her şeye olumlu bak dedi ben çok şanslıymışım dr konusunda çok şükür.
Şimdi fibromiyalji için bioenerji uzmanı araştırıyordum bunu okuyunca vazgeçtim korktum açıkçası.

Ah ah neler yaşadim. 1 ay boyunca geceleri annemle babamin ayaklarina yapistim kurtarin beni diye. Sakin gitmeyin. Hipnoz uygulayan uzman doktorlar var inatci rahatsizliklariniz icin onlari tercih
edebilirsiniz.
Her derde deva Amenerrasulu duasi var onu da okuyun iyi gelecektir insallah

Ay çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm gerçekten.
Sen regresyon terapisine girmişsin hep saçma bulmuşumdur. iyi ki gitmemişim.
Ben hipnoza gittim mesela benim dr kesinlikle dalmayacaksın uykuya dedi ve dalmadım dediği gibi sadece bana olumlama cümleleri fısıldadı kendimi biraz iyi hissettirdi telkin o kadar. Aynı olumlamaları kendi hayatına geçir her şeye olumlu bak dedi ben çok şanslıymışım dr konusunda çok şükür.
Şimdi fibromiyalji için bioenerji uzmanı araştırıyordum bunu okuyunca vazgeçtim korktum açıkçası.

Ah ah neler yaşadim. 1 ay boyunca geceleri annemle babamin ayaklarina yapistim kurtarin beni diye. Sakin gitmeyin. Hipnoz uygulayan uzman doktorlar var inatci rahatsizliklariniz icin onlari tercih
edebilirsiniz.
Her derde deva Amenerrasulu duasi var onu da okuyun iyi gelecektir insallah

Siz de anoreksiya varmış sanırım hala var mı?
Sadece bunun için mi gitmiştiniz.?
Bir de bioenerji uzmanına da mı gittiniz?
Ben hipnoza inanmıyorum bende kalıcı faydası olmadı çok şükür zararı da olmadı.

Siz de anoreksiya varmış sanırım hala var mı?
Sadece bunun için mi gitmiştiniz.?
Bir de bioenerji uzmanına da mı gittiniz?
Ben hipnoza inanmıyorum bende kalıcı faydası olmadı çok şükür zararı da olmadı.

Yok ben sadece uzulunce zayifliyordum. Su an iyiyim 47 kiloyum :)
Bioenerji ve regresyon yapan bir kadindi. Komple yerden yere vuramamam ama zararlari yararlarini orttu malesef.

Yok ben sadece uzulunce zayifliyordum. Su an iyiyim 47 kiloyum :)
Bioenerji ve regresyon yapan bir kadindi. Komple yerden yere vuramamam ama zararlari yararlarini orttu malesef.

Ağrılar için bioenerjinin iyi geldiğini söyledi bir kaç kişi.
Ama ne yapsam bilemedim artık.
Allah şifa versin cümlemize kötülerden korusun.

Yazınız bana çokkk saçma geldi kusura bakmayın, Yok şeytan sesiymiş yok cin suratıymış, yok bi çift gözmüş, bence sizin sadece psikolojik sorun ve korkularınız var, gerisi hikaye

Seytan sesini ben duymadim. Duyan birinden alinti yaptim.
Bu bir gercek. Sonuctaa beyinle oynaniyor. Boyutlar var. Inanmiyorsaniz arastirin.
Madem psikolojik sounlarim vardi neden kadina gittikten sonra boyle oldum.

Seytan sesini ben duymadim. Duyan birinden alinti yaptim.
Bu bir gercek. Sonuctaa beyinle oynaniyor. Boyutlar var. Inanmiyorsaniz arastirin.
Madem psikolojik sounlarim vardi neden kadina gittikten sonra boyle oldum.
Şu mesajdan sonra kesin emin oldum psikolojik sorunların olduğuna... Çünkü bak ne yazmışsın ilk mesajında:

"Artan kaygılarım ve kilomun 39 'a düşmesiyle birlikte; psikologlara kesik kesik gittiğimden bir fayda sağlayamadığımı düşünüp maalesef böyle bir yola başvurdum. Gitmez olaydım."

Şimdi de gelmiş bana madem psikolojik sorunlarım vardı diye başlayan soru cümlesi kuruyorsun

Şu mesajdan sonra kesin emin oldum psikolojik sorunların olduğuna... Çünkü bak ne yazmışsın ilk mesajında:

"Artan kaygılarım ve kilomun 39 'a düşmesiyle birlikte; psikologlara kesik kesik gittiğimden bir fayda sağlayamadığımı düşünüp maalesef böyle bir yola başvurdum. Gitmez olaydım."

Şimdi de gelmiş bana madem psikolojik sorunlarım vardı diye başlayan soru cümlesi kuruyorsun

Valla canim seninki kulp bulmaya benziyo . Kusura bakma da. Evet kaygularim vardi ama gozumu kapatinca goruntu gormuyordum ben.
Bu kadina gittikten sonra oldu. Hem seni inandirmak zorunda degilimki ben. Belli ki onun bir yakinisin. Sorun bende olsaydi doktor ailemi uyarirdi.

Valla canim seninki kulp bulmaya benziyo . Kusura bakma da. Evet kaygularim vardi ama gozumu kapatinca goruntu gormuyordum ben.
Bu kadina gittikten sonra oldu. Hem seni inandirmak zorunda degilimki ben. Belli ki onun bir yakinisin. Sorun bende olsaydi doktor ailemi uyarirdi.
"Belli ki onun bir yakinisin." şunu da okuyunca yarıldım yeminle:KK70::KK70: lütfen sağlığın için psikiyatrik ve psikolojik destek al... Yoksa gerçekten rahatsızlığın ciddi boyutlara ulaşıp hayatının önemli bi kısmını etkileyebilir

"Belli ki onun bir yakinisin." şunu da okuyunca yarıldım yeminle:KK70::KK70: lütfen sağlığın için psikiyatrik ve psikolojik destek al... Yoksa gerçekten rahatsızlığın ciddi boyutlara ulaşıp hayatının önemli bi kısmını etkileyebilir

Hahaha çok komiksin :)
Doktora giittim ben yazimi tam okursan yorumuda gorursun. Hem sizi ilgilendirmiyor dert edinmeyin kendinize bu kadar :))

Hahaha çok komiksin :)
Doktora giittim ben yazimi tam okursan yorumuda gorursun. Hem sizi ilgilendirmiyor dert edinmeyin kendinize bu kadar :))
Valla sen burda kendine dert edip bizleri uyarmak için okadar konu açıp bunca yazıyı yazmışsın, karşılıksız bırakmak ayıp olurdu:)
Neyse bu kadar yeter, İyi akşamlar diliyorum sana :)

Valla sen burda kendine dert edip bizleri uyarmak için okadar konu açıp bunca yazıyı yazmışsın, karşılıksız bırakmak ayıp olurdu:)
Neyse bu kadar yeter, İyi akşamlar diliyorum sana :)

Ugradigim zarari insanlarla paylasmak benim en buyuk hakkim. Çarpıtmalarinizin kabak gibi sirittigini soylemek isterim. Siz de zahmet ettiniz savundunuz emeginize ayaginiza saglik. :KK48:

Katiliyorum dediklerinuze .hepsi para tuzagi.büyük geçmiş olsun..kişinin ismini verseniz giden olmasin
Yok ifşa etmeyecegim. Kimse kimseye gitmesin . Hepsi ayni
Mesela Seda Diker var. Kitaplari cok guzel ve yonlendirici ayrica yeterli buluyorum.
Boyle seanslara falan gitmeyin hem paraniza hem beyninize yazik

Ah keske genellemesek kendi tecrubelerimizi. Keske para tuzagi diye kesip atmasak! Oncelikle yasadiklariniz icin gecmis olsun dileklerimi iletiyorum. Kime gittiniz ne yaptirdiniz tam olarak bilmiyorum ve bahsettiginiz kavramlara inanmak kisiden kisiye degisse de, ben gercek olduklarini varsayarak boyle kotu bir tecrube yasamanizin cok talihsiz oldugunu kabul ediyorum. Bir alternatif tip uzmani da olsa normal doktor da olsa iyice arastirmak, egitimine bakmak, kimdir nedir anlamak ve mumkunse guvendigimiz insanlarin referansiyla gitmek gerekiyor. Normal tıp doktorlarindan da cesitli zararlar gorebiliyor insanlar, o yuzden elbette belli riskler her zaman var, dogru yontemleri ve insanlari secmek onemli. Bunun disinda kusura bakmayin ama bu genelleme cumleleriniz cok yersiz, regresyon terapisi veya hipnoterapi gibi yontemler Avrupa'da Amerika'da dunyanin her yerinde uygulanan, bir yigin insanin fayda gordugu yontemler. Bunlarin uluslararasi okullari var, mesela Turkiye'de Diba Ayten Yilmaz bu okullardan egitimler almis bir kisidir. Bu tarz baska uzmanlar da var ulkemizde. Hollanda'da bir klinik var mesela regresyon uzerine, baya uzman psikologlar uyguluyor yontemi. Internette konu hakkinda hazirladiklari bir belgesel de mevcut. Hipnoterapi de yine hem ulkemizde hem dunyada psikiyatristlerin psikologlarin da tercih edebildigi bir yontem. Ben de psikolojik sorunlar yasamis ve yasayan bir insanim, yillarca ilaclar kullandim, psikoterapiler aldim ama kalici bir sifa yok ne yazik ki. Ilk kez 2 sene once bir enerji uzmaniyla calistim, verdigi bir kursa da katildim ve kendimi toparlamaya basladim. Simdi de farkli seyler denemek uzere arastirmalarima devam ediyorum. Yine tanidigim konustugum 2-3 insanin da regresyondan fayda gordugunu biliyorum. O yuzden evet kabul ediyorum yasadiklariniz cok talihsiz ama genellemeniz de bir o kadar kotu. Uyguladigi yontemin duzgun bir sekilde egitimini alan, etik calisan, iyi niyetli uzmanlar yok mu yani hic? Yasadigimiz sorunlarin bilincaltimizda sebepleri var ve yuzeysel uygulanan psikoterapiler yetersiz kalabiliyor. O yuzden x yontem iyidir y yontem tu kakadir yaklasimi saglikli degil. Herkesin deneyimleri, ihtiyaclari farklidir.

X