Jinekoloji Regli gecikmesi

Masalecem

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
168
19
48
9 kasimda regli oldum bu ay 9nda olmam gerekirken olamadim adacayi ictim vajinamdan koyu jel gibi sari akinti geldi normalmi kupkuruydu 47 yasindayim bekarim cok korkuyorum menepoza girmekten ne yapmam lazim olmam icin

9 kasimda regli oldum bu ay 9nda olmam gerekirken olamadim adacayi ictim vajinamdan koyu jel gibi sari akinti geldi normalmi kupkuruydu 47 yasindayim bekarim cok korkuyorum menepoza girmekten ne yapmam lazim olmam icin
Merhaba, öncelikle menopoz korkulacak ve hemen girilebilecek bir şey değildir, yaşınızdan kaynaklı adet düzensizliği yaşamanız doğamız gereği normal ve bunu stres ettikçe daha çok gecikmesine neden olabilirsiniz. Öncelikle düşünmemeye çalışın ve kendinizi rahatlatın. Ayrıca menapozun normal olduğunu ve her kadının elbet bir gün yaşayacağını kabul edin. Sevgiyle kalın

taze nane çayı erken menapozu önleyici östrojen artırıcı etki gösteriyor. her gün birkaç tane taze nane yaprağını demleyip içmeniz fayda verebilir. tabi düzenli kullandığınız ilaçlar, kronik rahatsızlığınız varsa kullanmanızı önermem. kadim hemşire'nin önerisi kendisi geleneksel tıp alanında çok bilgili birisi bir araştırın derim. (gebe emziren annelere önerilmiyor onu da ekleyeyim)

taze nane çayı erken menapozu önleyici östrojen artırıcı etki gösteriyor. her gün birkaç tane taze nane yaprağını demleyip içmeniz fayda verebilir. tabi düzenli kullandığınız ilaçlar, kronik rahatsızlığınız varsa kullanmanızı önermem. kadim hemşire'nin önerisi kendisi geleneksel tıp alanında çok bilgili birisi bir araştırın derim. (gebe emziren annelere önerilmiyor onu da

İnsalah ise yarar
taze nane çayı erken menapozu önleyici östrojen artırıcı etki gösteriyor. her gün birkaç tane taze nane yaprağını demleyip içmeniz fayda verebilir. tabi düzenli kullandığınız ilaçlar, kronik rahatsızlığınız varsa kullanmanızı önermem. kadim hemşire'nin önerisi kendisi geleneksel tıp alanında çok bilgili birisi bir araştırın derim. (gebe emziren annelere önerilmiyor onu da ekleyeyim)

X