Regl Olmadım Yardım edin!!!!

Merhabalar 20 yaşındayım ilk cinselliğimi yaşadım ama doğum kontrol hapı kullanıyorum . Korunmadık Reglm hep düzensizdi. Regl yaklaşmaya başladıkça karnım şişti hazımsızlık başladı. Gaz problemim ortaya çıktı. 2 gün regl gecikti ne yapmalıyım
Zorlanildim diyorsun doğum kontrol hapı kullanıyorum diyorsun demekki onceden hazırlığını yapmışsın tecavüz varsa şikayet et kendi isteyinle yaptıysan kan tahlili yaptir acikcasini söylemek gerekirse de hiç inandırıcı gelmedi kimin bu da içimde kalmasin

doğum kontrol haplarini sadce korunmak için değil hormonal hastaliklarin tedavisi içinde kullaniliyor yaşadiği durum çok kotu yargilamak yerine empati kurmayi deneyin

doğum kontrol haplarini sadce korunmak için değil hormonal hastaliklarin tedavisi içinde kullaniliyor yaşadiği durum çok kotu yargilamak yerine empati kurmayi deneyin
Korunuyordum diyor
Zoraki diyor
20 yaşına gelmiş öyle duruum varsa şikayetçi olması lazım beklemekle zaman kaybediyor

Bazı insanları anlamış değilim madem ailenden bu kadar korkuyordun nasıl bu korkuyla cinsellik yaşadın gerçekten korkan bir insan her ne kadar zorlasada kaçmayı denerdin ailenden korkmuş olsaydın bir erkekle buluşmazdın bide evde asla buluşmazdın korkmuş olsaydın o evmidir neresiyse artık oraya gitmezdin senin konun bana samimi gelmedi malesef

X