Reddi miras hakkinda

Neyse annemle tekrar tapu harcını konusayim.bana verdiği bilezik iki de altın vardı.onlati geri veriyim.lafini sözünü çok yapmışlardı.yeter ki bu sorunu çözsünler.bir evlât olarak benim hakkım helal değil onlara

Tek başına ev kurarken ailemden destek göremedim.bu sefer bana 8 yıl önce annemin senin dediği bir bilezik çocuğuma takılan iki altın vardı.annemdeydi.8 yıldır istememiştim.8 yıl sonra ev kurarken senin dediği bileziği istedim.zar zor verdi.dusunebiliyor musun.hayatimda hiç destek görmedim. Hep zarar gördüm ben bu aileden

Adam kaza yapmış.araba kullanılamaz duruma gelmiş.curumeye bırakmış.40 yaşında araba.o ara annem.alzaymerdi.sanirim bu yüzden o ara üstünden düşüremedi.vasi almak ve yetki gerekiyor ya.

"o ara alzheimer olmak" nasıl oluyor yahu ? alzheimer denen şey olup ilerliyor. ara ara toparlasa da alzheimer hastası ise zaten annenizin vasiye ihtiyacı var.

Allah düşmanımın başına vermesin denecek bir aile çocuğa da bakmaz. Hep diyorum ama artık sizin bu tezatlık içeren konularinizdan ve her şeyi sizin bilmenizden, inatciliginizdan yoruldum. Bana noluyorsa ama yoruldum napim:)

anlayamadığım ortada fol yok yumurta yok reddi mirası düşünüyor. bir de o acılı halimle nasıl yapıcam diyor.
çok tuhaf bir karakter.

ne zaman öleceklerine dair kesin bir bilgi var mı ? kalacak borç için bugünden borç kalmamasına yönelik önlemler araştırmak daha mantıklı değil mi ?
O arabanın dusumu için tüm.mirascilar gerekiyor toplaamıyoruz.avukatlar girmiyor bu ise.geriye reddi miras seçeneği kaliyor

O arabanın dusumu için tüm.mirascilar gerekiyor toplaamıyoruz.avukatlar girmiyor bu ise.geriye reddi miras seçeneği kaliyor

oohhhooo siz daha okuduğunuz şeyin ne olduğunun farkında değilsiniz :)
ana babanınızın ne zaman öleceğinin garantisi var mı da onlara reddi miras yapmayı şimdiden düşünüyorsunuz dedim. siz bambaşka cevap verdiniz.
dskflkfşsdf

X