Ramazanda kilo alma

Nur_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2015
70
53
30
Arkadaşlar Ramazanda kilo alamasak bile en azından mevcut kilomuzu koruyabilmek için nasıl beslenmeliyiz önerisi olan var mı? Ben 160 boy 46 kiloyum 52 leri görmek istiyorum.

Selamün Aleyküm canım benim bildiğim ramazan da kilo verilmez çünkü yiyip yatildigi için bende kilo almak için yıllardır uğraşıyorum en son aldım yaş 35 boy 155 52den şimdi 65kilo oldum çok şükür daha inanki 5daha almak istiyorum kim ne derse desin bu halimi cok sevdim bi özgüven geldi hatta çünkü yıllardır hep zayıflıktan kendimi begenmiyordum hatta 48 49lardaydim

Selamün Aleyküm canım benim bildiğim ramazan da kilo verilmez çünkü yiyip yatildigi için bende kilo almak için yıllardır uğraşıyorum en son aldım yaş 35 boy 155 52den şimdi 65kilo oldum çok şükür daha inanki 5daha almak istiyorum kim ne derse desin bu halimi cok sevdim bi özgüven geldi hatta çünkü yıllardır hep zayıflıktan kendimi begenmiyordum hatta 48 49lardaydim
Nasıl aldınız peki, benim sorunum çabuk doymak midem küçük fazla yiyemiyorum

Canım bendede iştahsızlık vardı az yiyordum hem midemde sorun vardı az yesem şişkinlik yapıyordu psikiyatri gittim antidepresan yazdı yıllardır alamadığım kiloyu istahim açıldı bir iki ayda aldım kiloyu eşim bile diyorki 3senede alamadığın kiloyu nasıl bir iki ayda aldin hem böyle çokta güzel tatlı oldun hoşuma gitti dedi😍🥰

Canım bendede iştahsızlık vardı az yiyordum hem midemde sorun vardı az yesem şişkinlik yapıyordu psikiyatri gittim antidepresan yazdı yıllardır alamadığım kiloyu istahim açıldı bir iki ayda aldım kiloyu eşim bile diyorki 3senede alamadığın kiloyu nasıl bir iki ayda aldin hem böyle çokta güzel tatlı oldun hoşuma gitti dedi😍🥰
Hem çok üzülüyordum zayifligima kilolu balık etli kadinlara özenirdim hep eşim benden çok yerdi ben bakardım keşke bende böyle yesem derdim şimdi ben yiyorum eşim bakiyo şaşırıyor 😍 bide gece uykuda kalkıp abur cubur atistiriyorum valla sevdim bu halimi yanaklarim tombullasti sevdim bu halimi biraz göbek yaptım ama olsun🙄

Nasıl aldınız peki, benim sorunum çabuk doymak midem küçük fazla yiyemiyorum
Haa bide istahim açılmışken çabuk kilo alayım diye bi karışımda yaptım içtim gece süt bal bebebiskuvi keçi boynuzu tozu üzüm çekirdeği tozu yulaf ezmesi fıstık ezmesi badem fındık tahin muz robotton geçirip

Ramazan’da mevcut kiloyu korumak zor. Ben şimdi bir de bebeğimi emziriyorum, üzerine bir de bu kilo verdiriyor. 166 boy 54 kilodayım şu an. Hamilelik boyunca aldığım 15 kilo 6 ay bitmeden verdim maalesef:KK43:(

X