Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2015)

Hayırlı geceler :KK68:
Bugün bayram tatili için ailemin yanına geldim :KK45:
İftarda
Mercimek çorbası
Karışık dolma,sarma
Turşu
Ayran
Dondurma
Meyve

Bayram için annem ile sodalï burma tatlı yaptık.İlk defa denedim.Hamur çok güzel oldu.Umarım piştikten sonra lezzeti güzel olur.
Yarın son oruçumuzu tutacağız,Ramazanın sonuna geldik.Rabbim tekrarını nasip etsin inşaallah :KK68:Hepinize çok teşekkür ediyorum.:KK200:
Sahurda
Kahvaltı
Yufka ekmek
Hayırlı sahurlar :KK36:

Sodalı burma tatlı bu akşam serbetini dokecegiz:kk77:

20150716_131032.jpg

:KK25:Merhaba kızlarr
dün yola çıkacağımız için evde yemek yapmadım iftarımızı dışarıda yaptık,bugün türkiyeme geldik:KK9:bu akşam kayınvalidemlerde olacağız menüde ne var bilmiyorum,eee sahurda yok artık bitirdik Allahın izniyle ramazanı,Rabbim hepimize bir dahaki ramazanı görmeyide nasip etsin inşallah,hepinize çoook çoookkk teşekkür ediyorum paylaşımlarınız için nevresteciğim sanada ayrıca teşekkür ediyorum bu topiği açtığın ve buluşmamıza vesile olduğun için:KK36:hepinizin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum ve mutlu bayramlar diliyorum veee hepinizi kocaman öpüyorum:KK36:

Son gün diye terkettiniz dimi hemen burayı.:KK12:

Herkesin Ramazan Bayramını kutluyorum.Gün gün menülerimizi paylaştık,sohbet ettik.Hepinize çok teşekkürler.Allah tekrarını nasip etsin.Seneye görüşmek üzere inşallah.:KK54:

Son bir resimle final yapayım.:KK53:

11749778_1145043252178334_1685515337_n.jpg

Hayırlı akşamlar :KK68:
Bugün iftari dünden kalanlar yaptık :kk77:
Yarına hazırlık yaptım. Karniyarik hazırladım. Pismeye hazır :kk77:
Vişne şerbeti hazırladık.
20150716_173017.jpg
Sarma ve börek yapacağız.
Hepinize çok teşekkür ederim.Birlikte çok güzel bir ay geçirdik. :KK15:Rabbim tekrarini nasip etsin inşallah :KK36:Hepinize hayırlı bayramlar:KK200:

:KK25:Merhaba kızlarr
dün yola çıkacağımız için evde yemek yapmadım iftarımızı dışarıda yaptık,bugün türkiyeme geldik:KK9:bu akşam kayınvalidemlerde olacağız menüde ne var bilmiyorum,eee sahurda yok artık bitirdik Allahın izniyle ramazanı,Rabbim hepimize bir dahaki ramazanı görmeyide nasip etsin inşallah,hepinize çoook çoookkk teşekkür ediyorum paylaşımlarınız için nevresteciğim sanada ayrıca teşekkür ediyorum bu topiği açtığın ve buluşmamıza vesile olduğun için:KK36:hepinizin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum ve mutlu bayramlar diliyorum veee hepinizi kocaman öpüyorum:KK36:
Hoşgeldin canım :KK36:
Ben teşekkür ederim:KK200:

Son gün diye terkettiniz dimi hemen burayı.:KK12:

Herkesin Ramazan Bayramını kutluyorum.Gün gün menülerimizi paylaştık,sohbet ettik.Hepinize çok teşekkürler.Allah tekrarını nasip etsin.Seneye görüşmek üzere inşallah.:KK54:

Son bir resimle final yapayım.:KK53:

Eki Görüntüle 1584878
Amin canım :KK36:
Ellerinize sağlık :kk77:

Sodalı burma tatlı bu akşam serbetini dokecegiz:kk77:

Eki Görüntüle 1584626

Hayırlı akşamlar :KK68:
Bugün iftari dünden kalanlar yaptık :kk77:
Yarına hazırlık yaptım. Karniyarik hazırladım. Pismeye hazır :kk77:
Vişne şerbeti hazırladık.
Eki Görüntüle 1584879
Sarma ve börek yapacağız.
Hepinize çok teşekkür ederim.Birlikte çok güzel bir ay geçirdik. :KK15:Rabbim tekrarini nasip etsin inşallah :KK36:Hepinize hayırlı bayramlar:KK200:
Sizin de ellerinize sağlık canım.Ailenle mutlu bayramlar.:KK200:

Ayyy bittimi simdi.
Hersey nasilda guzeldi.
Gece naapsak!
İftara ne yesek?
Menuler,sunumlar,mamalar.
Ben cok sevdim bu topigi.
Tarifler ogrendim
Once nevreste basta olmak uzere tum arkadaslar sagolsunlar.
Hayirli bayramlarimiz olsun insallah.
Bolluk,bereket,huzur,saglik getirsin.

İyi bayramlar kızlar rabbim seneye ramazan ayına tekrardan kavuştursun inşallah herşey çok mükemmeldi herkesin eline emeğine sağlık allaha emanet olun

Ayyy bittimi simdi.
Hersey nasilda guzeldi.
Gece naapsak!
İftara ne yesek?
Menuler,sunumlar,mamalar.
Ben cok sevdim bu topigi.
Tarifler ogrendim
Once nevreste basta olmak uzere tum arkadaslar sagolsunlar.
Hayirli bayramlarimiz olsun insallah.
Bolluk,bereket,huzur,saglik getirsin.
İyi bayramlar kızlar rabbim seneye ramazan ayına tekrardan kavuştursun inşallah herşey çok mükemmeldi herkesin eline emeğine sağlık allaha emanet olun
Sahiden çok güzel bir Ramazan geçirdik .Topiği şenlendirdiğiniz icin teşekkür ederim.:KK200:
Hayırlı bayramlar :KK68:

X