Popüler Konu Ramazanda İftar Ve Sahur Menülerimiz(2014)

Son sahurumuz:KK56:
Peynirli Poğaça(Baklava yaptım kalan hamurla peynirli poğaça yaptım çok güzel oldu):KK56:
Karpuz
Çay
Hayırlı Sahurlar:KK16:
Rabbim tekrarını nasip etsin inşaallah:KK16:

merhaba hanımlar işte geldi geçti bir ramazan ayı daha ......
Rabbim O'nun rızası için tutmaya çalıştığımız oruçlarımızı , vermeye çalıştığımız zekatlarımızı ,kılmaya çalıştığımız namazlarımızı ve daha nice yapmaya çalıştığımız ibadetlerimizi yüce huzurunda makbul ve de kabul buyursun inşallah...
affettim dediği kullarından olmak dileğiyle ... herkese hayırlı bayramlar ....

Bayram tatlıları geldi:)

Burma tatlısı.Şerbeti bugün dökülecek.

32jJk5.jpg

Bu da aynı hamurdan yapılan buranın meşhur nokulu.İçinde fındık,ceviz,şeker ve üzüm var.Böyle kuru yeniyor.

rY8v7V.jpg

son iftarımızın menüsü kuru fasülye-pilav :)

Ramazan ayı boyunca buradan güzel fikirler aldım güzel tarifler öğrendim herkese teşekkürler,
Rabbim oruçlarımızı dualarımızı kabul etsin inşallah, herkese iyi bayramlar diliyorum:KK16:

son iftar menümüz

mercimek çorbası
içli köfte
salata içecekler
kadayıf

bu zamana kadar ki tüm paylaşımlar için herkesin ellerine sağlık :KK16:

Ben de annemin dokundurmalarına dayanamadım poğaça yaptım akşama. Baklavayı da gittim mado dan aldım bayram için. :)

Ramazan ayı boyunca paylaşım yapan ,takip eden herkese teşekkür ederim.Sayenizde çok güzel bir Ramazan geçirdik:KK19:
Önümüzdeki yıl tekrar birlikte olmayı diliyorum.Rabbim nasip eder inşaallah:KK16:

İftar menüm henüz belli değil temizlik yapıyorum son anda birşeyler ayarlayacağım inşaallah:KK9:

Rabbim hepimizin oruçlarını ibadetlerini kabul eylesin inşallah..
Seneye ramazanı görmeyi nasip etsin..

Herkese iyi bayramlar...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

son iftar menüsü
domates çorbası
kabak kavurma
patatesli börek
vişne kompostosu
salata
ekmek kadayıfı

X