Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

sultanım yaa sen ne kadar çıtırmışmışsın öyle:1shok:
ama maaşallah çok gösterişlisin:lepi:Şeniz

gösterişli hemde nasıl. devlet gibi hatunkaydirigubbakcemile3

ne öğretmenisin, sizinde işiniz hem kolay hem zor. neden kolay diyeceksin, yarım gün tatil, h.sonu tatil, yazın tatil. ohh kebap vallaa.sositososito zor olması da şundan ilkokulsa çocuğa laf anlatmak çok zor, ortaokul lise falansa hani bazıları artistlik olsun diye hocaya baş kaldırır ya. siniiiirrr:eek:klava: basıcan tokadı o olacak.

gösterişli hemde nasıl. devlet gibi hatunkaydirigubbakcemile3

ne öğretmenisin, sizinde işiniz hem kolay hem zor. neden kolay diyeceksin, yarım gün tatil, h.sonu tatil, yazın tatil. ohh kebap vallaa.sositososito zor olması da şundan ilkokulsa çocuğa laf anlatmak çok zor, ortaokul lise falansa hani bazıları artistlik olsun diye hocaya baş kaldırır ya. siniiiirrr:eek:klava: basıcan tokadı o olacak.
canım ilköğretimde bilgisayar öğretmeniyim:lepi:
bende tatil çok diye seviniodum ama inan çocuklar o kadar çok yoruyorlarki tatiller dinlenmeye yetmiyo:çok üzgünüm:
geçen gün dersimde çocuk kızın karşısında pantolonunu indirmiş.:1shok:inan çok zor öğretmenlik.ne yapıcamı bilemedim.
hergün o kadar zor geçiyoki.öğretmenlik sadece derse girip ders anlatmak olmuo maalesef:çok üzgünüm:

ooo bakiyorumda burda dedikodum yapiLmis :jeyyar: :jeyyar:
tabi devLet gibi ciTir hatunum :jeyyar:
baziLari gibi kart horoz degilim :jeyyar: anliyan anladi :1rolleyes:
:roflol:

annemin bi lafi var bana hep söyler..

Süsünü gören kaymakam zanneder :dilcikar: :mymeka:

:roflol: Gaymakammmmmmm

canım ilköğretimde bilgisayar öğretmeniyim:lepi:
bende tatil çok diye seviniodum ama inan çocuklar o kadar çok yoruyorlarki tatiller dinlenmeye yetmiyo:çok üzgünüm:
geçen gün dersimde çocuk kızın karşısında pantolonunu indirmiş.:1shok:inan çok zor öğretmenlik.ne yapıcamı bilemedim.
hergün o kadar zor geçiyoki.öğretmenlik sadece derse girip ders anlatmak olmuo maalesef:çok üzgünüm:

hiiiii pantolonunu mu indirmiş:1shok: öff o durumda ne yapılır ki ne kötü ya, erkek olsan basarsın tekmeyi tokatıda işte. yakında hocaların karşısında indirirlerse pantolon hiç şaşmayacağım yani:eek:klava:

ooo bakiyorumda burda dedikodum yapiLmis :jeyyar:
tabi devLet gibi ciTir hatunum :jeyyar:
baziLari gibi kart horoz degilim :jeyyar: anliyan anladi :1rolleyes:
:roflol:

annemin bi lafi var bana hep söyler..

Süsünü gören kaymakam zanneder :dilcikar: :mymeka:

:roflol: Gaymakammmmmmm

anladım canım anladım, görürsün senn:dilcikar:

pabucumun kaymakamıııııışakkıdı

X