Ramazan bayramına özel pasta

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.143
48
Selam!Hepinizin Ramazan bayramını kutlarım ve ben de bu Ramazan boyunca oruc tuttum ve de bunu kutlamak için pasta yaptım.nasıl olmuş sizce?hal bir amatör işi gibi mi duruyor?onu da belirteyim ki kremam az oldu

Eklentiler

• BD930ACE-72AF-4D13-A2AD-40DDC2D722DD.jpeg
    BD930ACE-72AF-4D13-A2AD-40DDC2D722DD.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 51
Selam!Hepinizin Ramazan bayramını kutlarım ve ben de bu Ramazan boyunca oruc tuttum ve de bunu kutlamak için pasta yaptım.nasıl olmuş sizce?hal bir amatör işi gibi mi duruyor?onu da belirteyim ki kremam az oldu
Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin, pastanızı da afiyetle yiyin inşallah. Elinize sağlık 🌸 emeğin profesyoneli, amatörü olmaz.. bunlar yapa yapa iyice güzelleşen şeyler her yaptığınız bir öncekinden daha iyi olacaktır🌸

Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin, pastanızı da afiyetle yiyin inşallah. Elinize sağlık 🌸 emeğin profesyoneli, amatörü olmaz.. bunlar yapa yapa iyice güzelleşen şeyler her yaptığınız bir öncekinden daha iyi olacaktır🌸
Çok teşekkür ederim.Allah sizin gibi iyi kalplileri her zaman var etsin İnşaAllah

Cok güzel gözüküyor eminim tadı da öyledir. Elinize sağlık :KK24:

Pastan güzel görünüyor canım eline sağlık dışındaki krema eksik olduğundan tam kapanmamış ama birdahaki sefer bu eksiklerini kapatınca daha güzel bir görünüm olur 🥰birde ayı biraz daha küçük olsa daha şık olurdu bence 😍

X