rahmınde sıskınlık olanlar

demetnur

M & Y & E
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
382
6
yaaaa kızlar benım rahmımın ustunde sıslık var yanı seyımın ustu sıs sadece bı yer degıl komplı sıs onceden hıc bole olmamıstı bıde sankı bole hasta olucakmıssın gıbı agrıyo hele dun hıc uyuyamadım agrı saplanıyo hamıle olanlar cevaplasın sızdede bole oluyomuydu( belımde cok agrıyo)

canım geçen ay ben de olmuştu öyle ama ben kimyasal gebelik geçirdim olduğu tarihte.
adetin geçtiyse bir test yap eğer negatif çıkarsa doktora gmrün derim.......

canım benimde öyleydi önümüzdeki hafta bebeğimi kucağıma alacağım inşallah.sende hamile olabilirsin bir test yaptır istersen.Allah gönlüne göre versin

yaaaa kızlar benım rahmımın ustunde sıslık var yanı seyımın ustu sıs sadece bı yer degıl komplı sıs onceden hıc bole olmamıstı bıde sankı bole hasta olucakmıssın gıbı agrıyo hele dun hıc uyuyamadım agrı saplanıyo hamıle olanlar cevaplasın sızdede bole oluyomuydu( belımde cok agrıyo)

ayy canım sanki benim için konu açmışsın..ekleyecek hiçbirşeyim yok harfi harfine benimde aynıkaydirigubbakcemile3niye ki acaba anlamadım..şuanda otururken bilee yumurtlaıklarımda kıpırtılar var acıyo bideeee offf:çok üzgünüm:

canım benimde öyleydi önümüzdeki hafta bebeğimi kucağıma alacağım inşallah.sende hamile olabilirsin bir test yaptır istersen.Allah gönlüne göre versin

tesekkur ederım benı aydınlattıgınız ıcın bıde sındı ıdrar testı yaptırsam cıkarmı ılıskıden 8 gun gectı bellı olurmu

merhaba canım ben de dün hamiş olduğumu öğrendim rahimde şişlik oldu evet bence bi tets al yada hastanede bi kan testi yaptır derim

X