Rahim filminden anlayan var mı?

AysimaNur94

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2022
17
2
29
Merhabalar
Pazartesi günü rahim filmi çekindim,benim için baya kötü bir durumdu. Çok zor oldu. Psikolojik olarak da çökeltti. Doktora da haftaya gitmek istiyorum. Kanamam hala devam ediyor Tüplerim açık mı yardımcı olabilir misiniz?

Eklentiler

• AA4105B4-A8FE-466E-B0B9-D44B7AA9B00B.jpeg
    AA4105B4-A8FE-466E-B0B9-D44B7AA9B00B.jpeg
    234,2 KB · Görüntüleme: 176
  • 407C9049-53D1-414E-823B-F6F9701C2421.jpeg
    407C9049-53D1-414E-823B-F6F9701C2421.jpeg
    228,1 KB · Görüntüleme: 173
Merhabalar
Pazartesi günü rahim filmi çekindim,benim için baya kötü bir durumdu. Çok zor oldu. Psikolojik olarak da çökeltti. Doktora da haftaya gitmek istiyorum. Kanamam hala devam ediyor Tüplerim açık mı yardımcı olabilir misiniz?
Rabbim seni sevindirsin inşallah çok zor çektirmek ama tüpler açık değil açık olmadığı için aci cektin umarım açılmıştır

Yorumunuz için teşekkür ederim, kapalı olduğunu nasıl anladınız? Doktor yakınım var tüplerimin açık olduğunu söylemişti yapışıklık var demişti sadece.

Yorumunuz için teşekkür ederim, kapalı olduğunu nasıl anladınız? Doktor yakınım var tüplerimin açık olduğunu söylemişti yapışıklık var demişti sadece.
Tüpleriniz filmde görünmüyor. Rahmin içine yayılmış ama tüplere gitmemiş. İkisi de kapalı gibi duruyor. Başka film fotoğrafı yok mu

Merhabalar
İlaç iki yere gidince açık diye biliyorum belki de ben yanılıyorumdur

Eklentiler

• rahim-filmi-hsg-antalya-88.jpg
    rahim-filmi-hsg-antalya-88.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 164
Screenshot_2023-02-03-13-16-07-164_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Ben 24 ocakta çekildim. Tüplerim açık ve rahimde de hiçbir sıkıntı yok. Tüpler ve rahim net şekilde görünüyor. Sizinkinde sadece ilaç görünüyor.

Merhabalar
Tüplerin açık ilaç her iki tarafa yayılmış. Sadece rahim şeklin y şeklinde bu biraz sıkıntı yaratabilir ama yaratmaya da bilir. Benimde y şeklinde ama sağlıklı bir doğum yaptım.

Panikle doktora gittim az önce. Çok şükür tüplerim açıkmış. Rahimde dediğiniz gibi yamukluk varmış biraz. Oda sorun olmaz dedi. Çok teşekkür ederim

Yok yumurtlama takibi yapıyordu doktor kontrolünde oldu zaten aralık ayında ocak5de regl oldum şuan test yaptım bu şekilde çıktı femara denedim bu Ay yine

X