Vücut Kremleri pütürlü cilt

Vücut kremleri, losyonlar

Almuma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2012
337
23
Merhaba kızlar,

Cildim çok kuru ve hangi kremi kullanırsam kullanayım etkisi çok uzun sürmüyor ve cildim aşırı derecede pütürlü. Hani üşüyünce deriniz iğne iğne olur ya aynen onun gibi. Elimi kollarıma ve bacaklarıma sürdüğümde yumuşak ve pürüzsüz bir his vermiyor. Bildiğiniz doğal bir yöntem ya da önerebileceğiniz bir krem var mı?

Ayrıca gerdan bölgemde de ağaç gövdesi gibi çizgiler var. Bu çizgilerin yok olacağı/azalacağı bir yöntem biliyor musunuz?

Merhaba kızlar,

Cildim çok kuru ve hangi kremi kullanırsam kullanayım etkisi çok uzun sürmüyor ve cildim aşırı derecede pütürlü. Hani üşüyünce deriniz iğne iğne olur ya aynen onun gibi. Elimi kollarıma ve bacaklarıma sürdüğümde yumuşak ve pürüzsüz bir his vermiyor. Bildiğiniz doğal bir yöntem ya da önerebileceğiniz bir krem var mı?

Ayrıca gerdan bölgemde de ağaç gövdesi gibi çizgiler var. Bu çizgilerin yok olacağı/azalacağı bir yöntem biliyor musunuz?

Peeling yapın haftada bir ya da kese ve güzel nemlendirici bir krem kullanın.
Gerdan bölgesi ise sanırım yaş ile alakalı bir durum .Özellikle 40 yaş üstü iseniz normal sayılır.Yorgun ,uykusuz olduğunuz zamanlarda yada güneşe yoğun maruz kalınan zamanlarda belirginleşir.Bol bol su için,uykunuza dikkat edin ve yine uygun bir nemlendirici kullanın...

Öneri için teşekkürler. Aslında 28 yaşındayım ve gerdan çizgilerim 15 yaşından beri var. :) Boynu kastetmiyorum kolyenin takıldığı bölge diye söyleyeyim. Tam olarak güzel bir nemlendirici ismi verilirse ve etkili bir nemlendirici ismi sevinirim. Mağazalar kremlerle dolu ve hangisi en uygun bilmek zor.

Öneri için teşekkürler. Aslında 28 yaşındayım ve gerdan çizgilerim 15 yaşından beri var. :) Boynu kastetmiyorum kolyenin takıldığı bölge diye söyleyeyim. Tam olarak güzel bir nemlendirici ismi verilirse ve etkili bir nemlendirici ismi sevinirim. Mağazalar kremlerle dolu ve hangisi en uygun bilmek zor.

Önemli olan cildi nemlendirmek. Ben vaseline kullanıyorum ve tavsiye ederim.Bol şu içmeyi ihmal etmeyin.

unnamed.png

Merhaba kızlar,

Benim de öyle ve ciddi sıkıntı yaşıyordum yıllardır. Bir de üstüne alerjik bir cilt yapım olduğundan her ürünü deneyemiyordum bile. Geçen ay Organik bir marka keşfettim, Argan var ürünlerin içeriğinde. Şuan vücut losyonu ve göz kremini kullanıyorum. İnanılmaz memnunum. Önerebilirim.

Gerdan bölgende de aşırı kuruluktan dolayı yaşlanma izleri görülüyor sanıyorum. Yoğun biçimde nemlendirmeni öneririm. Ya da çok ciddiyse mezoterapi, hyaluronik asit uygulamalarını tavsiye derim. Ben göz altlarım için yaptırmıştım, işe yarıyor :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar,

İmex sabun al eczaneden sabah aksam kullan tabi sabundan sonra nemlendiricide kullan cok etkili

Çok teşekkürler kızlar ben de kendimce bir yöntem keşfettim onu yazayım:
1- Kese yapmak
2- Alman marka çok adi gibi duran ama müthiş yumuşatan kremi düzenli olarak sürmek
3- gene alman marka at kestanesi özlü kremi vücuda sürmek
4- Gluten ve hamur işinden uzak durmak

kesinlikle exipial lipo kullanmalısın, b,r dermotoloğa gidip cildim kuru desende zaten yazacağı nemlendirici excipial lipo olacak

Merhaba kızlar,

Merhaba ,
LR marka Aloe Vera'lı ürünleri tavsiye ederim. Aloe Vera bitkisini araştırırsanız müthiş bir nem kaynağı olduğunu görürsünüz. ben özellikle kızıma güneş sonrası nemlendirici niyetine aldım.. yumuşacık oluyor cildi.

X