pubis sorunu acil yardım :(

peynirekmek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
10
0
:84: arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. 4 ay sonra evleneceğim ve malesef bende pubis derdinden muzdaribim. bikini bölgem iç çamaşırı giydiğimde dışarıdan belli olacak kabarıklıkta. eşimbeğenmezse diye çok korkuyorum. yani bunun için ameliyat olmak şart mı.erkekler bunu dert ediyor mu?

valla erkeklerden önce insanın kendi sinirini bozan bir durum:KK43:...bendede aynı sorun var pantalon falan giyince çok kötü duruyo...kızken bu kadar sorun teşkil etmiyodu benim için ama evlenip hamile kalıp bide fazla kilo alınca(yaklaşık bi 26 kilo kadar:KK1:)durum iyice içinden çıkılmaz bi hal alıyoki sorma gitsin...cinsellik açısından pek sorun değil ama görünüm açısından kötü...bazen eşim pantalonun orası neden öyle tuhaf duruyo diye soruyo ve ben çok utanıyorum:KK59:..onun için istenildiği kadar zayıflansın tam anlamıyla bir toparlanma sağlanamayacağını düşündüğüm için ben sonbarada karın germe ameliyatı olmayı düşünüyorum ama karınla alakalı bir sorunun yoksa ufak bi germe işlemiyle bu sorunu halledebilirsin canım:KK64:

eşimin beni estetik olarak görüşü açısından sorun teşkil etmeyecekse bende fazla takılmam. nişanlıma çekindiğim için soramıyorum. ama erkekler ne düşünür bilemiyorumm:KK43:

Kızlar bunun 7 ayrı çeşidi var, nişanlınızın daha ince bir çok kadınla beraber olması lazım ki aradaki farkı bilsin, internetten bakmakla yaşamak aynı şey değil, benim bahsettiğiniz gibi değil ama olan bir çok arkadaşım var ve eşleride şikayetçi değil bildiğim kadarı ile, bilirsiniz kadınlar konuşur böyle şeyleri, hem onlar kendilerine baksın çirkin şeyler :))

canım tabikide haklısın ama insan kendinde bi bölgeyi beğenmeyince eşide onu beğenmezmiş gibi geliyo onun içinde takıyo işte biz kadınlar böyleyiz...ama onlar işlerine bakıyolar bence pek görünüme bakmıyo:KK69::KK17:
boyutu değil işlevi önemliiii:KK66::KK9:

hehe güzel cevap, inşallah öyledir :) içime dert oldu kaç gündür ama rahatladım sayenizde :KK34:

Rahat ol, kafana takılacak bir durum değil. Sen erkeklerin her şeyinin standart mı olduğunu sanıyorsun. Kim bilir erkeklerde neleri dert ediyorlardırda, söyleyemiyorlardır. Kendimizde kusur aramaktan erkeklerinin kini farkedemiyoruz.

Ayrıca bence seninki dert edilecek bişey değil :))

teşekkür ederiiim ay iyi ki üye olmuşum rahatladım. korkuyorum ya evlilik öncesi sendrom :KK43: çok sevdiğim için beni çok beğensin istiyorum :KK70:

X