psikolojik mide bulantısı bakın lütfen

İlk zamanlar daha kötü hissedersin. Bunun sebebi henüz ilacın etki etmemesidir. En çabuk etkiyi 2-3 haftaya görürsün. Bu sürece kadar kendi çabalarınla bir tık da olsa kendini oyalamaya çalış, zaman geçmez çünkü.
ilk zamanlqr daha kötü hissetmekten kastım olduğumdan da kötü hissetmiştim sanki tedavi edici bir şey değil de farklı bişi kullanıyorum ve bulantılarım artmış gibi hissetmiştim

geçti mi artık bulantılarınız ilaç mı kullanmıştınız

Çok kaygılı ve sıkıntılı bir süreç geçirdim. O dönem ciddi kilo verme problemi de yaşadım. Tedavi oldum. Doktorum ilac verdi, bakış açımı değiştirdim. O süreçte hayatımı da düzene sokacak, sıkıntı yaşadığım durumları çözebilecek güce gelmeye başladım. Bulantılarım da geçti çok şükür.

İlk zamanlar daha kötü hissedersin. Bunun sebebi henüz ilacın etki etmemesidir. En çabuk etkiyi 2-3 haftaya görürsün. Bu sürece kadar kendi çabalarınla bir tık da olsa kendini oyalamaya çalış, zaman geçmez

Benim ilacımda ilk yarım saat aşırı bulantı, ilk iki saat ise çok fazla sinir ağlama krizi yapıyor idi. Sabah iç demişti doktorum durumu anlatınca gece yatmadan yada sabah namaza kalkınca iç, kötü etkisi uyurken geçsin güne dinç uyan demişti.
Dediğiniz gibi ama 3 haftadan sonra olumlu etkileri daha belirgindi.

Yaklaşık iki yıldır var bendede sürekli değil ama günlük yaşarım genelde biraz fazla yiyeyim hemen çıkarırım

Benim ilacımda ilk yarım saat aşırı bulantı, ilk iki saat ise çok fazla sinir ağlama krizi yapıyor idi. Sabah iç demişti doktorum durumu anlatınca gece yatmadan yada sabah namaza kalkınca iç, kötü etkisi uyurken geçsin güne dinç uyan demişti.
Dediğiniz gibi ama 3 haftadan sonra olumlu etkileri daha belirgindi.
benimki de gece al dedi ama etkileri bütün gün sürüyordu yine de ya da ben kuruntu yapıyorum

kafamı dağıtamıyorum ne yazık ki sürekli aklım ister istemez mideme kayıyor
Ahhhh..Ben o mide yüzünden 9 kilo verdim kısa sürede...hiç mi birşey yiyemez bir insan..Ve benimki ilginçtir öğleden sonraya kadar sürüyor sonra garip bi şekilde geciyodu..dr a gittim ilaç verdi b12 verdi iğneleri oldum ama gel gelelim ilaçları içemedim çünkü orda devreye panikatagim girdi..ilaç alerjm var ne yazık ki.
Dr a kontrole bile tekrar gidemedim çünkü bana ısrarla olumsuz etkilemez kullanın demişti ama işte gel onu bana anlat.ama psikolojik yaşanan olumsuz durumlarla nüksediyo... Baş dönmesi de aynı şekilde.. ama bu sefer de ya psikolojik değilse bisey varsa sorusuyla deliriyorum...

Strese her girdiğimde midem ağrır üstüne bide bulantı çok kötü gerçekten

X