Saç Bakım Ürünleri Prozinc Şampuan Kullanan Var Mı?

Ocean

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
10 Mayıs 2007
8.283
1.849
38
Arkadaşlar böyle bi şampuan duydum ama kullanan var mı?
İşe yarıyor mu?
saçlarım çok dökülüyoo..
kullanan varsa yardım edebilir mi??

Ben 2 haftadır kullanıyorum. Yani dökülmeye iyi geliyor mu bilmiyorum çünkü benimkiler dökülmüyo şimdilik. Fakat iyi bir şampuan tavsiye ederim.İçinde e vitamini, b vitamini, biotin, çinko falan var.

Arkadaşlar benim saçlarım 1 hafta öncesine kadar tutam tutam dökülüyodu. Sebamedin şampuanını aldım içine bemiks, redoxon(c vitamini), evigen, bepanthene ve çam terebentin koydum. Aynı zamanda da entele kullanmaya başladım. Bunları kullanmaya başladığım ilk gün sac dökülmem azaldı, son yıkamamda ise bir kac tel sac döküldü.Çok faydasını görüyorum sacı dökülen arkadaşların kullanmasını tavsiye ederim...

Işılcım bu bemiks ve redoxon nasıl bepanthen gibi ampul şeklinde mi? Sıvı mı yani?

ben prozincin şampuanını kullanıyorum 1 aydan beri saç dökülmemde ciddi anlamda baya azalmam oldu 5 6 tel anca dökülüyo ender saraç ın önerisi üzerine aldım bu şampaunı çokta memnunum tavsiye ederim herkeze

bende organıcum kullanıyorum memnunum ama kıslar kepeklenmem çok var sizce hangi şampuanı kullansam kepeklerden kurtulurum.

Bana da doktorum önerdi arkadaşlar, yarın almayı düşünüyorum kadınlar için özel bir ürünü var.
Roaccutane'den dolayı çok dökülme var umarım iyi gelir...

başka bu şampuanı kullanan yok mu yorumlar güzel doktorların önerdiği şampuan.

ben kullanıyorum woman olanı fena değil ama bende röfle var uçlar çok kuru dipler yağlı dipleri kısa sürede yağlandırmayacak bir çözüm olmadı uçlara krem sürüyorum belkide ondan ama saç diplerimde kaşıntı vardı ona iyi geldi iyi şampuan fiyatından da belli işlem görmemiş saçta daha etkili olabilir şuan organicumu araştırıyorum yorumlar çok iyi şampuanı ve kremi özellikle süper diyorlar ama şampuandan ziyade ben saçı içtende beslemek taraftarıyım medobiotin hapa başladım birde çinko almayı düşünüyorum yağlı bakımlarda yapıyorum ama saçlarda aman aman bir değişiklik yok birazda saç yapısı önemli bence yapılan bakımlar kısmen değiştirir ama uçlar boyadan ötürü öldüyse bence uçlara hiçbirşey iyi gelmiyor o yüzden içten beslemeye dikkat etmeliyiz

bana da gecen gün eczanede saç analizi yapan bi bayan önerdi. herşeye veriyorum para buna da vereyim dedim. daha 1 kere kullandım. yıkama esnasında 4-5 dk bekletin diyor kullanım şekline bakıp öyle kullanılmalı. işe yarıcak gibi çünkü saç derimde resmen hissettim şampuanı. womanı kullanıyorum bende. etkileri çok fakat benim işime gelen kısım bu şampuan kırık saçları onarıyormuş, kepeklenmeyi önlüyormuş, saçların dökülmesini engelliyormuş, saçların daha hızlı uzamasını sağlayıp saç tellerini güçlendiriyormuş. yani bunları yapsın benim favori şampuanım olur ve bi daha hiç değiştirmem=)) bi müddet kullanalım bakalım sizle de paylaşırım gelişmeleri.

ben kullandım 1 kutu fakat saçları çok kuruttu ve dökülmesi hiç geçmedi hiç memnun kalmadım ve bir daha kullanmıcam.

Bende pro zing mor kutulusunu 8 ay kullanmıştım ama hiç bir işe yaramadı ve dökülmeye iyi gelmiyor. 2 yıldır bioxcin kullanıyorum çokda memnunum. Dökülmesi olanlara şiddetle bioxcin tavsiye ediyorum. 2. ayından itibaren dökülme hızla azalıyor.

prozinc almayı düşünüyorum bende losyonu dermozincle birlikte alacağım. ama bi de e vitaminli şampuanı varmış
saçlarım ince telli seyrek ve sönük. prozinc e vitaminli şampuanı mı yoksa prozinc women'i mi almalıyım?
bi bilgisi olan var mı yardımcı olacak

prozing e vitaminli şampuann kullanıyorum..eczacımın tavsiyesi üzerine içine 5 adet bepanthen,5 adet bemiks ve 5 adette evigen kırdım.yalnız bunların hepsini kendi şisesi almıyor...başka şişeye döküp iyice çalkalayıp kullanıyorum...saçlarım ağır hasarlıydı ,kuaför yüzünden mahvoldu,saç açıp karemel yaptılar üzerinede sık röfle attılar gölge yerine,birde su dalgası istemiştim adam perma yaptı lanet olası,saçlarımı mahvetti,henüz kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu,inşallah etkili olur ama üzerinde yazdığı gibi kullanmak lazım..4-5 dakika bekletin diyor,şampunın etki ettiğini hissediyorum kafamda hafif bir kaşıntı oluyor beklerken...

Ben yeşilolanını kullanıyorum 1 yıldan beri, çok memnunum. Dökülmem azaldı, saçlarım güçlendi, parlaklaştı. Yanlız kızlar saç tipinize uygun olanını seçin ve başka şampuan kullanmayın, birde yazdığı gibi saçta 4-5 dakika bekletin. Bilmiyorum ben çok memnunum dediğim gibi 1 senedir bundan kullanıyorum...

ben de yeni başladım daha ama ilk kullanmada bile etkisini gördüm, eczanede önerdiler, hatta saç uçlarım yıpranmıştı onun için krem istedim, şampuan kremsiz ama ona da iyi gelir dedi. gerçekten haklıymış kırmızı set-woman kullanıyorum, kokusu da kalıcı güzel ve gerçekten hem iyileştiriyr hem de yumuşacaık oldu

bana da gecen gün eczanede saç analizi yapan bi bayan önerdi. herşeye veriyorum para buna da vereyim dedim. daha 1 kere kullandım. yıkama esnasında 4-5 dk bekletin diyor kullanım şekline bakıp öyle kullanılmalı. işe yarıcak gibi çünkü saç derimde resmen hissettim şampuanı. womanı kullanıyorum bende. etkileri çok fakat benim işime gelen kısım bu şampuan kırık saçları onarıyormuş, kepeklenmeyi önlüyormuş, saçların dökülmesini engelliyormuş, saçların daha hızlı uzamasını sağlayıp saç tellerini güçlendiriyormuş. yani bunları yapsın benim favori şampuanım olur ve bi daha hiç değiştirmem=)) bi müddet kullanalım bakalım sizle de paylaşırım gelişmeleri.

o bekletmeyi ben de yaptım fark ediyor, birçok eczanede mevcut bir ürün

ben de yeni başladım daha ama ilk kullanmada bile etkisini gördüm, eczanede önerdiler, hatta saç uçlarım yıpranmıştı onun için krem istedim, şampuan kremsiz ama ona da iyi gelir dedi. gerçekten haklıymış kırmızı set-woman kullanıyorum, kokusu da kalıcı güzel ve gerçekten hem iyileştiriyr hem de yumuşacaık oldu

bende 2 haftadır kullanıyorum ama kırıklarım var saçım yıprandı diye pek etki görmedim sanki aksine sanki saçım kötü gözüküyor yeşil olanı kullanıyorum. :/

X