Protezsiz meme dikleştirme ameliyatı sonrası sertlik ve kitle lütfenn bu durumu yaşayanlar paylaşsın :(

aseeric

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2023
2
0
37
14 ağustosta karın germe ve protezsiz meme dikleştirme ameliyatı oldum. Enfeksiyon nedeni ile 1 ay kadar hastane de yattım karnım 2. Kez açılıp temizlenip yeniden dikildi suan için karnımda hiç sıkıntım yok (şimdilik) fakat sağ mememde oluşan kitle ve sertlik asla dağılmıyor ultrason sonuçlarının kötü olmadığını söylüyor doktorlar fakat minik batma hisleri var bu da huzursuz olmama neden oluyor ve bildiğiniz elimle tutabildigim bir kitle var orda :KK43: lütfenn benim gibi böyle bir şey yaşayanlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleme:
14 ağustosta karın germe ve protezsiz meme dikleştirme ameliyatı oldum. Enfeksiyon nedeni ile 1 ay kadar hastane de yattım karnım 2. Kez açılıp temizlenip yeniden dikildi suan için karnımda hiç sıkıntım yok (şimdilik) fakat sağ mememde oluşan kitle ve sertlik asla dağılmıyor ultrason sonuçlarının kötü olmadığını söylüyor doktorlar fakat minik batma hisseleri var bu da huzursuz olmama neden oluyor ve bilginiz elimle tutabildigim bir kitle var orda :KK43: lütfenn benim gibi böyle bir şey yaşayanlar yardımcı olabilir mi?
Başka doktora git mutlaka.

X