Protez Tırnak yaptırdım :) (resimli)

eternity38

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2013
442
153
Mrb ben tirnaklarimi uzatamiyorum. Yani uzuyo uzamasinda sıkıntı yok ama biseye stres yaptigimda falan onu dusunurken diger elimle tirnagimin uclarini kopariyodum. bikac gun once protez tirnagi arastirdim Kayseride iki kisi yapiyomus zaten. Ben zeliha hanima yaptirmaya karar verdim. Dun gittim yaptirdim yapim asamasi yaklasik 2 saat surdu uzunlugunu rengini modelini istediğimiz sekilde yapiyo ben dogal acik renklerden yana kullandim tercihimi. Hem guler yüzlü hem isinde de iyi tavsiye ederim. Cok uzun olmadigi icin rahatsiz etmiyo. Her işimi rahatlikla yapabiliyorum. Yapilirken aci da hissetmedim sadece isigin altinda beklerken biraz yanma hissi oluyo bikac saniye icinde geciyo. Ayda bir rotusa gidiliyo tirnagimiz alttan uzadigi icin. Abdest de geciriyomus. Yaptirmak isteyenlere tavsiye ederim kizlar guzel bi uygulama :KK36::21:
IMG_20160214_104528.jpg

Mrb ben tirnaklarimi uzatamiyorum. Yani uzuyo uzamasinda sıkıntı yok ama biseye stres yaptigimda falan onu dusunurken diger elimle tirnagimin uclarini kopariyodum. bikac gun once protez tirnagi arastirdim Kayseride iki kisi yapiyomus zaten. Ben zeliha hanima yaptirmaya karar verdim. Dun gittim yaptirdim yapim asamasi yaklasik 2 saat surdu uzunlugunu rengini modelini istediğimiz sekilde yapiyo ben dogal acik renklerden yana kullandim tercihimi. Hem guler yüzlü hem isinde de iyi tavsiye ederim. Cok uzun olmadigi icin rahatsiz etmiyo. Her işimi rahatlikla yapabiliyorum. Yapilirken aci da hissetmedim sadece isigin altinda beklerken biraz yanma hissi oluyo bikac saniye icinde geciyo. Ayda bir rotusa gidiliyo tirnagimiz alttan uzadigi icin. Abdest de geciriyomus. Yaptirmak isteyenlere tavsiye ederim kizlar guzel bi uygulama :KK36::21:Eki Görüntüle 1772957
çok güzel olmuş :KK66:biraz bakımı zor ama güle güle kullan...

Teşekkür ederim :-) simdilik goruntusu guzel ama uzayinca nasil olur bilemiyorum. Bakimi nasil zor napmam lazim yani

öncelikle kendi tırnakların gibi kullanamıyorsun yani dikkat etmen gerekiyor çok çabuk çatlayıp kırılabiliyor:KK43: ... benim en sevmediğim yanı ise 3 haftada bir rotuşa gitmem çünkü diplerden hemen belli oluyor ama görüntüsüne diyecek birşey yok :KK66:

Ben iki buçuk hafta dayanabildim sonra çıkardım hepsini. Umarım sizinki daha uzun süreli kullanılabilir. Güzel olmuş Güle güle kullanın.

abdest geçirdiğini bilmiyordum ojeli şey nasıl abdest geçireçek bende mutfakta tencere falan tellediğimde mahvoluyo tırnaklarım eldiven kullanmam lazıl aslında.

çok beğendim ben ama kullanımı nasıldır bilmiyorum tabi güle güle kullan canım
Dipleri acik kaldigi icin abdest gecirir dedi ama benim de icim cok rahat degil bilemiyorum yani ama tekrar tekrar sordum geciriyo dedi

Yok torpu vermedi ama evde var torpum onla yaparim
Bi deneyim bakalm 1 ay
Eger memnun kalmazsam tamamen cikarttiririm sonra

Bende ozledim tirnaklarimi..neyseki uzuyor
2 aya istedigim kivama gelir

cok hos olmus gercekten...
uzun tirnak bir baska...

X