Prolaktinim yüksek ve pcosum var bana yardım edin

kelebeklerruyasi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2023
8
1
30
Kızlar merhabalar 4 yıllık evliyim işk doktora pcos yüzünden adet ağrısı ile gittim senin çocuğun olmaz dediler ve beni tüp bebek merkezine sevkettiler daha sonra tüp bebek merkezi devlet bünyesine bağlı olduğu için yaşım 28 olduğu içinde ilgilenmediler . Klomen , letu , colejen , d vitamini falan verdiler bende ortadaki tedaviden vazgeçtim çünkü daha kötüye gitti 55 kilodan 90 kiloyu gördüm . Ellerimi ayaklarımı hissetmedim 3 ay ilaçsız kendimi dinleyerek tedaviye ara verdim daha sonra başka bir doktor keşfettim gölcük medar hastanesinde . Oraya başladım adet günümde gitmedim ama beni muayne etti pcos olduğum halde çok rahat hamile kalırsın dedi . Thancos woman verdi ve dostinex verdi 3 ay sonra kontrole gel dedi ama ben çok kötüyüm lütfen banada yardım edinn 🤲🏻
B19AA711-6304-4F63-A93F-1FE5C5E77D85.jpeg

Kızlar merhabalar 4 yıllık evliyim işk doktora pcos yüzünden adet ağrısı ile gittim senin çocuğun olmaz dediler ve beni tüp bebek merkezine sevkettiler daha sonra tüp bebek merkezi devlet bünyesine bağlı olduğu için yaşım 28 olduğu içinde ilgilenmediler . Klomen , letu , colejen , d vitamini falan verdiler bende ortadaki tedaviden vazgeçtim çünkü daha kötüye gitti 55 kilodan 90 kiloyu gördüm . Ellerimi ayaklarımı hissetmedim 3 ay ilaçsız kendimi dinleyerek tedaviye ara verdim daha sonra başka bir doktor keşfettim gölcük medar hastanesinde . Oraya başladım adet günümde gitmedim ama beni muayne etti pcos olduğum halde çok rahat hamile kalırsın dedi . Thancos woman verdi ve dostinex verdi 3 ay sonra kontrole gel dedi ama ben çok kötüyüm lütfen banada yardım edinn 🤲🏻Eki Görüntüle 3196305
Üzülme kuzum saglıklı beslen kilo ver rabbim büyük olmazları oldurur sen kalbini fetah tut

P

aslında abur cubur yemiyorum ve yeşilçay içiyorum aşırı evi düzenli tutmaya çalışıyorum ama baskı çok var ve sürekli etrafımda biri doğum yaptığı zaman kayınvalidem gelip ballandıra ballandıra anlatıyor
Aha benim kaynanamin teki de varmış

Kızlar merhabalar 4 yıllık evliyim işk doktora pcos yüzünden adet ağrısı ile gittim senin çocuğun olmaz dediler ve beni tüp bebek merkezine sevkettiler daha sonra tüp bebek merkezi devlet bünyesine bağlı olduğu için yaşım 28 olduğu içinde ilgilenmediler . Klomen , letu , colejen , d vitamini falan verdiler bende ortadaki tedaviden vazgeçtim çünkü daha kötüye gitti 55 kilodan 90 kiloyu gördüm . Ellerimi ayaklarımı hissetmedim 3 ay ilaçsız kendimi dinleyerek tedaviye ara verdim daha sonra başka bir doktor keşfettim gölcük medar hastanesinde . Oraya başladım adet günümde gitmedim ama beni muayne etti pcos olduğum halde çok rahat hamile kalırsın dedi . Thancos woman verdi ve dostinex verdi 3 ay sonra kontrole gel dedi ama ben çok kötüyüm lütfen banada yardım edinn 🤲🏻Eki Görüntüle 3196305
Canım sonuçlarında insülin direncin oldugu gözüküyor bir de prolaktin yüksek bir de öncelikle dahiliyeye gidip ordan endokrin bölümüne gitmeni öneririm ilac veriyor insülin için prolaktin için de kadın doğumcu ilaç veriyor 1 aya düşüyor çok geçmiş olsun

Canım sonuçlarında insülin direncin oldugu gözüküyor bir de prolaktin yüksek bir de öncelikle dahiliyeye gidip ordan endokrin bölümüne gitmeni öneririm ilac veriyor insülin için prolaktin için de kadın doğumcu ilaç veriyor 1 aya düşüyor çok geçmiş olsun
Diaformim 1000 lik kullanıyorum sabah akşam birde dostinex kullandım ama 2 adet olandan ve 3 er gün arayla 3 ay sonra gel deyince herşey olumsuz oluyor sizde yaşadınız mı bu durumu

Bende vardı hata eşimde çıktı proklatin ikimiz aynı ilacı kullandik değerimz düştü hSG çektirdim hamile kaldım

Diaformim 1000 lik kullanıyorum sabah akşam birde dostinex kullandım ama 2 adet olandan ve 3 er gün arayla 3 ay sonra gel deyince herşey olumsuz oluyor sizde yaşadınız mı bu durumu
Prolaktin yüksekliği vardı bir tek düştü oda zaten anca olur canım kullan için rahat etmezse gidersin 2 ay sonra anca toparlanır değerler

Prolaktin yüksekliği vardı bir tek düştü oda zaten anca olur canım kullan için rahat etmezse gidersin 2 ay sonra anca toparlanır değerler
Dostinex ilacının etkisi hemen geçer diye okumuştum burda 2 ayda anca toparlanır diye ilk sizden duydum için rahatlad
Bende vardı hata eşimde çıktı proklatin ikimiz aynı ilacı kullandik değerimz düştü hSG çektirdim hamile kaldıç
Bende vardı hata eşimde çıktı proklatin ikimiz aynı ilacı kullandik değerimz düştü hSG çektirdim hamile kaldım
Hsg çekildim 2 yıl önce ama ona rağmen hamile kalamadım siz nasıl hamile kaldınız neler kullandığınız yanlış anlamazsanız kür falan yaptınız mı acaba

X