Profesyonel Fotograf Çekmeyi Sevenler Buraya !

Bunlar çektiğim fotoğraflardan bazıları, küçük kız benim kızım 🤗, bebek ise bir model hastanede çektim 🧿. Yere yatan arkadaşlar bizim fotoğraf grubumuzdan, biri liseli biri iş adamı, Genç kız da amatör bir model, bize modellik yapıyor sağolsun.

Eklentiler

• IMG_20190519_153009_915.jpg
    IMG_20190519_153009_915.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 177
  • DSC01226.JPG
    DSC01226.JPG
    126,5 KB · Görüntüleme: 127
  • IMG_20190517_153356.jpg
    IMG_20190517_153356.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 171
  • IMG_20190425_112853_566.jpg
    IMG_20190425_112853_566.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 166
  • IMG_20190518_200555.jpg
    IMG_20190518_200555.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 156
  • IMG_20190304_224612_355.jpg
    IMG_20190304_224612_355.jpg
    216,9 KB · Görüntüleme: 173
  • sketch-1558350436218.png
    sketch-1558350436218.png
    1 MB · Görüntüleme: 132
Hadi burayı canlandiralim

Merhaba küçüklükten beri fotoğrafa ilgim var ancak hiç bir zaman profesyonel olacak şekilde eğitim almadım. Bende halk eğitim fotoğraf kursu gidip makinami vs tanıdım ne çekiyorum gezerken ailemle bol bol anı ve manzara.
Uzun uzun zaman ayıramıyorum eşim de eski makinede otomatik olarak kullanıyor.
Bazen yarışmalara gönderiyorum ama hiçbir zaman seçilmedi fotoğraf m 😀
Mesleği bırakıp evde oturanlara şaşırıyorum zira evlendim evleneli kpss ile atanmaya çalışıyorum bi yerde yanlış yapıyorum galiba . Atanınca sosyal olucakmisim gibi geliyor.

Merhaba küçüklükten beri fotoğrafa ilgim var ancak hiç bir zaman profesyonel olacak şekilde eğitim almadım. Bende halk eğitim fotoğraf kursu gidip makinami vs tanıdım ne çekiyorum gezerken ailemle bol bol anı ve manzara.
Uzun uzun zaman ayıramıyorum eşim de eski makinede otomatik olarak kullanıyor.
Bazen yarışmalara gönderiyorum ama hiçbir zaman seçilmedi fotoğraf m 😀
Mesleği bırakıp evde oturanlara şaşırıyorum zira evlendim evleneli kpss ile atanmaya çalışıyorum bi yerde yanlış yapıyorum galiba . Atanınca sosyal olucakmisim gibi geliyor.
Ben de o bahsettiğin "mesleği bırakan" lardanim, 10 yıl veteriner hekim olarak özelde çalıştım, haftanın 6 günü akşam 8 e kadar, 7. Gün yarım gün. Sevdiğim işi yapıyorum diye katlandım bu zorlu tempoya, ama artık eşim ve oğlum arıza çıkarmaya başladılar, beni özlüyorlardı. Bıraktım 😞, sonra 2. bebeğim oldu falan falan... Şimdi tekrar aktif olmak istiyorum, bebek fotoğrafçısı olayım dedim çünkü kızımın fotoğraflarını çekmek çok keyifli. Stüdyo açacağım :) inşallah. Minik bebekleri ve çocukların fotoğraflayacagim. İnanılmaz heyecanlıym.
Kpss için ümitsizliğe kapılma, branşın ne bilmiyorum ama çok yakın bir arkadaşım 10. Yıl başardı (umarım seninki okadar sürmez) olsun, şuan çok mutlu, o 10 yıl yaşadığı stres, olumsuz herşey geride kaldı

Ben de o bahsettiğin "mesleği bırakan" lardanim, 10 yıl veteriner hekim olarak özelde çalıştım, haftanın 6 günü akşam 8 e kadar, 7. Gün yarım gün. Sevdiğim işi yapıyorum diye katlandım bu zorlu tempoya, ama artık eşim ve oğlum arıza çıkarmaya başladılar, beni özlüyorlardı. Bıraktım 😞, sonra 2. bebeğim oldu falan falan... Şimdi tekrar aktif olmak istiyorum, bebek fotoğrafçısı olayım dedim çünkü kızımın fotoğraflarını çekmek çok keyifli. Stüdyo açacağım :) inşallah. Minik bebekleri ve çocukların fotoğraflayacagim. İnanılmaz heyecanlıym.
Kpss için ümitsizliğe kapılma, branşın ne bilmiyorum ama çok yakın bir arkadaşım 10. Yıl başardı (umarım seninki okadar sürmez) olsun, şuan çok mutlu, o 10 yıl yaşadığı stres, olumsuz herşey geride kaldı

Brans im tarih öğretmenliği o yüzden mucize gibi. Tabi özel sektör yorucu ve yıpratıcıdır.
Öğretmenlik de belki şartlar daha iyi çocuk aileye vakit ayirabilmek için.
İnşallah nasip olur hayırlısıyla.
Evde durmak her ne kadar çocuk ile zaman geçirsek de sıkıcı olabiliyor bazen.
Bende kızımın fotoğraflarini çekiyorum bol bol . Ama insanların kaprislerini çekemem gibi geliyor yani sonuçta profesyonel olmadığım için bi eksik kusur olunca para veriyor diye başıma kakilmasini istemem .
Çok ayrıntılı düşünüyorum galiba.
Umarım hayaliniz gerçek olur sabırlı ve enerjik bi insansanız olabilir tabi ki eşiniz de destek oluyormuş en azından bilgi paylaşımıolabilir.

Bugün instagram da yeni sayfamı oluşturdum, biraz takipçi lazım, beni takip eder misin rica etsem? @pelininmucizesi

Yıllardır bu siteyi beğenerek takip ederim, ama hep kadınsal, annesel şeylere takılmışım. Bugün bu topiki görünce çok sevindim. 2010 da açılmış kimi yeni başlamış, kimi ilerlemiş... Sene olmuş 2019 acaba ne durumdasiniz?
Ben veteriner hekimligi bırakıp 2. Çocuğu da dogurduktan sonra bi arayışa girdim. Eşimle beraber sosyalleşmek için bi fotoğraf kursuna başladık (kurs tam bir faciaydı ama birçok dost edindik). Şimdi çılgınlar gibi fotoğraf çekiyoruz 😻.
Ben bu işi doğum ve yeni doğan fotoğrafçılığı eğitimi (tam bi facia 2) ile bi hedefe yonlendirdim, eşim ise portre ve manzara çekmeye yöneldi.
Küçük bir grubumuz var, toplanıp geziyoruz kameralarla, eğlenceli bir aktivite oldu bizim için. Geçen cumartesi 18 bin adım atmışım, üstelik 1 buçuk yaşındaki kızım da bizimleydi, 11 yaşındaki oğlumsa ekti bizi. Anne olmak engel değil dimi?
merhabalar :) BENDE 6 senedir profesyonel fotoğraflar çekiyorum. ama genelde sanatsal. aslında memurum ama işimi pekte severek yapmıyorum bir kızım var biride yolda 2 yıl ücretsiz izindeydim kızımı büyütürken ve 2. kızımın doğumunda da tekrar ücretsiz izin alacağım ve bu sürenin de dolu dolu geçmesini istiyorum ve ben de bebek fotoğrafçılığına başlayıp devam etmek istiyorum. şuan evime stüdyo kurma aşamasındayım malzemelerimi bir araya getiriyorum. kızımla çekmeye başlayacağım yeni doğan olarak. aslında düğün çekimleride yaptım eşimde prof fotoğrafçı :) onunla birlikte çekiyoruz ama bebek fotoğrafçılığı daha çok çekiyor benii. umarım başarılı oluruz :)

merhabalar :) BENDE 6 senedir profesyonel fotoğraflar çekiyorum. ama genelde sanatsal. aslında memurum ama işimi pekte severek yapmıyorum bir kızım var biride yolda 2 yıl ücretsiz izindeydim kızımı büyütürken ve 2. kızımın doğumunda da tekrar ücretsiz izin alacağım ve bu sürenin de dolu dolu geçmesini istiyorum ve ben de bebek fotoğrafçılığına başlayıp devam etmek istiyorum. şuan evime stüdyo kurma aşamasındayım malzemelerimi bir araya getiriyorum. kızımla çekmeye başlayacağım yeni doğan olarak. aslında düğün çekimleride yaptım eşimde prof fotoğrafçı :) onunla birlikte çekiyoruz ama bebek fotoğrafçılığı daha çok çekiyor benii. umarım başarılı oluruz :)
Bi an ben ne zaman yazdım bunu diye düşündüm 😆 aynı yoldan gidiyoruz. bravopelin bravopelin instagram adresim. Ben de seni takip edeyim varsa instagram adresin. Destek oluruz birbirimize

Diğer adresimi de yukarda vermişim, yeni ya adapte olamadım 😜

Merhaba kızlar.. Ben online olarak gümüş takılar satmak istiyorum. Bu resimleri iphone telefonla çeksem olur mu? Bir de ışık çadırı alayım diyorum. Önerebileceğiniz bir marka ya da model var mı?

Hortlat. Konuşalım.
Hava ısınsın, takcam fotograf makinesini boynuma, tutcam kızımın elinden, gez babam gez 😄👌🏻

Ben amatör çekim yapıyorum. Eş ,dost, sokak falan çekiyorum. Yaklaşık 5 yıldır çekiyorum. İlk makinemi almadan önce temel eğitim almıştım. hep ilerletmek istedim doğum, düğün fotoğrafçılığı vb olarak ama hevesimi çok kırdılar 🤣 (kıymetli bebelerinin fotoğraflarını çektirmedi sevgili dostlarım) bende işte öyle oyalaniyorum. Fotoğraflarla oynayıp gerçek üstü efektler vermeyi çok seviyorum.

Ben amatör çekim yapıyorum. Eş ,dost, sokak falan çekiyorum. Yaklaşık 5 yıldır çekiyorum. İlk makinemi almadan önce temel eğitim almıştım. hep ilerletmek istedim doğum, düğün fotoğrafçılığı vb olarak ama hevesimi çok kırdılar 🤣 (kıymetli bebelerinin fotoğraflarını çektirmedi sevgili dostlarım) bende işte öyle oyalaniyorum. Fotoğraflarla oynayıp gerçek üstü efektler vermeyi çok seviyorum.
Ne kadar iyi.
Benim de fotoğraf merakim var. Ben de kursuna gitmiştim, bir sebepten kursun uygulama gezisine katilamadim, sonra da öğrendiklerimi uygulama fırsatı olmadi.
Her baharda, yazda fotograf cekme hayali kurarim, sonra yapamadan hava sogur:))
Ben de dogal cekimleri severim, fotoğraf üzerinde oynayip dogalligini bozmayi pek sevmiyorum 😃
wowturkey'i takip ediyorum, orda foto inceliyorum, sehrimin fotograflarini ekliyorum.
Face'te sehrimdeki bi foto grubuna üye oldum, faaliyetlerini takip ediyorum.
TFSF'nin fotoğraf yarışmalarına katilirdim sık sık, daha hiç ödül alamadım 😅 Yakinda katilim yapamadim. Bütün foto yarışması duyurularini takip ederdim.
Böyle işte.
Aklima gelmisken bi bakayim hangi konularda yarismalar varmis, gönderilecek foto var mi bakayım 😄

Ne kadar iyi.
Benim de fotoğraf merakim var. Ben de kursuna gitmiştim, bir sebepten kursun uygulama gezisine katilamadim, sonra da öğrendiklerimi uygulama fırsatı olmadi.
Her baharda, yazda fotograf cekme hayali kurarim, sonra yapamadan hava sogur:))
Ben de dogal cekimleri severim, fotoğraf üzerinde oynayip dogalligini bozmayi pek sevmiyorum 😃
wowturkey'i takip ediyorum, orda foto inceliyorum, sehrimin fotograflarini ekliyorum.
Face'te sehrimdeki bi foto grubuna üye oldum, faaliyetlerini takip ediyorum.
TFSF'nin fotoğraf yarışmalarına katilirdim sık sık, daha hiç ödül alamadım 😅 Yakinda katilim yapamadim. Bütün foto yarışması duyurularini takip ederdim.
Böyle işte.
Aklima gelmisken bi bakayim hangi konularda yarismalar varmis, gönderilecek foto var mi bakayım 😄
Bende belediyenin bir yarışmasına katılmıştım hiç ödül almadım. Ben nereye gitsem makinemi götürürüm. Park bahçe. Hiç bişey olmasada eşimi çekiyorum. Evde kahve , parfüm ,mum gibi eşyaları çekiyorum. Maksat eğlence olsun. Bulunduğum şehirde fotograf kulübü varsa bende katilayim bari hiç aklıma gelmemişti iyi olur.

Bende belediyenin bir yarışmasına katılmıştım hiç ödül almadım. Ben nereye gitsem makinemi götürürüm. Park bahçe. Hiç bişey olmasada eşimi çekiyorum. Evde kahve , parfüm ,mum gibi eşyaları çekiyorum. Maksat eğlence olsun. Bulunduğum şehirde fotograf kulübü varsa bende katilayim bari hiç aklıma gelmemişti iyi olur.
Ben de esimi, çocuğumu cekmeyi cok severim, ama bi de onlar da beni ceksin isterim. Esim de fotograftan anladığı halde beni cekmek her zaman aklina gelmez, zorla makineyi eline veririm 😂 Güneş açsın, hava açık olsun, dag bayir park bahce gezelim umarim bu sene, her seyin acısını çıkararak 😃

Mutfak acemisi birisi olarak,
Evlendigimden beri yaptigim servis, tabak, sunum, değişik yöresel yemek, kahve, icecek vb. cekiyorum, arsiv yapiyorum, hem de geriye dönüp gelisimimi incelerim diyorum, tabii bi ilerleme gösterirsem 😄
Esyalari kurgu, konsept yaparak cekmek hos gercekten, bazen ben de yaparim.
Fotograf her türlü güzel ya, degil mi? 🙂

benım eskı makınemdan senın makınan, cok guzel ,guzel secım valla

bende anlatayım makınemı ,birazcık agrı ,para olarakta baya agırdı ..

içime oturdu valla sempatiksalakcinni

Türkiye de yokken dolar yüksekken Amerika'dan şiparıs etmiştik

markası canon 5D mark II

fotografları ozellıklerı bırazdan eklıcem :)
Fotoğrafınız çok güzel bayıldım bende çok seviyorum fotoğraf çekmeyi benimde var herkes beni beğenir amatörce çekiyorum ama çok güzeldir fotolarım

X