Saç Bakım Ürünleri Priorin intense kullananlar

sentro1386

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2013
96
20
Arkadaslar lutfen bi yardim edin ben saclari cok gur olan bi kizdim boyle upuzun gur toka tutmazdi ya takiii universiteye kadar.annemi kaybettim sonra okul kazandim istanbula gittim kel kaldim resmen ya nemden die yorumladim ankaradan sonra istanbulun nemi bana iyi gelmedi neyse baya vasimda seyreklik olustu yapmadigim sey kalmadi dermaroller yaglar karsimlar sampuana sarimsak katmak sarimsakli ayri sampuan almak bi halta yaramadilar simdi priorin intense aldim 2.kutum bitti amahic olmadigi kadar dokulmem olustu seyrelmem vardi ama dokulmuyodu kac aydir ankaraya dondukten sonra iyilesmistim simdi 100 teli asiyo ve isin ilginc yani tepemde yatistiramadigim bi suru sacda cikti.ama sacimi 1 ay olmadi belimden omzuma kestirdim iyi bi yerde adam sacimi 2 ayri parcaya ayirip dipten makas atti daha saglikli olcaklar inan bana dedi simdi bu tepemdeki saclari o kokten kisacik kesilen yerleremi baglasam yoksa priorinemi baglasam?ama bu yeni saclar tepemde ya sacimin ayrilan yerleri arkadaydi sizce kullanmaya devam etmeliyim ?cokk dokuluyo kullanmaya basladigimdan beri ya;(((

Son düzenleme:
Insallah canim ya psikolojim coktu resmen yillardir.ugrasiyorum

Benimde yapmadığım şey kalmadı tam duruyo ohh diyorum haydaa başa dönüyorum.

Saçlarım aşırı gürdü şimdi 4/3 kaybettim.
Artık sadece olanları korumak istiyorum ama ...

Erkek tipi dökülme mi ? Hormonlara bakıldı mi ?

kerastesein serumunu kullanıyorum saç dökülmesini durdurup düzenli 3 aylık kullanımda saç çıkarıyor. biraz pahalı yalnız.

Benimde yapmadığım şey kalmadı tam duruyo ohh diyorum haydaa başa dönüyorum.

Saçlarım aşırı gürdü şimdi 4/3 kaybettim.
Artık sadece olanları korumak istiyorum ama ...

Erkek tipi dökülme mi ? Hormonlara bakıldı mi ?
Hemen hemen herkes ayni durumda ne katiyolarsa bu sampuanlara allah bildigi gibi yapsin bunlari.yok canim kan testlerime baktilar hersey normal diip yollamislardi hormonlara baktirmadim gidicem onada hastane fobim var her gidisimde ruhum sıkısıyo oyyy oy

kerastesein serumunu kullanıyorum saç dökülmesini durdurup düzenli 3 aylık kullanımda saç çıkarıyor. biraz pahalı yalnız.
Pahalimi bu saca ne kadar paralar doktum :KK70:priorin intense daha yeni 200 verdim kerastes kullananlari okudum cogu insan memnun kalmamis ondan almamistim:/

Hemen hemen herkes ayni durumda ne katiyolarsa bu sampuanlara allah bildigi gibi yapsin bunlari.yok canim kan testlerime baktilar hersey normal diip yollamislardi hormonlara baktirmadim gidicem onada hastane fobim var her gidisimde ruhum sıkısıyo oyyy oy

Hormonlara muhakkak baktır canım.
Tiroid problemi, testesteron yüksekliğinden Kaynaklı olabilir.

Fobi yüzünden saçlarından mı olacaksın

Hormonlara muhakkak baktır canım.
Tiroid problemi, testesteron yüksekliğinden Kaynaklı olabilir.

Fobi yüzünden saçlarından mı olacaksın
Aynen canim.artik sozlumun kolundan tutup beraber giderim isin kotu yani cozumu yok nasil bi illetse yani deselerki sorunun su eksikli bu eksikligi bulcam cozumunu sagol tatlim haber veririm artik ;(

X