Prenses Model Gelinliğimi Satıyorum :)

M40

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2015
4
1
35
173909342_0.jpg
173909342_1.jpg
173909342_23.jpg
23 mayıs 2015 te düğünde 1 kez giyildi. Kırık beyaz, prenses model gelinlik. Üst kısmı dantel ve boncuklarla süslüdür. Eteklerinin başlangıç bel kısmına sarkıyor danteli. 5XL tarlatanı ve toplamda 8 metre olan çift duvağı var. Bayılarak giymiştim. Düğünden sonra bütün övgüler gelinliğime gelmişti :) sizin olsun istemez misiniz? (5 kiloya kadar alıp verme rahatlığı var gelinlikte). Özel dikim olduğu için 34-36- ve 38 bedene uygundur :KK66:)) 1200 tl

Herkesin giydiği gelinliğin aynısı, üst dantel alt tül. Sıradan bir model için çok para istiyorsunuz kanımca.

maalesef hiç bir gelinlik sıradan değil hiç giydiniz mi bilmem ama tülü sarsanız gelinlik diye ayaklarınız yerden kesilir. ayrıca benim ne kadar verdiğim de önemli. özenle dikildi, uğraşıldı. kime göre neye göre pahalı bu tartışılır :KK66: 1200 değil de 3000 bile olsa önemli olan içinize sinmesidir. eklemeden edemicem o günün adı sizsiniz ve en önemli şey gelinliğiniz ve kuaförünüzdür bu konuda kısıtlama yapmamanızı tavsiye ederim..

Sizin üzerinize göre dikilmiş ve de yakışmış gelinliğiniz ama anlatmak istediğim sizin üstünüze göre dikilen başkasının bedeninde aynı etkiyi vermeyebilir ve model olarak hiçbir orijinalliği olmayan bir gelinlik buradaki. Standart beden çalışılan gelinlikler genel beden anlayışıyla başkalarına daha fazla uyma şansı vardır o nedenle ''bana özel dikildi'' demek gelinliğin başkası için değerini artırmaz, çünkü kol, omuz, boy vb. detaylar standart değil, başkalarına uymama olasılığı yüksektir standart gelinliklere göre. Tabi kullanılan kumaşlar çok kalitelidir ve orijinaldir bu gelinliğin değerini artırır sizin gelinliğinizdeki kumaşlar ipek olsaydı istediğiniz fiyat uygun bile olurdu.

Sizin üzerinize göre dikilmiş ve de yakışmış gelinliğiniz ama anlatmak istediğim sizin üstünüze göre dikilen başkasının bedeninde aynı etkiyi vermeyebilir ve model olarak hiçbir orijinalliği olmayan bir gelinlik buradaki. Standart beden çalışılan gelinlikler genel beden anlayışıyla başkalarına daha fazla uyma şansı vardır o nedenle ''bana özel dikildi'' demek gelinliğin başkası için değerini artırmaz, çünkü kol, omuz, boy vb. detaylar standart değil, başkalarına uymama olasılığı yüksektir standart gelinliklere göre. Tabi kullanılan kumaşlar çok kalitelidir ve orijinaldir bu gelinliğin değerini artırır sizin gelinliğinizdeki kumaşlar ipek olsaydı istediğiniz fiyat uygun bile olurdu.
Kesinlikle göreceli :)))) Değer ya da değmez. Bana göre orijinal size göre değil. Gelinlik bu, burada kendi gelinliğimi övmek değil niyetim. Zaten diyorum ki tül tutsanız üzerinize gelinlik diye verdiği mutluluk paha biçilemez. Benim gelinliğim tam olacak, yakışacak, en güzeli, en kalitelisi demiyorum. Gelinlik piyasasına bir bakın. Alabilen, alamayan var. Hatta gelinliğe ayırabilecek bütçesi olduğu halde 1 günlük giyeceği şeye para vermek istemeyen de var. Ben belki birileri değerlendirmek ister diye koyuyorum ve bu fiyatı biçiyorum. Almak isteyen, ilgilenen olursa ulaşırsa sevinirim. İyi günler dilerim :)

X