Potansiyelini Harcamak

Çok teşekkür ederim kızlar. Ya gerçekten de daha iyisi- benim karakterimle de daha bağdaşani oldu, inşallah kısa süre sonra basliyorum😇😇
Bu sefer mümkün mertebe kimseye soylememeye dikkat ettim.
Diger konularda da, kkdan bir arkadaş yazdı bana. O da yazılım,application yapma vs konularda eğitim almış ama henuz bu konuda bir şey yapmamış, bazen insana itici bir güç lazım diye bana yazdı:) bir gün buluştuk, piknik yaptık , anlaştık. Benim dusundugum uygulamayı yapacak,Sayfalarda tasarlayanin o olduğuna dair bir ifade olacak, o da kendi portföyüne ekleyecek, ve bitiminde ödeme yapacağım 😇😇😇
App'im bana para kazandirmasa da en azından hep aklımda olup 'yaa yapsaydim,aman da benim potansiyelim' falan dememiş olacagim .
Gelen turistlere ücreti mukabilinde ile yardımcı olma konusunda da kafamda bazı şeyler var ama hele bir hayatım azıcık yoluna girsin, inşallah onda da bir adım atacağım. Şimdilik bol bol gönüllü turist gezdirip alistigim konularin dışında sohbet açmaya çalışıyorum, dil pratiği olsun diye 🦀

Gezi rehberliği için belgen var mı? Eğer yoksa alıp paralı gezdirsene. Çok iyi para var. Özellikle böyle yaşlı çiftler çok para veriyorlar. :KK53:

X